Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

kuspitka
16. nov 2011

@riami78 neviem moja.jednoducho oni nechcú robiť IUI tak neviem moja...

riami78
16. nov 2011

@kuspitka Asi je to pre nich málo finančne zaujímavé! Na IVF ťa ošklbú viac nehovoriac o tom, čo všetko do teba napchajú. A teraz chodíš kam? Stále Helios?

kuspitka
16. nov 2011

@riami78 uz dnie od 14.11 uz budem chodit do Isceru už som tam objednaná.
nepodarilo sa nám KET tak ideme skúšať IUI na IVF už nemáme peniaze a ja už nechcem,lebo som s toho strašne aj pribrala...

majka009
16. nov 2011

@karkana ale nebolo by to asi moc presné......ked kážu na 12 tak asi vedia prečo.....len som už dosť nedočkavá,ale dík za odpoved......ak sa smiem spýtať ty máš skúsenosť z asis.repro? 🙂

zibi
16. nov 2011

@sony44 dik moja

zibi
16. nov 2011

@sony44 a podla coho zvazia ze dakomu davaju v tej 2 faze menopour, dakomu gonal a dakomu puregon? nevies nahodou ...lebo tych fsh hormonov je tam asi 6 ci 7 co som pir protokole citala ..

kuspitka
16. nov 2011

@zibi tak to maju tam v iscare takto rozdelene...

zibi
16. nov 2011

@kuspitka rozdelene? chi ..no tak asi vedia preco komu davaju to alebo druhemo ono..hadam bude dobre. 😉
.inak baby po tej provere ma strasne bolia prsia..uf .. 😒

zibi
16. nov 2011

@helen5 chcem sa ta spytat .tebe zastavili IVF a to si mala aky protokol dlhy? a tebe teraz musia nanovo schvalit ziadost alebo budes pokracovat v tej co mas? kedze si nebola ani na odbere...? ci ako to je ...
a baby kolko sa plati cele UO ked uz si po tych 3 pokusoch co ti preplaca poistovna?

kuspitka
16. nov 2011

@zibi aj mna prinej boleli a ja som pri IVF strane pribrala...

simik22
16. nov 2011

@riami78 tmne doktor v Iscare povedal, ze keby boli foliky tri, tak mi IUI neurobia

simik22
16. nov 2011

@tinka9075 caves, takze vykonane, uz len cakat... folik prasknuty este nebol, mal 20 mm, cize tesne pred prasknutim, a sliznica 11 mm

riami78
16. nov 2011

@simik22 Uha, takže super! 😉

riami78
16. nov 2011

@simik22 tinka 9075 mala 3 folíky a IUI je robili, teda ak si dobre pamätám.

simik22
16. nov 2011

@riami78 no u len dufat, ze sa zadari

simik22
16. nov 2011

@riami78 mne docent povedal, ze keby som mala tri, tak mi neurobi IUI.. tak neviem

riami78
16. nov 2011

@simik22 Ani ja nie. To je jedno, hlavne, že to máš už za sebou!

simik22
16. nov 2011

@riami78 veru..... joooj cakaju ma dlhe dva tyzdne

helen5
16. nov 2011

@zibi Ahoj ja si platim celu sadzbu mne poistovna nepreplaca nič . a zastavili len tak že sa nemam teraz pichat ani lieki lebo mi viskočil visoki hormon asik kvoli iniekcijam viskočilo a teraz čakame kim nepride mrcha kim skonči a hned ideme do martina pokračovat a mi sme len v 2 kole tteraz

helen5
16. nov 2011

@zibi a zabudla som ti že mali sme dlhy protokol a jak pojdeme na buduce neviem a o 100 eura šlo všetko hore moja tu maju cenik si klikni a sa dozvieš viac

jalovec
16. nov 2011

Ahoj čo všetko sa platí z vlastného vrecka čo platí poistovna???
Ďakujem

simik22
16. nov 2011

@jalovec podla toho co potrebujes.. je to individualne

jalovec
16. nov 2011

No partnerka je OK, len ja mám malo spermii tak neviem čo nas čaka sme objednaný na piatok budúci teda 25.11. tak neviem čo nas čaka

simik22
16. nov 2011

@jalovec no mozu ti bud odporucit nejaku vitaminovu kuru, ci sa po 3 mesiacoch nezlepsia spermie. alebo potom iUI, to je inseminacia, ta stoji 83 eur, poistovna to nepreplaca, tp mozete opakovat viackrat a ked to nebude uspesne, tak iVF, to je cenovo najnarocnejsie, poistovna cast preplaca, ale lieky si musite zaplatit sami, vyjde okolo 1000 eur, niekoho viac, niekoho menej

kuspitka
16. nov 2011

dievcata co beriet,ake vitaminy pred IUI?

simik22
16. nov 2011

@kuspitka ja beriem kyselinu listovu, sem tam som vitamin E. a dnes som si kupila caj Gynastan

kuspitka
16. nov 2011

@simik22 co je to gynastan?

simik22
16. nov 2011

@kuspitka je to zensky caj, obsahuje alchemilku, mysi chvost a neviem co este presne, ale mal by pomahat otehotneniu a udrzaniu plodu

helen5
16. nov 2011

@jalovec daju ti niejake lieki a upravia to

kuspitka
16. nov 2011

@simik22 to som otom nevedela a vitamin E sa naco berie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre