Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
22. mar 2011

@sliver no co uz, akurat sa zberame, ze uz pojdeme na pohotovost, ale co by sme pre nase vytuzene babatko nespravili....takze prajem dobru nocku, ahoj

petuska123
23. mar 2011

ahojte baby mne sa to uz krati dnes 12 den po iui a este som netestla. BT 37 lieky ucinkuju 😀

mabumi
23. mar 2011

@petuska123 ahoj, kedy robíš test??? už sme zvedavé, prežívame to s tebou 😀 . ale tak to vyzerá nádejne 🤐 😅 😅

petuska123
23. mar 2011

@mabumi ahoj nadejne to bolo aj predtym a prd z toho neviem kedy sa testnem este sa nato necitim pokazi mi den negativ.vysledok.

sliver
23. mar 2011

@petuska123 - no nech sa len drží najbližších 5 dní na 37 🙂
ukáž graf, kukneme....
nebojkaj držíme veľmo palce!!!!!!!!!!
a samozrejme vírusíky a pekne ich popapkaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
23. mar 2011
mabumi
23. mar 2011

@petuska123 a v piatok máš ísť na krv alebo máš vtedy testovať? to už je o chvíľu, vydržíme 😀 . držím palce 😉
ja čakám na ms. mešká 😠 , ale ešte je v norme. som zvedavá na to vyšetrenie, tak sa mi to zas naťahuje 😠 . ale teraz mi to ani tak nevadí, užívam si jar 😎 a snažím sa myslieť na iné veci 😵

petuska123
23. mar 2011

@mabumi mam si spravit len test. a dat vediet ako dopadol. a ake vysetrenie ides podstupit?

mabumi
23. mar 2011

@petuska123 mám ísť na UZ, či mi po ms zmizlo to, čo mi našiel naposledy - nevedel to identifikovať, ale asi niečím naplnený vajcovod... ak to zmizne, tak na ďalší cyklus ket. ak nie, tak neviem. dúfam že nie ďalšia laparka ☹ . nechcem byť celú jar zas PN 😠
tak kúp ten správny testík, čo ukazuje // 😉 . potom mi povieš, kde sa také kupujú 😀 😀

hope2011
23. mar 2011

@petuska123 moc, moc ti drzim palce...z celeho srdca ti prajem nech ti to vyjde....bude to pre nas vsetkych obrovskou motivaciou....dufam, ze si coskoro precitam, ze si tehu....mna IUI caka zajtra....takze o par dni bude cakat na vysledok ako ty....naozaj posielam vsetky pozitivny myslienky, aby ti to vyslo 🙂🙂🙂🙂🙂

petuska123
23. mar 2011

@hope2011 dakujem ti a ty sa zajtra drz

hope2011
23. mar 2011

@petuska123 dakujem-bude to prvy krat, ale verim ze uspesne...ale ty by si uz mohla citit prve priznaky? mas nejake?

petuska123
23. mar 2011

@hope2011 nic..iba cikat codim stale ale to som aj predtym chodila cecky uz nebolia

hope2011
23. mar 2011

@petuska123 ale cikanie je dobra predzvest. naozaj verim, ze to vyjde....budem cakat len na // 🙂🙂🙂

janemari
23. mar 2011

Ahojte kocky,dnesna poradna dopadla dobre,mala je v poriadku a ma cca 2600g takze poriadna baba 😀
@hope2011 aj ja som si bola dat pichnut injekciu na pohotovosti,plati sa poplatok 2€,troska zastipala a isli sme domov 😉
@petuska123 juuj ale nas natahujes tak pre teba TTTTTTTTTTT aby si mala poriadnu dialnicu // ☹

mabumi
23. mar 2011

@janemari gratulujem, tak už iba týždeň???????? 😀 Či dva 😕 ? teraz neviem.

janemari
23. mar 2011

@mabumi no malo by to byt este 2 tyzdne,ale dokina povedala,ze cokolvek sa bude diat treba utekat do porodnice.Ale dalsia kontrola o tyzden,tak snad vydrzime 🙂

hope2011
23. mar 2011

@janemari ahoj, no veru, pichnutie zastipkalo, aj teraz este troska pobolieva, ale nic to nie je...hlavne aby to pomohlo...to je najdolezitejsie🙂ty sa ako citis? brusinko uz musis mat velike, vsak? 🙂🙂🙂

janemari
23. mar 2011

@hope2011 praveze ho ani nemam velke a skor vytrca do predu.Takze som sa nerozkysla do bokov a keby si ma videla od zadu ani nevies ze som tehu 😀 ved ak sa mi bude chciet rano zase odfotim a hodim do albumu.

hope2011
23. mar 2011

ano, jasne odfot sa a kukneme sa na krasne brusko....bude to pre nas krasna motivacia.....ak sa smiem opytat, vy ste ako otehotneli?

janemari
23. mar 2011

@hope2011 prirodzene po neuspesnom IVF.A uz mam v albume nejake fotky brucha. 😉

hope2011
23. mar 2011

@janemari no to je krasne...ze nakoniec to vyslo prirodzene...to naozaj gratulujem....babatko je ten najkrajsi dar v zivote...naozaj ti verim, ze sa uz malickeho nevies dockat....idem kuknut tie fotky🙂

hope2011
23. mar 2011

@janemari no mas prenaaaaaadherne brusko....naozaj krasne...tak sa uz urcite nevies dockat malickej...inak uz teraz ma krasnu vahu co som citala....len nech este chvilocku poodychuje v brusinku a hlavne aj maminka nech si este oddychuje....uz mate aj vymeslene meno????

petuska123
23. mar 2011

@janemari no tak laura ci daniela????? ja by som dala Laura 😉

janemari
23. mar 2011

@hope2011 dakujem 😔 no meno vymyslene aj ano aj ked nie som na 100% ista.Ale akokolvek rozmyslam nad inym vzdy sa vratim k Laure 😀
@petuska123 skor ako som precitala tvoj prispevok som odpisala hope a ako vidm zhodli sme sa na Laure 😎

hope2011
24. mar 2011

@janemari Laura je prenádherné meno, určite jedno z najkajších aj pre mňa. naozaj nádherné 🙂 🙂 🙂 my sa už chystáme dnes na IUI, tak idem...nech všetko stihneme. pa 🙂

janemari
24. mar 2011

@hope2011 drzim palce a posielam virusiky aby sa to podarilo TTTTTTTTTTTT 🙂

sliver
24. mar 2011

@hope2011 - držím palce!!!!!!!!!!!!! dnes máš veľký deň
tak aj ja posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
24. mar 2011

ahojteeeee, dakujem krasne ako na mna myslite....moc mi to pomaha a absorvujem vsetky virusiky aby pomohli.....teraz doma oddychujem, manzel sa o mna uzasne stara....tak dufam, ze to bude vsetko prospesne a o 14 dni sa dozvieme tu najkrajsiu spravu......
inak zakrok bol ok, chcem sa opytat doma ste ako dlho lezali?????
dievcata este raz moc, moc, moc dakujem za podporu, ste naozaj uzasneeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
24. mar 2011

@hope2011 ja som po zakroku doma spala 4 hodky a potom som fungovala normalne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre