Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
11. máj 2011

@wodanka ahoj..odkiaľ si keď máš uvedene bydlisko okres Ilava.Lebo aj som z toho istého okresu..ak sa smiem spýtať.. 🙂 🙂 🙂

wodanka
11. máj 2011

@zlatanka30 ahoj moja..ako sa dari?

wodanka
11. máj 2011

@moniatko13 ahoj ja som z Dubnice...a co Ty?

wodanka
11. máj 2011

@moniatko13 dakujem za privitanie..uz som sem do tejto temy myslim prispievala, ale to bolo davnejsie..este ked sme len zacali chodit do Iscare a to bolo asi v novembri minuly rok, ale neviem to presne

zlatanka30
11. máj 2011

@wodanka my bojujeme dalej a nevzdavame sa.momentalne stimulujem na druhe ivf vyzeralo to vseliako ,ale ideme dalej.poslem ti zajtra ip

iculienka2376
12. máj 2011

Babulky ďakujem Vám všetkým za radu a dúfam že sa z nás stanú kamošky a zachvíľu 😲 😲 😲

mabumi
12. máj 2011

ahojte dievcata, dnes 11:30 si idem po babo 😅 . drzte palce 😵

zibi
12. máj 2011

@helen5 my este len na HP mame ist teda ja..a potom genetika nas caka..a uviidime..co dalej 😉 no sme relativne z daleka.. 😉

zibi
12. máj 2011

@iculienka2376 urcite stanu 🙂 sme na jednej lodi 😉

zibi
12. máj 2011

@mabumi drziiim ..daj vediet potom co a ako 🙂

janemari
12. máj 2011

@zlatanka30 drzim ti vsetky palce aj s Laurinkou.Tehu virusiky uz nemozem posielat,ale myslime na teba a verime 🙂
@mabumi budeme na vas mysliet a drzat palceky a potom uz len netrpezlivo cakat na // na teste. 😉

sliver
12. máj 2011

kočky veľmi držím palčeky všetkým!!!!
momentálne nestíham tu chodiť pravidelne a čítať vás ale vždy ked si nájdem čas tak tu občas skočím na kuk 😉
tak pre všetky!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a každá nová info ma poteší 😉

mabumi
12. máj 2011

@janemari dakujem 😵 😵 😵 . a ako sa mate s malickou? veeelmi by som ju chcela vidiet na foteckach 😵 . prajem vam vela spokojnosti a radosti 😉 , nech je malicka zdravucke a radostne dietatko so stastnou maminou 😅
@sliver dakujeme, ze 30 tt 😕 😅 , to uz mas za par 😎 , ale to leti!!!! dufam, ze do dvoch tyzdnov poslem pozitivnu spravu aj ja 😵

sliver
12. máj 2011

@mabumi - budem čakať!!! možno aj skôr ako za 2týždne 😉
takže špeciálna dávka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
jo ten čas letí... ani neviem ako...... to som nedávno bola na začiatku a chvílku predtým som si aj ja pichala a všetko okolo toho.... božinku....... a teraz mi už úplne iné starosti behaju porozume 😉.... že či to zvládnem, či mám všetko, či budem vedieť to a to.... obrátka o 100°C

mabumi
12. máj 2011

@sliver dakujem za papanicko, posielam mojim dvom bublinkam aby sa napapali. su to bojovnickovia, zasluzia si 😵 😵 😵 . uz som doma 😅 , lezim a konikujem 😎 . jedno sa prebralo pekne, to druhe nebolo vidiet, ci tam je zaklad babatka, ale bunky vraj boli zivotaschopne, tak neviem. tomu moc sancu stale nedavaju, ale ja som mu ju chcela dat a tak je v brusku spolu so surodencom 🙂
neboj sa, vsetko urcite zvladnes vynikajuco 😵 😵 😵 . a kedy sa chystate stahovat, este pred pôrodom? skoda, ja som tiez zo ZA, chodili by sme spolu kocikovat ak by sa to podarilo aj mne 😎

hope2011
12. máj 2011

@janemari no vies ako to nakoniec dopadlo???? ja som ju videla a ona mna nie...lebo vypisovali papiere a my sme potom isli hned dnu...ale viem presne ktora kocka to je, lebo som ju uz tam predtym videla🙂 ale strasne rada by som aj viacere kocky odtialto osobne spoznala......a co este pojdes doriesit??? pozdravujem malicku🙂

hope2011
12. máj 2011

@moniatko13 ahooooj....no ako sa mi mas???? vsak ziadne spinenie sa nekona???? vsak🙂🙂🙂 ako sa ma bublinka???? no dnes sme tu nasu videli......klop, klop, klop, tak dufam, ze aj ty tu svoju co nasjkor uvidis🙂

hope2011
12. máj 2011

@mabumi ahooooj....ty si dnes bola v centre???? neviem, ci sme sa nevideli🙂 bola si tam hned rano????

mabumi
12. máj 2011

@hope2011 ahoj, nie, my sme tam prisli az pred dvanastou 🙂 . takze uz ste videli malicke ? a srdiecko tiez uz bilo? to musi byt krasne, aj ja chceeeeem 😵 😵 😵
gratulujem 🙂

moniatko13
12. máj 2011

@wodanka aj som dubničanka

hope2011
12. máj 2011

@mabumi no tak to nie, my sme tam boli hned rano....no na srdiecko pojdeme az buduci tyzden....ale vy ste dnes videli tiez bublinku, vsak????? ci to nejako zle chapem??? ako to je s tebou, napis mi 🙂

mabumi
12. máj 2011

@hope2011 ja som bola dnes na KET, a po transfere je vidiet take male bublinky, ale to je len vzduch aby oni dobre videli, kde to zaviedli 😉
tak sa tesime na srdiecko s vami, dufam, ze onedlho aj my to zazijeme 😵 😵

hope2011
12. máj 2011

@mabumi jaaaaaaaaj, bozinku ako mi to mohlo uniknut, ze ty si isla na transfer????? mojinka, tak to ti mooooooc drzkam palceeeeeee🙂 jupiiiiiiiiii, malicke su v brusku, lasky vase🙂 uvidis, o par dni ich uvidis tiez!!!!!!! budem sa moooooooooc tesit🙂

mabumi
12. máj 2011

@hope2011 dufam ze mas pravdu 😵 😵 😵 dakujem 😉

hope2011
12. máj 2011

@mabumi no ani nepochybuj, jasne ze mam!!!! uvidis, onedlho si malicke uvidis......mooooooooooc vam to prajem🙂

oknosmas
12. máj 2011

@hope2011 preco si sa mi neprihovorila? videla som aj ja teba, vyzerala si velmi stastne, kedze bolo vsetko tak, ako ma byt... som rada, ze to dobre dopadlo 😉

oknosmas
12. máj 2011

@zlatanka30 som rada, ze si to nevzdala... drzim ti silno palec... 😉

oknosmas
12. máj 2011

dievcata, tak to dnes mame tiez za sebou... nebolo to take strasne, i ked ma to predsa len bolelo...trocha. ale asi som precitlivela alebo co, lebo krcok maternice nemuseli tahat a chytat. mate skusenosti s krvacanim po iui? lebo ja opat tak troska krvacam. nepaci sa mi to.. je to jasna krvicka, akoby tam bola daka ranka, alebo co...dufam, ze to nie je zle. ale tak docent to tam videl...tak snad bude vsetko ok.

krista5
12. máj 2011

@oknosmas drzimmm silno palce aby to vyslo tak ako hope🙂🙂

oknosmas
12. máj 2011

@krista5 dakujem, snad to vyjde...ved uvidime... asi by sme sa potesili, no pripraveni sme na vsetko, pre istotu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre