Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

ivta5
23. jún 2011

@monka112 oki, ďalšia partáčka. Jasné, že nám to výjde. Ozaj ešte ma napadlo,daj si zistiť či náhodou nemáš toxoplazmózu, mne to robila moja gynekologička. Ja som ešte zabudla, hlava moja deravá 😀 možno to vieš, ale treba sa vyhýbať verejným kúpaliskám a všelijakým tatralandiám, to platí aj pre partnera, tam sa dajú veľmi rýchlo chytiť všelijaké pliagy 😠 . Myslím, že to by už asi malo byť všetko 🙂 páčko

ivta5
23. jún 2011

@daska1977 joj chlapi, musíme s nimi zaobchádzať ako v rukavičkách a malo by to byť naopak, no nie? Nič nevydržia

daska1977
23. jún 2011

@v555 aj ty čakáš, aj ja... myslím, že my sme boli spolu na AMH...asi 17.05. myslím a ešte stále nič... a nám docent povedal, že podľa toho, koľko budeme mať embryí, spraví PIGD, ak budeme chcieť... ale ja neviem, lebo mám z toho zlý pocit, že do nich hneď budú zapárať a či sa to embryjkám bude páčiť...

v555
23. jún 2011

@ivta5,vidíš ani som si neuvedomila ,že číslo 5 mám v názve 😀 😀 😀 😀 ,poisťovna ti preplatí len zaklad a mne ten zaklad nestačil,na Dipherelin ano/ja som si ale pichala niečo iné ale teraz to už nie je už je len Dipherelin/ ale na Menopur ani raz,vždy som si musela dokupovávať,proste mne to nestačilo.Mám porobené všetky vyšetrenia,všetko je v poriadku,len....A prešla som sem do tohto centra,ked mi už spravili 4.IVF a 3.IUI,tak som si povedala dosť.Sama som prešla sem a uvidíme.....

v555
23. jún 2011

@daska1977,ano presne aj ja som bola 17.5.a stále čakám 🙂 🙂 no aspon nie som sama a asi máme spoločný problém ale ja si už ako som písalala nedám robiť PIDG,ale nie je to nič nebezpečné pre embryá neboj,mam kamošku čo to má za sebou a spravila by to aj teraz lebo má nadhernú zdravú dcérku,tam ti už vyšetria úplne všetko a nie je možné aby si porodila choré dieťatko.

cherry1981
23. jún 2011

Chcem sa Vás aj tu opýtat. Sme objednany na konzultáciu do Iscare. Mna by zaujimalo, tie co ste tam podstupili IUI, ci ste predtym museli podstupit laparoskopiu. Ci to vyzaduje Martin.

mabumi
23. jún 2011

@cherry1981 ahooooj 🙂 , si to ty? tak ta poslal rovno do MT?
myslim, ze to nevyzaduju 😉

cherry1981
23. jún 2011

@mabumi AHOJ Ja som si ziadala a neviem ci neist radsej do brna Ano som to ja 😀 Mam termin aj tam aj tam tak uvidime

tinara23
23. jún 2011

@cherry1981 pred IUI laparku netreba

mabumi
23. jún 2011

@cherry1981 chod najskôr do Martina 😉
mozno sa tam aj stretneme a spozname aj osobne. zatial ta vidim len v niektorych temach 😀

cherry1981
23. jún 2011

@mabumi Hihi no ved najkor nas caka MT, len mm nechce na spermiogram 😀 a zevraj bez toho nam nespravia konzultaciu 😕 no ma z toho hrozu, ale tak co uz nejako to zvladneme 🙂

mabumi
23. jún 2011

@cherry1981 no ani mi nehovor. my sme z toho mali hrôzu obaja. som myslela, ze zo seba nic nedostane 😀 . ale nakoniec sme to zvladli. uz 3krat. dokonca raz aj sam, ked som bola na OPU. a zvladne to zas. musia aj oni nieco vydrzat 😀

cherry1981
23. jún 2011

A to ako prebieha? Ja tam budem s nim pritom? To asi nie 😀 Ja si to asi inak s nim predstavujem, Ja uz si aj utahujem z neho a to uz tazko zvlada. Ale musia aj oni nieco zvladnut 😉

mabumi
23. jún 2011

@cherry1981 ako chcete vy. ja som to nechala na mm a on chcel aby som tam bola 😀 .
mna môj hned upozornil, ze ak si budem z neho utahovat alebo inak mu o tom hovorit, tak tam ani nepôjde. no a ked tam bol sam pri mojom OPU, tak prve co som sa ho opytala ked som sa prebrala z narkozy bolo, ci to zvladol 😀 . teda prve bolo kolko bolo vajicok, ale to tam este bol lekar. ale ked odisiel 😀

cherry1981
23. jún 2011

@mabumi Pisala som ti IP este ti napisem 🙂

zabka60
23. jún 2011

@tinara23 aha a kedy mas nahradny termon??az ked sa ti stitka zepsi ci ako???

zabka60
23. jún 2011

@lubka0506 dakujeme pekneeeee ste super 😉

zabka60
23. jún 2011

@helen5 30juna ideme na genetiku a kontrolu

helen5
23. jún 2011

@ivta5 a čo tak až neskoro moja kvooli čomu

helen5
23. jún 2011

@petuska123 aj mi ideme rano ty si odkial mi od tatier okres poprad

helen5
23. jún 2011

@zabka60 aha mi zajtra rano ideme na sono a krv som zvedava ake budu visledki bi nam mali už povedat čo si picham od piatku zajtra tyžden ako si picham do brucha už

helen5
23. jún 2011

@cherry1981 a čo je to ta laparoskopija to som ja ešte take nepocula moja

helen5
23. jún 2011

@zabka60 a čo je to ta genetika moja tak ešte dlho do štvrtku musiš čakat na tyžden

ivta5
23. jún 2011

@v555 no vidíš, to číslo 5 niečo určite symbolizuje. Bože môj, tak si si už teda pekne prežila, klobúk dolu a nemala by si si dať chvíľku pauzu? Ja som prešla z iného centra po dvoch neúspešných IUI a verím, že v ISCARE nám to výjde.

ivta5
23. jún 2011

@helen5 ahojky, neviem teraz či odpoviem dobre, ale bolo nám doporučené, aby sme cez leto išli na dovolenku oddýchli si trochu a že môžeme začať v septembri, Mali sme ísť na dovolenku do Bulharska, no pôjdeme asi len do prdkáloviec ☹ , lebo je všetko veľmi drahé a ešte aj k tomu môj muž do mňa hučí, že to nebudeme riešiť cez leto, lebo vraj aj v ISCARE budú mať dovolenku, a že čo potom bude so mnou, keď budú oni na dovolenke.

ivta5
23. jún 2011

@daska1977 ; @v555 a žienky aj ja som bola na AMH 17.5. tak sme tam boli potom spolu, len sme sa neregistrovali, ktorá je ktorá. Ja tiež ešte neviem výsledky a už som tam volala 2 krát tam mi povedali, že mám počkať, že to ešte nemajú vyhodnotené, že sa ozvú.

petuska123
23. jún 2011

@gabi.k ahoj no ako ??nenapisala si??ides v sobotu na opu??

v555
23. jún 2011

@ivta5,ja som tiež taká netrpezlivá a tiež som už 2 krát volala 😀 😀 😀 ,vidím,že sme podobné nátury 😀 😀 😀 ,pauzu už mám od februara,snažím sa teraz schudnúť a ide to len pomaličky 😝 😝 😝

v555
23. jún 2011

@ivta5,no a my ideme do Bulharska,ideme letecky a na vlastnú päsť,tam si už niečo nájdeme,nejdeme tam prvý krát,už sa teším ako malé detsko..... 😎 😎 😎

petuska123
23. jún 2011

@v555 fu tak to je odvaha ze na vlastnu pest idete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre