Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 😠 ved ale to su uz 3 tyzdne u mna 🙂 na teba zabudli a ty si zabudla nanich 😀

sony44
2. aug 2011

@smeyka27 myslíš???? ☹asi nevolajú, lebo je to OK 😎 alebo majú dovolenku 😀 😀 😀

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 noo vidis tak tebe sa asi preto neozvali 🙂 ale ja cakam na pohovor 😉

sony44
2. aug 2011

@smeyka27 - idete na 1. ivf???nie som v obraze

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 ano na prvu,IUI bola zial neuspesna tak sme isli do centra ..teraz cakam na vysledky,potom na schvalenie v poistovni..len to cakanie 😖

sony44
2. aug 2011

@smeyka27 musíš byť trpezlivá, lebo to najhoršie čakanie ťa len čaká..držím palce, aby to išlo hladko 😉 my sa chystáme na 4.ivf

tinara23
2. aug 2011

babule podľa toho čo tu čítam, tak ja už pri 2 IUI začnem riešiť IVF žiadosť a AMH, lebo ja neznášam prestoje 😀 ja už som mala dlhý prestoj november-júl, tak teraz to už musí ísť ako po masle 😉 😀 😀

sony44
2. aug 2011

@tinara23 - ahoj, ty už na pár mesiacov nebudeš musieť riešiť nič, iba ak potom ďalšieho súrodenca 😉 😉 😉

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 no nic ine mi ani neostava,len minule namna tiez zabudli ked mi mali recept poslat 😖 tak zato zistujem aka je situacia 😉 aj ja ti drzim palce aby to tentokrat prebehlo podla planu 😵 ak sa mozem opytat,kde to "zlyhalo"?

tinara23
2. aug 2011

@sony44 juuuj no bodaj by, ale môj tienik je len z určitého uhla, takže pre mňa je to negatívne 🤐 aspoň zatiaľ 😉 teraz asi rad radom robia každej testy na AMH ?

sony44
2. aug 2011

@smeyka27 - 1. ivf- nebol ani transfer, 2.ivf uchytilo sa, ale nezačalo biť srdiečko - potrat, 3.ivf vkladali dve, ale sa neuchytili - myslím, že zlyhal transfer, alebo aj neboli kvalitné(to už môžme len hádať- dávali sme na 3. den a my máme problémový 5-6 den....).ani raz neostali mrazáčikovia ....nikto nevie presnú príčinu- musíme len skúšať

sony44
2. aug 2011

@tinara23 - asi áno, ja som si za to platila 12 eur....a aký si mala test??? ved radšej sa drž na zemi...o to bude väčšia radosť 😉 😉 😉

tinara23
2. aug 2011

@sony44 a nemalo by to byť zdarma? testy som mala wondfo citlivosť10.

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 ☹tak mas toho veru dost preskakane...verim ze tentokrat ti to vyjde 😵

sony44
2. aug 2011

@tinara23 - neviem, iné baby vraveli, že to mali zadarmo, a niektoré, že platili 7 eur za dopravu do BA, tak neviem prečo som platila 12 eur.....ale asi preto, že my sme už po 3 hradených pokusoch, tak si budeme asi všetko hradiť

tinara23
2. aug 2011

@sony44 aha no to je divné 😒 však ak bude treba zaplatíme, popri tých ostatných sumách je to malina 😝

sony44
2. aug 2011

@smeyka27 - no áno niečo už máme za sebou...aj prirodzené tehu a znova potrat.....a všetky výsledky okrem mm potvoriek ok.....ale s tým vedia robiť zázraky ( nájdu krásavca 😀 )takže teraz sme zameraní na moje vajká a preto aj to AMH........uvidíme..

sony44
2. aug 2011

@tinara23 - ved práve, ked to nie je suma nad 100 euro, sa mi to zdá všetko ešte lacné 😀 😀 😀

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 ze potvorky 😀 no my mame tiez zly spg..a mne zistili aj pco..tak zato AHM inak tiez som zato platila

sony44
2. aug 2011

no idem ja do hajan, ráno vstávam do práce 😝 😝 😝

sony44
2. aug 2011

dobrú noc...............................

smeyka27
2. aug 2011

@sony44 tak dobruuu 🙂

janemari
2. aug 2011

Prišla som vás povzbudiť a trošku popohnať potrebujeme nové tehulky do našej témy tak šup šup aby ste mali krásne // na testíkoch. 🙂

petuska123
3. aug 2011

@janemari vyzera to na dlhsu pauzu od // na testoch. 😢

riami78
3. aug 2011

@aninka666 Tak to som rada a ako to prebiehalo?

janemari
3. aug 2011

@petuska123 netreba zúfať, do konca roka sa určite presuniete do daľšej témy, očakávame vás tam. Treba len veriť a pôjde to, viem ,že niektoré máte toho za sebou už dosť, ale ked je tu nádej netreba sa vzdať. Pozri ja som bola beznádejný prípad, resp. s veľmi malou nádejou a vyšlo to. Posielam vám veľa pozitívnej energie.

aninka666
3. aug 2011

@riami78 sme mali vstupný pohovor, manželovi urobili spermiogram, mne sono a ked našli vajičko, tak hned v piatok na IUI. a ked sa nepodarí, pojdem na krvné testy a papať lieky. tak dufam, že sa to na prvý raz podarí

riami78
3. aug 2011

@aninka666 Mala si so sebou aj kartu od svojho lekára? A čo zistili? /teda, ak to nie je príliš osobné/.

janemari
3. aug 2011

@aninka666 držím palce ,aby si bola tehulka 🙂

aninka666
3. aug 2011

@riami78 nie nemala, jediné, čo mi dala moja lekárka bol hormonálny profil a vysledky sona a nič viac.
osobné, nie, v pohode. zistili mi, že mám upadnutú maternicu, ale to vraj nie je taký problém a že mám polycystické vaječníky, tzn, že mám veľa vajíčok, ktoré nedozrievajú. takže neovulujem. akoby náhodou mi našli jedno pekne 17mm vajíčko, tak som dostala pregnyl na vyvolanie ovulácie, ten si dám pichnúť dnes a do piatku by som mala mať ovu. tak v piatok mi hned skusia urobiť IUI.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre