Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
14. feb 2011

ahojte kočky, tak novým bojovníčkam držím palčeky, nech im to výjde

petuska123
14. feb 2011

@bbtina 😉 😉 😉 😉 dakujeme dufam ze pomozu

mabumi
14. feb 2011

@bbtina Tak tak veru. Ďakujeme 🙂

mabumi
14. feb 2011

@sliver Tak to je naozaj krásna úroda, super. Aj si si to zaslúžila. Ja by som tiež aj viac vydržala, aby ma viac nastimulovali, ale nechceli. Ale veď oni asi najlepšie vedia. Aj tak som spokojná, len aby sa to podarilo. Budem si brať z teba príklad 😅 . Dúfam, že história sa v tomto prípade zopakuje 😉 . A ďakujem za podporu 😉

Tak pekného Valentína všetkým, opatrujme sa, a takto o rok aby sme už všetky opatrovali maličkých a písali si v inej téme 😀

janemari
14. feb 2011

@mabumi super len nech tak bojuju dalej TTTTTTTT 🙂

mabumi
14. feb 2011

@janemari janemari ďakujem, inak ty čakáš bábätko presne v deň mojich narodenín 😀

janemari
14. feb 2011

@mabumi no ono by to bolo keby termin sedel 😀 Lenze dnes na poradni sme sa dohodli,ze ak este vydrzim /lebo mala sa uz pytala na svet/ tak o mesiac naplanujeme cisarsky rez a to bude vychadzat cca na koniec marca alebo zaciatok aprila.

krista5
14. feb 2011

@mabumi
Drzim palceky🙂 ja mam tu istu diagnozu🙂
Ale dufam za nam to tu všetkým vyjde🙂

mabumi
14. feb 2011

@krista5 Tak ahoj spolubojovníčka. A ty si tiež už podstúpila IVF alebo sa pripravuješ? Veľa šťastia aj pre teba, my tie diagnózy predsa musíme niekedy poraziť 😠 , je tak?

mabumi
14. feb 2011

@janemari Tak vám prajem veľa šťastia s maličkou. Ona sa pýta na svet, aby ťa čím skôr urobila šťastnou mamičkou, chce si užiť prvé jarné dni 😎 . Hlavne aby ste boli zdravé, a to určite budete 😉

janemari
14. feb 2011

@mabumi tak mne sama dokina povedala,ze je az neuveritelne,ze sme sa prebojovali az tak daleko popritom vsetkom co som prezila.A tiez sama povedala,hlavne ze bude mala v poriadku a zdrava,aj ked nasledky toho vsetkeho sa urcite niekde prejavia. 😔

mabumi
14. feb 2011

@janemari Neboj, neprejavia sa. Práve preto, že po všetkom zlom teraz príde to dobré. To som si istá a verím, že aj u nás to tak musí byť a u všetkých. Teda neviem, čo všetko si prežila, ale čítala som o tvojom mužovi. Aspoň môže prísť niekto, kto za to stojí 😉 . Popri tom aj to snaženie o bábätko je samo o sebe strašne ťažké... Preto si aj všetky ostatné zaslúžia šťastie. U nás sa k tomu pridala smrť mojej maminky, ktorá veľmi chcela ľúbiť aj vnúčatá odo mňa ☹ . Neskôr aj môj svokor... A teraz je ten pravý čas na to, aby sa naša rodina zas začala rozrastať. Musí to tak byť 😠 .
Takže aj u teba, dievčatko sa pýta na svet, aby ťa rozveselilo. Určite bude zdravé ako buk a všetko sa na dobré obráti 😀

krista5
14. feb 2011

@mabumi
ja sa prave chystam o par dni zacat s dlhým protokolom a inekciami🙂
Porazime ich..teda dufam🙂🙂🙂Ty ides na prve IVF?

mabumi
14. feb 2011

@krista5 áno, na prvé. Teda už som bola, v nedeľu mi robili ET. Tiež som mala dlhý protokol. Teraz čakám a prehováram malé, aby sa zahryzlo a rástlo. Uvidíme, či poslúchne. Veľmi dúfam, že sa to podarí 🙂

krista5
14. feb 2011

drzim velmi velmi palceky....Musi to vyjst🙂🙂

lenkalienka01
14. feb 2011

@zlatanka30
ahojky, vcera mi vypadla wifina, tak som uz nemohla pisat, ale ver mi, ze mi ten pokec s tebou pomohol a aj som sa zasmiala po dlhej dobe na tuto temu. Tento tyzden ti isto budu volat z genetiky a istotne pozitivne vysledky.
A vsetkym krasneho VALENTINA - nech sa dnes zadari 😉 🙂

tessinka
14. feb 2011

Babule, tak ja vám všetkým držím palce. Pozerám, že táto diskusia bude asi praskať vo švíkoch, toľko tehuliek sa tu chystá.

@janemari , už si 31. týždeň, to je super. Už to zvládneš 🙂 .

sliver
15. feb 2011

@tessinka - čo táto tema bude praskať ale ja sa teším ked bude praskať vo švíkoch Tehule a maminky Iscare MT 😀 😀
to bude pecka, to je krásne ked to tu fičí 😉
tak aby som nezabudla dnešná dávka.... @petuska123 a @mabumi
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
15. feb 2011

@mabumi dakujem za povzbudenie.Ja si tiez hovorim,ze aj ked to nebude uplne super,ale urcite to uz horsie nebude ako to bolo. Teraz snad uz budu aj slnecne dni a nielen zamracene a bez slniecka.Raz sa to zlomit musi u kazedeho.Nemoze byt predsa stale niekto len nestastny,alebo naopak niekto mat stale len stastie.

mabumi
15. feb 2011

@janemari tak tak. Každý má pripravený svoj údel. A ty už máš pre koho žiť. Uvidíš, keď ti prvýkrát dajú tvoju maličkú, hneď zabudneš na všetko zlé. A keď sa budeš s kočíkom prechádzať po jarnom slniečku 😎 . Áaaach, vždy som túžila mať maličké na jar, a chcela som dievčatko. Ale už som zmenila názor, chcem, aby nám to vyšlo teraz, a to by znamenalo pôrod na zimu.... Nevadí, nič mi nevadí, len nech sme zdraví. Je jedno, čo to bude a kedy, len nech je to hneď 😀

@sliver ďakujem, ďakujem, ďakujem

PS: cítili ste niečo po ET? Kedy ste testovali a kedy ste začali niečo cítiť? Sliver, mala si aj potom OHSS?

sliver
15. feb 2011

@mabumi - ja som po ET nič necítila, začala som testovať na 7.den lebo som nevydržala 🙂))) a OHSS som mala asi do začiatku 6tt....
na 7.den tam bol strašne slabulinký tien, na 8.den ho už bolo lepšie vidieť a to mi už aj drahý povedal že ho vidí a samo potom to len a len tmavlo 😉

janemari
15. feb 2011

@mabumi no keby bolo mne vyslo IVF tak by sa male narodilo okolo mojich narodenin.Ale aj tak dobre sice o dva mesiace neskor,ale predsa.A neboj aj vam to urcite tento rok vyjde a bude vianocny darcek 😉

lenkalienka01
16. feb 2011

ahojte buduce mamicky, co sa po vas zlahla zem ?? 😀
ci vsetky pracujete na bááábatku ? 😀

janemari
16. feb 2011

@lenkalienka01 asi vsetky cakaju kedy budu testovat 😀

zlatanka30
16. feb 2011

@lenkalienka01 ahoj dnes mi volali vysledky genetiky.su ok 🙂 ale ziadost nic ma asi porazi

lenkalienka01
16. feb 2011

@zlatanka30
super, vravela som ti , ze to bude OK. A skusila si volat do poistovne ?

lenkalienka01
16. feb 2011

@janemari
no neviem neviem, mozno na miminach pracuju pod perinkou 😀 😀

zlatanka30
16. feb 2011

@lenkalienka01 nevolala som do poistovne.len ma stve ,ze to uz nestihnem zacat stimulku este tento mesiac.budem musiet cakat.tebe to kedy vychadza?

lenkalienka01
16. feb 2011

@zlatanka30
mne vychadza zaciatok marca, ale dnes som pisala dc. Tomasovi, mam info od jednej kočky, ze zacinaju robit nejake nove vysetrenia z krvi, kde zistia ci este vobec mam nejake vajicka, kedze mam vysoke FSH. Uvidim, co mi odpise. Chcem urobit maximum , aby som predisla sklamaniam.

zlatanka30
16. feb 2011

@lenkalienka01 aj ja som mu pisala raz tiez mail a aj odpisal.dokonca ked sme potom boli na konzultacii si to pamatal.ano viem o tom vysetreni je to Anti-Mullerian hormón (AMH).no ja mam FSH naposledy 6,71 inak pred rokom pred laparkou som mala 9,48.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre