Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
16. júl 2011

@zuzu100 - nebojkaj, trpezlivosť ruže prináša 😉
ja som tiež mala oneskorene, všetko posunuté... neviem už presne dni ale mala som OPU neskôr ako bývala štandardne a potom ET 5 dní nato tak to mohlo byť aj po 20DC...
neboj, vklude čakaj, oddychuj, hladkaj bruško a nič nerob 😉
dávka vírusíkov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinara23
16. júl 2011

@zuzu100 držím palce 😉 verím, že si nedočkavá, ja idem iba na prvé IUI a už posúvam dni, aby sa konečne udialo 🙂

zuzu100
16. júl 2011

@sliver Mňammm, mňammm 😵

zuzu100
16. júl 2011

@tinara23 Super, štitnu žľazu už máš v poriadku?

gabi.k
16. júl 2011

babulky chcela by som sa spytat ci nahodou neviete ako to je s PN.--- teda s kontrolami ... aby som vysvetlila...to ze mam vychadzky v danom case je OK...ale napriklad...vonku je tak krasne, byvame v bytovke, kde mame super zahradu...a ja by som bola na zahrade kde by som len oddychovala, citala knihu v tieni a dosla by kontrola, ktoru by som nepocula zvonit....co potom?? som doma??? som.... hmm,... nemate daktora skusenosti s takymto mojim prikladom???

gabi.k
16. júl 2011

@sliver ahojko...ako Sonicka???

sliver
16. júl 2011

@gabi.k - ahojky... nič čakáme 😉 beťárka jedna...
veď aj na nu raz príde čas 😉 😉

s tou PNkou to je hrozné.... ja som mala z toho dosť nervy lebo u nás v byte zase slabo počuť zvonček, teda keď som leňošila až v obývke čo je cez celý byt... tak mi drahý povedal že ak by prišla kontrola a ja by som ich nepočula a našla si iba lístok o tom že tu boli tak by sme sa išli s nimi hádať ... veď človek môže spať a vtedy nepočuť zvonček už vôbec... zo začiatku som mala trochu stres okolo toho ale potom si už zvykneš 😉 ale popravde odľahlo mi keď mi PNka skončila.... aj keď som už vtedy chodila hocikedy hocikde ale cítila som sa zrazu taká slobodná... lebo ono to tam niekde v podvedomí stále bolo že čo ak....

karkana
16. júl 2011

kamoška v iscar v Blave otehotnela na siedmy pokus,ma dievčatko,a teraz skušali v Martine dva krat a neuspešne tak idu zas do Blavy

helen5
16. júl 2011

@cherry1981 aj mi sme boli ale neuspešne a ideme na druhe kolo ale až od oktobra . mam na 3 masiace antikoncepciju aj ty maš takua začali sme od marca toho roku a už 1 kolo mame zasebou . tak uvidime potom v oktobri . a ty ako si natom tieš si teraz začala moja napiš zatim pa

tinara23
16. júl 2011

@zuzu100 zatiaľ sú výsledky v norme, tak dúfam, že to tak aj ostane 😉

zuzanka7834
16. júl 2011

@gabi.k srdienko veeeeelmi sa s Tebou tesiiiim!!! Ale zatial iba potichucky, dobre? 😉 Dufam, ze to koncom augusta tiez zazijeme 🙂 Dovtedy mi musis poslat vsetky navody, typu Fidorka a pod 😀 To som len zbezne precitala 😵 😵 😵

zuzu100
17. júl 2011

Ahojte, Vy ste pili kazdy deň kávu? Doc. odporucal jest bielkoviny, pit vela vela vody, a jednu silnu kávu?

sliver
17. júl 2011

@zuzu100 - no kávu neviem neviem.... bielkoviny a voda isto
jogurty mi kázali jesť, čo najviac a čo najviac piť vody...

zuzu100
17. júl 2011

@sliver Náhodou som tam dávala otáznik, je tam bodka....Doc odporucal pit aj jednu silnú
kávu....

gabi.k
17. júl 2011

@zuzu100 ano nakazal pit kavicku... ze nejake nove testy vravia, ze jedna kava denne neuskodi... 🙂 pockaj ked zrovna na nu nebudes mat chut 🙂 ako ja... ale manzel mi poctivo rano jednu uvari.... ale ja pijem s mliekom, takze su tam aj bielkoviny 🙂

ivta5
18. júl 2011

@mabumi Ahojky, ja som chodila do Rooseveltovej nemocnice v BB tu máme oddelenie fyzioterapie, balneológie a liečebnej medicíny, chceli na mne vyskúšať aj akupunktúru do brucha, no to som odmietla, lebo doteraz to nerobili, ale vraj by si lekár naštudoval meridiány a nebol by problém, no u mňa by určite bol, takže radšej ee. Ja som sa k tomu dostala náhodou, videla som že v Reflexe je takéto cvičenie a že je vhodné pre ženy, ktoré majú problémy s otehotnením, tak som si vygooglila, či tu v BB niečo nie je, a mala som to rovno pod nosom zavolala som tam a objednali ma bez problémov. Skús sa opýtať u Vás v nemocnici, inak tá fyzioterapeutka, prešla tým cvičením, resp. sa to učila a u nás v nemocnici je jediná, ktorá to precvičuje. Inak aj mňa často bolieva chrbát a môžem Ti povedať, že keď si zacvičím zostavu tam mi to povolí. Dík za vysvetlenie skratiek, no nás teda bude čakať ET 😉 . Doc ale musel vedieť, že máš endometriózu nie?? Keď ma budú stimulovať, budem mu to ešte pripomenúť. Bože, prepichovanie ☹ "porcelánových vaječníkov" ešte som sa s tým nestretla. Nad takým ani nerozmýšľaj čo Ti tam nájdu, nebodaj že Ti niečo vyberú, nesmieš si do hlavy vpustiť takéto myšlienky, lebo si to privoláš. Pekne si len hovor, že všetko bude OK a za chvíľočku sa zotavíš a príde malý prírastok 😉 Budem Ti držať palčeky, už máš aj termín operácie?

ivta5
18. júl 2011

@v555 Ahoj, jáj ja hlava deravá sklerotická už si spomínam, že si písala až začiatkom augusta, mne sa ale zdá, že si tu nebola dlhšie ako dva dni 😉

sliver
18. júl 2011

@gabi.k - takže dnes čakáme potvrdenie od doc. 😉 to bude radostiiiii, síce tam veľa neuvidí ale aspon vačok by mohol byť 😉

@zuzu100 - takže ešte stále mám čo posielať tak papkaj papkaj 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
18. júl 2011

@ivta5 ahoj 🙂
no u nas v nemocnici nic take nerobia ☹ . nasla som jednu, co to tu precvicuje, ale neviem, ci az takto komplexne aj s tym napravanim. to som sa tam nedocitala ☹ . a ja by som to chcela vsetko, lebo jedno bez druheho je podla mna nanic. no uvidime, musim sa popytat este. keby bola ta BB blizsie, tak by som aj tam chodila 😒
ono ani to prepichovanie (drilling) nie je az taky tazky zakrok 😉 . viac sa bojim tej endometriozy, ze kolko tam toho bude. asi ked je tych ukonov viac, tak preto som bola tak dlho aj na PN, a teraz budem znovu. no nevadi, najradsej by som uz zostala PN 9 mesiacov a s rastucim bruskom 😵

mabumi
18. júl 2011

@sliver cakame na stredu 😵 ?? mozno sa stretneme u dr 😉

ivta5
18. júl 2011

@mabumi No škoda, ale možno by stálo za to prísť sa to naučiť do BB, a potom si už budeš doma cvičiť sama, určite by sa s ňou dalo dohodnúť na stretnutí 1 krát do týždňa.
Zasa negatíva, neboj sa endometriozu Ti odstránia a ustanú aj bolesti a bude pripravená pôda pre mimi, a je aj predpoklad, že keď budeš dlhšie na PN, že sa zadarí aj prirodzene 😉

mabumi
18. júl 2011

@ivta5 a nie je to nahodou tak, ze ked naprava tu kostrc, tak nemôzes 1 den sediet? neviem ako by som sla autom domov 😒 . ked uz by mi to napravila, tak by som to nechcela hned pokazit. ale ak nic nenajdem tu, tak by som sla asi aj tam 🙂

sisulkal
18. júl 2011

ahojte chci se zeptat jestli jste nektera mnela takovy problem jak ja....jsem po 2 ET a mam stale bolest v podbrusku.trva to uz dlouho uz kdyz mne zacali stimulovat.pred ET jsem to rekla docentovi a jen mne skontroloval a nerekl nic.mam takovy pocit jako by jsem byla opuchnuta ze spodu a nebo by jsem to mnela dostat kazdou chvili ☹ mozna to fakt nic neni kdyz jsme dali embryjko.mam ale hrozny strach.dekuji za odpoved.

sliver
18. júl 2011

@mabumi - no možno sa uvidíme.... ja vôbec neviem kedy pôjdem... lebo potom už neobjednávali na hodiny a povedali že mám len prísť.... čakajú že to tam bude asi pohroma 😀 😀 😀 😀 😀
ty si nakedy objednaná???

mabumi
18. júl 2011

@sliver ja tusim na 11:15 alebo 11:45, neviem, musim sa pozriet. no mam sa na co tesit 😝
tak tam aj ty prid tak okolo 11:30, nech sa ason spozname 😀 . ale teba isto zoberu hned 😉

zuzu100
18. júl 2011

@sliver mňammm, mňammm 🙂

zuzu100
18. júl 2011

@sliver 5. deň po ET, od rána trošku cítim podbruško 😒

sliver
18. júl 2011

@mabumi - jáj to si ale v poho objednaná, tehulky musia ráno do 10,00 😉 takže ked prídeš ty ja už budem doma, teda dúfam 😀 😀 😀 😀 😀 no už ani to nebýva také hneď... poslednú dobu tam čakám viac a viac... ☹ ☹ ☹

@zuzu100 - to sa môže diať vklude, to môže byť uhniezďovanie vajíčka, nech sa riadne zavrtáva 😉
hlavne klud a pokoj, nebojkaj a nestresuj....

terry123
18. júl 2011

@micikatka Ahojky. 🙂
Ja som po operacii bola u svojho gyn vybrat stehy po par dnoch, potom este za par dni opat na sone. V 10 tt som bola 1x na poradni a dostala som tehu knizku 😉
Brusko ma dost bolelo vtedy, ked sa male asi uhniezdovalo 😀 .....potom som uz nemala bolesti,len po laparke.
A teba teraz pobolieva brusko?
@zuzu100 Viem, ze cakanie je tazke ☹ ....prezila si to kazda....skus sa zamestnat aj niecim inym, hladkaj brusinko a rozpravaj sa s drobcekom, ze u teba mu bude najlepsie 😉 a uvidis, ze to raz dva ubehne.Na povzbudenie aj odo mna dnesna davka 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Ja som mala OPU 20 DC a 18 DC a ET 26 DC a 24 DC, takze este neskor ako ty. To zavisi o toho, ako sa foliky vyvijaju. Niekedy staci kratsia stimulka a niekedy musi byt dlhsia, aby to stalo za to 🙂
@gabi.k Aj ja mam dilemy s PN a kontrolami. 😖
My mame zvoncek na brane, no krabicku a zvoni nam v obyvacke. A to zas nepocujem do spalne...ach jaj. Ked sme krabicku chceli dat na chodbu, aby bol pocut vsade, tak to vobec nefungovalo...
A ked som vonku mimo vychadzkovych hodin, tiez trpnem a nakukujem, ci niekto neznamy nejde 😖 ...to sa tomu nevyhneme, ale pekne to otravuje.
Niekedy vraj boli pocat tehu neobmedzene vychadzky, no co uz.....
@sisulkal Ahoj. Ja som mala tiez bolesti v podbrusku pocas stimulky,aj vajecniky ma boleli, to moze byt.
Teraz sa embryjko moze zahniezdovat a preto mas bolesti. Drzim place. 🙂
@sliver Takze este stale ste Kinderko? Sonicke je u teba asi velmi dobre a nechce sa jej vyliezt 😀 Drzim place, aby vas uz moc nenatahovala a bola vonku. 😉

riami78
18. júl 2011

@terry123 Ahoj,
robili ti laparku v ISCAR-e MT? Ako to prebehlo? Bola si len na jednodňovej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre