Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
27. júl 2011

@riami78 ved to čakanie je najhoršie lebo nevieš na čom si mna to už tak netrapi už nad tym ani nerozmyšlam ved už som toho prežila až až tak len dufam že mi pomôžu 😀

zuzu100
27. júl 2011

@helen5 ahoj, co si rozumies pod tym, ze ktoré ciary sú pravé?

petuska123
27. júl 2011

@zuzu100 ????????????????

zuzu100
27. júl 2011

@petuska123 hcg 971 🙂 , teraz cakáme na kontrolné sono, ideme 9. aug....

helen5
27. júl 2011

@zuzu100 nie nerozumiela som chcela som ta poprosit ktore čiari boli tie prave že si v tom to som mislela moja už si pochopila a čo ako si dopadla v martine čo ti povedali . napiš ako si dopadla

helen5
27. júl 2011

@petuska123 ahoj ako si tu a ako sa maš

helen5
27. júl 2011

@zuzu100 ty si už v 5 t tak to je super a kto ta višetroval doktor či doktorka

zuzu100
27. júl 2011

@helen5 doc.

helen5
27. júl 2011

@zuzu100 už je po dovolenke a čo si štasna ked ti oznamili že čakate babo a chcem sa ta spitat na kolki raz ste boli na umele oplodnenie moja na ktori krat sa vam poštastilo . nebrala si tabletki nahodou logesten odpiš či si brala take niečo to su antikoncepčne tabletki

helen5
27. júl 2011

@mabumi mi sa mame super a ty ako dlho si tu nebola ako si natom

zlatanka30
27. júl 2011

😀 😀 😀 😀 😀

gabi.k
27. júl 2011

konečnaáááá 😀 😀 😀

daska1977
27. júl 2011

@gabi.k
@zlatanka30 juchúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daska1977
27. júl 2011

@tinara23 veď práve to, že neviem prečo... ja som si vždy myslela, že antikoncepcia sa musí minim. 3 mesiace pred plánovaným otehotnením vysadiť... asi preto, aby sa mi netvorili folíky a aby sa ich potom pri stimulke vytvorilo viac...??? neviem, myslím si...

zlatanka30
27. júl 2011

@daska1977 bavim sa niekedy sa mi rozum zastavi ,ale co uz.

lenkalienka01
27. júl 2011

@gabi.k kde sa stratila tvoja tvááár 🙂

lenkalienka01
27. júl 2011

ako to tu čítam, naberám dojem, že som o niečo prišla....či sa mýlim ?? 😀

riami78
27. júl 2011

@tinka9075 Ty si teraz na PN?

gabi.k
27. júl 2011

@lenkalienka01 dako tot u blbne...ani pas si nemozem natavit..tak nechapem co sa deje ☹

tinka9075
27. júl 2011

@riami78 som s kolenom tak to chcem využit a pri jednej PN budem chodit do iskare 😉

aninka666
27. júl 2011

ahojte baby, som tu prvý raz. chcela by som vás poprosiť či máte skúsenosti s Iscare MT?
my sa snažíme už 8 mesiacov a nič. tak dufam, že tam nám pomôžu. za ako dlho vás objednali? ako to na začiatku prebieha? ja mám z toho paniku

tinka9075
27. júl 2011

@aninka666 mna objednali o 2tyždne ale bolo by to aj skor len chcem ist k doc Tomašovi a ten ma 2tyždne dovolenku kamoška chodi do iskare a velmi si chvali neboj sa 🙂 na začiatku ti porobia vyšetrenia a po vysledkoch sa ukaže čo bude dalej zvladneš to 😀

aninka666
28. júl 2011

@tinka9075 dakujem tinka, trošku ma to upokojilo. som im písala, tak som zvedavá, kedy ma objednajú.dufam, že tam nam pomôžu, lebo moja doc je uplne mimo

monka112
28. júl 2011

@aninka666 ahoj, tak ja ti mozem iscare Martin len odporucit, bola som tam prvy krat asi pred tyzdnom a bola som velmi spokojna, jedno IVF uz som absolvovala v KE , ale z iscare sa to ani porovnat neda, urcite sa tam objednaj neolutujes,a mna tam objednali tak ze v piatok som zavolala a objednala som hned na utorok este aj cas som si povedala, lebo som z daleka a prisposobila som to vlakom,

mojusa
28. júl 2011

ahojte dievčatá, rada by som sa pridala k Vašej diskusii, aj ja môžem iscare v mt len odporučiť, chodim tam už rok lebo prvý krát nám to nedopadlo dobre, tak teraz čakam na menštruáciu a volám do martina určia mi dni a začínam stimuláciu. sú tam veľmi milí lebo prvý krát sme ICSI tesne pred koncom nedokončili, lebo som dostala nejaku brušnú virozu a skončila v nemocnici a oni mi volali ako sa mám a doc. Tomáš sa informoval aj priamo na oddelení u ošetrujúceho lekára ako sa mám. to by asi inde neurobili. Monka112 kedy začinate?

monka112
28. júl 2011

@mojusa ahoj, no ja som chcela zacat az od septembra, ale ked sme tam isli tak akurat som mala pred ovulaciou, muz ma sper. ok tak nas nacasovali a hned o tri dni som bola uz aj na IUI, tak teraz cakam na vysledok, a ked sa to nepodari tak cakaju nas dalsie vysetrenia, a ty kedy zacinas?

mojusa
28. júl 2011

monka112 ja by som mala začať okolo 16. augusta a ICSI by som mala ísť niekedy v polovici septembra, a ak sa nepodarí IUI pojdete na ICSI? nám to navrhli hned lebo manzel ma horsi spermiogram a mne vyoperovali obidva vajičkovody. aj teraz som mala ist na operaciu, lebo som mala veľkú cystu a 4 mesiace sa nič nedialo a ked mi urcili datum operacie isla som na kontrolu do iscare a ona bola fuč, co som bola strašne rada. takže dufam ze to dopadne ok. aj tebe drzim palce, aby vam to dopadlo uz teraz ok, a kedy budes vediet ako ste dopadli?

petuska123
28. júl 2011

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=e... uz aka stranka to je?? vypocita vam vasu uspesnost ivf 😀 😀 😀

tinara23
28. júl 2011

@petuska123 no pekne, že 32,3 % 😕 nic moc 😀 😀 😀

petuska123
28. júl 2011

@tinara23 mne vyslo 35 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre