Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
2. dec 2011

@crazybabenka určite nám daj vediet čo je nové budeme čakat docenta to velmi mrzí to viem 🙂

petuska123
2. dec 2011

baby to kvoli comu uz v iscare nieje dr.tomas? som v soku 😠

zibi
2. dec 2011

@simik22 to mi je luto moja..ze mas taketo problemy ... ale tak treba dufat ze to prejde a aspon nieco lahke do seba dostat 🙂

zibi
2. dec 2011

baby ja som tiez v soku..dnes som sa ne neho pytala v centre... a to som nevedela ze tam uz nie je a teiz som sklamana..a sestricka co robi odbery mi povedala, ze docent je na marodke a potom uz nepride..ja som to najprv nepochopila ze ako nepride a ona povedala ze teraz je tu uz pan doktor druhy a doktorka...ako ten doky nevyzera zly ..ako bol ku mne dobry vsetko len som bola taka zvyknuta na nasho docenta 😒 ze som sklamana a co sa vlastne stalo ? idem si vas precitat..co pisete..doktorka zostava

riami78
2. dec 2011

@zibi Aspoň, že Cuľbová zostáva, aj keď je otázka dokedy??? Podľa mňa ak Tomáš neodíde do zahraničia /čomu by som sa nečudovala, ale čo by ma nepotešilo/, tak si myslím, že si založí niečo vlastné. Aj tak by som chcela vedieť, čo je za tým, lebo na Slovensku sa už deje jedna špinavosť za druhou a nikto s tým nič nedokáže urobiť!

zibi
2. dec 2011

@riami78 veis co ja som taka nastvana ze az... 😠 boh vie co sa tam stalo... a ani by som sa mu nedivila keby odisiel do zahranicia ani ja...ale myslis ze si otvori nieco co sa tyka umeleho oplodnenia nove centrum? lebo ked len gynekologicku ambulanciu tak to je pre mna pase ☹

petuska123
2. dec 2011

a to som mu chcela maila poslad ako sa nam dari a popriat pekne sviatky. 😠 😠 😠 no nasrala mi normalne.aspon mali dat vediet kde ho najdeme

zibi
2. dec 2011

@kuspitka s preco nepojdes ku galovi ..? nestras ma ..prosim lebo fakt sa bojim ze mi to cele teraz nedopadne dobre 😢

tinka9075
2. dec 2011

@petuska123 to som mu aj ja chcela popriat sviatky ale ani mail som nenašla je to smutné že odíde taký odborník a príde len doktor namiesto neho

crazybabenka
2. dec 2011

a aby som nezabudla....ako vyjadrenie podpory doc. Tomášovi dala hlavná embryologička Mgr. Filová výpoveď

petuska123
2. dec 2011

@crazybabenka to ty mas z kade take info

zibi
2. dec 2011

@crazybabenka no zasa to je len pre nas co stimulujeme zle ...nikto zasa na pacientov nepozera 😠

riami78
2. dec 2011

@crazybabenka Mali by to urobiť všetci, možno by sa vedenie "zobudilo"!

bbtina
2. dec 2011

este aj ta?! To uz fakt nebude ono. A nemal on nahodou podanu vypoved,v zmysle strajku lekarov? Lebo teraz takto skoncilo vela doktorov

petuska123
2. dec 2011

@bbtina no aj mna to napadlo. 😖 no ktovie

tinara23
2. dec 2011

baby môj názor je taký, možno je to inak, ale všetko je o biznise.....a ako počúvam v ostatných centrách to funguje bez niektorých vyšetrení, neriešia problém pacientiek, iba ich posielajú dookola na IVF, aby mali čo najviac peňazí a naháňajú biznis....a tým, že doc. bol veľmi ľudský a snažil sa pomôcť, neposlal ťa zbytočne na IVF, urobil predtým všetko potrebné, tak možno "nenaháňal" tak biznis a to veru môže byť třňom v oku niektorým "lekárom" . Ale to je iba môj názor, toto ma prvé napadlo.

tinara23
2. dec 2011

@bbtina skôr si myslím, že výpovede dali štátny lekári v nemocniciach, oni predsa len sú súkromníci a dôvod bude inde

simik22
2. dec 2011

@hadassah dakujem, neboj, urcite to vyjde 🙂

simik22
2. dec 2011

@kuspitka ja som jedla len kys. listovu

crazybabenka
2. dec 2011

@bbtina nie nemal

crazybabenka
2. dec 2011

@tinara23 ty si to napísala správne

cuculik1
2. dec 2011

pozrela som ich webovu stranku, uz tam nefiguruje medzi lekarmi.... :(

tinara23
2. dec 2011

@crazybabenka presne preto som k nemu chodila, lebo ma netlačil do nezmyselných vecí.....bohužiaľ dobrí ľudia doplatia na svoju ľudskosť ☹ a stále viac a viac sa mi to potrvdzuje na slovensku 😠

simik22
2. dec 2011

je mivelmi luto, ze docent odisiel. prestupila som z Heliosu, kde som chodila ku Galovi, do Iscare koli nemu.. ea teraz...
@crazybabenka mojko, posles aj mne IP? dakujem

crazybabenka
2. dec 2011

baby poviem vám pravdu...ja keď som sa to dnes dozvedela...normálne som sa rozplakala....naozaj doc. je človek so srdcom na pravom mieste.....a takých nie je veľa

simik22
2. dec 2011

@zibi ale dnes mi je celkom ok, akusat sa napchavam vyprazanou rybou :D

moniatko13
2. dec 2011

@crazybabenka aj ja si prosim info..prečo odišiel..prosim,prpsim

tinara23
2. dec 2011

@mirka2010 @kuspitka @petuska123 @riami78 @zibi @tinka9075 @simik22 @moniatko13 prečítajte si môj komentár na tejto strane (410) a budete vedieť prečo doc. odišiel.

crazybabenka
2. dec 2011

@simik22
@moniatko13 tak ako napísala tinara23

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre