Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

nikitka2
30. sep 2011

aj ja mám problémy pri cikaní a na dotyk ma bolí ľavá str.panvy ten fraxi máš asi preto že máš hustú krv ale to nie sú už také hrozné injekcie či?

oknosmas
30. sep 2011

@nikitka2 nie, nie su...mam ho preto, lebo sa mi tam zadrziavala voda...lavy vajecnik bol celkom zavodneny...v pondelok idem na kontrolu, ak by sa tam opat hromadila, tak ju budu v lokalnej anesteze odsavat

nikitka2
30. sep 2011

jooj ľutujem ťaešte takéto problémy ked to nevie byť už dobre. PRajem veľa zdravia

zlatanka30
30. sep 2011

@tinka9075 ved hej ale pre mna uz neni zazrak.2 ivf a nic .chodime z centra do centra nik nam nedokaze pomoct .tak,co mam urobit este uz asi nic.

tinka9075
30. sep 2011

@zlatanka30 ved aj ja má za sebou 2ivf sice som sa tešila ale krátko teraz chodím do Iscare v Martine tak dúfam že docent pomôže 🙂

zlatanka30
30. sep 2011

@tinka9075 neboj pomoze my sme boli aj v heliose aj v iscare v mt a nula bodov

tinka9075
30. sep 2011

@zlatanka30 no my sme tiež boli aj v heliose ale ked môžem porovnat s iscare tak ten je lepší aj ten personál ok ja som dnes bola na sono a ja si s docentom rada pokecám 🙂

oknosmas
1. okt 2011

tak z 20 odobratych bolo 14 zrelych a 11 sa podarilo spravne oplodnit.. viac budeme vediet v pondelok

tinka9075
1. okt 2011

@oknosmas to máš peknú úrodičku 🙂

renataolcakova
1. okt 2011

@zlatanka30 Nikdy sa netreba vzdávať nádeje.Aj maličká kvapka je možnosť.Viem že po vojne je každý muzikant ale ani my sme nemali veľkú nádej a malý má už rok

renataolcakova
1. okt 2011

@maja9 Ahoj chcela spýtať som sa spýtať odstupom času ako si dopadla v centre v Martine?Dopracovali ste sa k bábätku alebo ako ste dopadli.Ak som veľmi osobná prepáč,zvedavosť je silnejšia.Chcela som len vedieť ako dopadla osoba ktorá zčala túto úspešnú diskusiu.

daska1977
1. okt 2011

@renataolcakova takéto príspevky potrebujeme... je to super, keď nás úspešná snažilka povzbudí, hreje to pri srdiečku a dodáva to silu každej z nás!! 🙂 😵 😉

lubka0506
1. okt 2011

@zlatanka30 neblázni ja som bola tiež už na 2,IVF a na tretie som včera dostala inejkcie...poviem pravdu bojím sa neúspechu...☹ ...ale za pokus to stojí... 😒
@renataolcakova to čo píšeš dáva nádej..papa🙂

gabi.k
1. okt 2011

@nikitka2
@oknosmas kocky ak mozem poradit...teda mam to z vlastnej skusenosti... toto vsetko sme absolvovali v juny a 1.7. nam dali do bruska nase vytuzene babatko... ja som OPU znasala fajn, ale potom na druhy den prisli velke bolesti... no ale nakoniec to dopadlo super... dokonca mi aj vodu tahali .... teda vsak preco nie? preco nedostat OHSS... no na pokakaneho aj zachod spadne... 😠 ale treba vsetkym doverovat... vela vela pist, papat bielkoviny, kavu aj ked vam nechuti...vsetko bude OK.. a neviem ktora z vas sa pytala, na ten fraxiparin.... ja si ho picham este stale... 😉 ale je to vec zvyku... uz to berem ako rannu rutinu... 😝

takze babule, drzim vam strasne paste.... a hlavne heslo je : TREBA MYSLIET POZITIVNE 😉

helen5
2. okt 2011

@aninka666 ja som sa pitala že prečo k svojmu . ked si začala knim tak bisi mala tam aj skončit. či ti oni vraveli že maš už chodit k svojmu

helen5
2. okt 2011

@jovanka81 musime si len verit všetci .tak vi už pojdete na 3 kolo čo . držime palce

helen5
2. okt 2011

@gabi.k ano maš pravdu držime . palce aj mi nach ste v poriadku

jovanka81
2. okt 2011

@helen5 no tak sme na konci druheho kola a uvidime ci bude pozitivny, ci negativny vysledok 😉

lecoe
2. okt 2011

Ahojte, chcem sa podelit o pozitivne skusenosti s Iscare v Martine. Po 2-rocnom snazeni sa a laparoskopii sme sa s manzelom rozhodli navstivit Iscare, moj vyber bol aj na zaklade odporucani v tejto diskusii 🙂 a nebanujem. nacakala som sice, ze podstupim rovno ivf, ale isli sme do toho. vsetko prebiehalo velmi dobre, nemala som problemy, ale mala som len 6 vajicok, z toho sa len 2 javili ako schopne. a predstavte si, stal sa zazrak a hned na prvy krat sa uchytilo, aj ked prve tyzdne boli sprevadzane spinenim a krvacanim. onedlho budeme mat nasu babiku na svete a my sme nesmierne vdacni doc. Tomasovi ako aj celemu personalu. preto vsetkym odporucam, ze treba verit a plne doverovat ludom, ktorym ste sa zverili do ruk. drzim palce!!!

helen5
2. okt 2011

@jovanka81 musiš si povedať bude okej a uvidiš . držim palce mi ideme na druhe kolo .tak som tieš zvedava od koncom oktobra ideme

helen5
2. okt 2011

@lecoe aj mi ti držime palce a berieme ta za slovo že treba len veriť tak sa držte . obidve . aj manžel

ivta5
3. okt 2011

Ahojte kočky, prosím stalo sa Vám, že ste po Diphelerine nedostali menzes ani na 32 deň??? ☹ ☹ Viem, že mám v ten deň volať doc. no neviem, čo môžem očakávať , keď menzes nepríde ☹ . Deň "D" je síce až zajtra no už som v strese, lebo nič nechodí mám také tlaky ako bývajú pred no stále nič.

aninka666
3. okt 2011

@helen5 ved oni ti len pomôžu otehotnieť. oni nie sú normálni gynekológovia. pokiaľ je všetko ok, tak tam nemáš čo robiť. takže pokiaľ otehotnieš, aj teba pošlú k tvojmu gynekológovi. nevidím dôvod, prečo by som tam mala chodiť aj ako tehotná.

zz12
3. okt 2011

@ivta5 ,ahoj zlatik nic sa neboj nemaj stres , ja som bola na 33 den na sono, a povedali mi ze uz uz to pride a neprislo, az dokonca na 39 prisla mrcha , mala som prvy krat dlhy protokol a tiez som nevedela co ma caka, ale naozaj sa iba caka na menzes a beru ti krv aby ti zistili hladinu hormonov, neboj, vsetko bude ok, su to naozaj profesionali, vsetci 🙂 , ak by si velmi chcela nieco urobit ja som uz ten 37 zacala cvicit brusaky, 😅 ...a tak som si ten 39 den nadavala ze som mala zacat uz skor ...

ivta5
3. okt 2011

@zz12 Ahojky, uff to mi odpadol kameň zo srdca, normálne si ma ukľudnila, už som začínala mať stres, že čo ak neprídu. Dík za radu, idem teda skúsiť tie brušáky, lebo ako pozerám, tak pozerám budú mi prospešné aj z druhej strany, nielen aby prišiel menzes 😀

zz12
3. okt 2011

@ivta5 Este si daj cas, pozor na svalovicu, uvidis co ti povedia v centre, naozaj najlepsie je sono , s brusakmi neprehanaj lebo uz budes uz pichat na obe strany, a to by asi nebol ten najlepsi pocit, (iba tak maax, 10 -15 kuskov, a potom sa natiahni a dychaj do brucha -nebudes mat svalovicu, aspon u mna to tak funguje ) 😎 , ale lepsie rady su tie od babky.. ze nejest citrony ani extra kysle a ziadne extra davky c vitaminu alebo daj si nejaky cerveny dzusik ribezlovy (babky hovorili ze vino ) to je zevraj urychlovac, drzim palec, nech to vsetko ide ako ma 🙂

krista5
3. okt 2011
krista5
3. okt 2011

@ivta5 aj ja som dostala az na nejaký 39 den....

helen5
4. okt 2011

@aninka666 tak uvidieme dufam že sa nam to už tieš podari ako tebe na 1 a inač ti držime palce abi všetko dobre dopadlo moja

helen5
4. okt 2011

@euforia01 ostan tam len kde si nechod do žiadnej inej poistovni maš to lepšie .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre