Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
25. apr 2011

Ahojte,nemam nejako cas chodit na net.Laurainka mi zabera skoro vsetok cas,hlavne dnes ked sme uz v podstate hore od vcera 😀 Ale da sa to zvadnut popri nej sa da pospat 2-3 hodinky 🙂 Nestiham vas docitat co tu mate nove,ale drzim palce snazilkam a verim,ze pribudnu nove tehulky.

hope2011
26. apr 2011

@sliver no Sonicka je krasne meno....take jemnucke...mne sa teda paci....
my sme donedavna riesili kuchynsku linku...a to bol zatial najvacsi problem...ale uz je objednana,...tak som stastna...dakujeme za TTTT davku.....posielam do brusinka 🙂

hope2011
26. apr 2011

@janemari ahoky maminka...no konecne si tu....to s nadherne starosti.....tesim sa s tebou a pozdravujm malicku.-)

hope2011
26. apr 2011

@moniatko13 ahojky, no ja si este pockam, az o tyzden v stredu budem testovat.....a ty ako pokracujes???? drzkam moc palce a velmi na teba myslim....aby boli krasne vajicka🙂

janemari
26. apr 2011

@hope2011 odbieham k pc len ked mala spi,resp.skor vecer ked sme uz okupany,napapany a spime 🙂

hope2011
26. apr 2011

@janemari bozinku,to su krasne slova...aj ja chceeeeem, taky malicky batoztek....aka je malicka???? a aky si mala porod ?

hope2011
26. apr 2011

@helen5 ja som po druhom IUI....a neviem vobec ako to dopadne...uvidime....

janemari
26. apr 2011

@hope2011 porod bol pre mna horor,ale prezila som to 😅 A malicka je zlata,taka babika na zjedenie 😀 V podstate je dobrucka,len vcera mala nejaky zly den. Place len ked je hladna,inak je v pohode a ked je napapana tak sa usmievka.

hope2011
26. apr 2011

@janemari tak to sa porozpravame neskor aky bol porod...zaujima ma to, chudatko...ale malicka je tu a to je najdolezitejsie....som zvedava na nejake fotocky🙂

petuska123
26. apr 2011

ahojte baby tak tento piatok bude 3 tyzden od podpisanej ziadosti....nech sa uz ozvuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝

krista5
26. apr 2011

@petuska123
skús si tam potom volat....trosku ich pootravuj 😀 😀

petuska123
26. apr 2011

@krista5 joj to ja nerada ☹ vsak boli sviatky tak aj to ubrzdilo situaciu a inak tu ziadost posielaju do centralnej poistpovni ci v mieste mojho bydliska,?

krista5
26. apr 2011

@petuska123
ja som si volala na infocentrum...ja mam doveru

clauda2010
26. apr 2011

ahojte , neviete nahodou ake su zakonne podmienky poistovne aby schvalili umele oplodnenie?

petuska123
26. apr 2011

@krista5 a tam ti povedali ci uz to tam maju??

petuska123
26. apr 2011

@krista5 tak volala som na info centrum tak moju ziadost tam este nemaju 😠 ☹ este ju asi centrum neodoslalo 😕

moniatko13
26. apr 2011

@hope2011 no dnes som bola v centre a v piatok mi vyberú folikuly a uvidíme ako to všetko dopadne,ale ja verím ,že dobre,už aby to bolo.. 🙂 🙂 🙂 tak o týždeň sa môžme tešiť na dobru spravu od teba..držím moc,moc palce.Ako sa cítiš,máš už nejake príznaky?.. 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
26. apr 2011

@petuska123 ahoj..ja mam dôveru a moja žiadosť bola schválená za 5 týždňov 🙂 🙂 🙂 ..

moniatko13
26. apr 2011

@janemari ahoj mamina no ty máš ale krásne starosti aj ja si prosím take...hlavne nech ste zdravé a mala Laurika,nech ti robí len radosť.. 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
26. apr 2011

@moniatko13 ahojky, takze v piato je velky den...budem na teba moc, moc mysliet...u mna je este skro na priznaky🙂 hlavne aby to tebe dobre dopadlo🙂

terry123
26. apr 2011

Caute kocky. 😉
@janemari Gratulujem k malej princeznicke a zelam Vam obom hlavne to zdravicko. 🙂
@moniatko13 V piatok nech "znete" peknu urodicku,drzim palce. A kolko vajicok sa zatial ukazalo?
@petuska123 Oni z centra odosielaju ziadosti,az ked ich viac zozbieraju. ☹
My sme podpisovali ziadost 11.3 -piatok, tak to tiez asi poslali az nasledujuci tyzden... tiez este cakame.....
@hope2011 Drzim velmi prsty. Ako sa citis, nieco zvlastne?
@sliver S babatkom do noveho domceka 🙂 Parada. Nech sa Vam dobre prestavuje a zariaduje.
My to uz mame za sebou,tak viem, co to obnasa, ale vysledok stoji za to!
Vsetkym cakatelkam zelam tie najkrajsie spravicky, nech sa to tu hemzi tehulkami
😀 😀

zlatanka30
26. apr 2011

@petuska123 ja som ti uz raz pisala,ze my sme cakali na schvalenie 2,5 mesiaca.z centra odisla az po troch tyzdnoch ako sme ju podpisali.musis byt trpezliva

hope2011
26. apr 2011

@terry123 ahojky, tak ja som len 6 den po IUI, tak nic neobvykle na sebe necitim...to by bolo asi este priskoro.....vsak uvidime...vy ste teraz podali ziadost na IVF? tak drzkam palce.....moc, moc, moc

sliver
26. apr 2011

@terry123 - dakujeeeeeem
len si teraz pripadám ako starenka
toto tehotenstvo je trošku ťažšie ako normálne..... vybavovačky a všetko okolo toho a ja som stále unavená, mám pocit ako keby som bola o 10 rokov staršia.......
ale zvládneme veď isto to stojí zato 😉

terry123
26. apr 2011

@hope2011 Ano podali sme ziadost na IVF. IUI ma tu vyhodu,ze je vsetko jednoduchsie. Pri IVF treba mooore trpezlivosti, no co by sme nespravili pre babuliatka 😀
@sliver Ty sa pekne setri a opatruj s bambulkou, nechaj na manzelicka vacsinu prace. 😀 😀 😀
Je prirodzene,ze sa citis unavena 🙂, no vydrzis,verim tomu 🙂

moniatko13
26. apr 2011

@terry123 ahoj tak docent mi povedal,že pravý vaječník mam strašne vysoko,tak odtiaľ asi nebudú brat folikuly,on mi to aj ukazoval,tak na nom mam také 2 zrelšie a na ľavom 4,tak uvidíme aká bude úroda... 🙂 🙂

moniatko13
26. apr 2011

@sliver to máš iba taký pocit,že si zostarla,ved ty žiariš šťastím a krásou budúca mamina 🙂 🙂 😉 🙂 🙂

moniatko13
26. apr 2011

@sliver to máš iba taký pocit,že si zostarla,ved ty žiariš štastím a krásou budúca mamina.. 🙂 🙂 🙂

helen5
26. apr 2011

@janemari aj ja ti gratulujem že si to zvladla a kedy si rodila moja bolo to velmi tažke

helen5
26. apr 2011

@moniatko13 ahoj ako sa maš a čo bola si mokra včera

helen5
26. apr 2011

@terry123 ako sa mame ako dlho už chodiš do martina . a ako stojiš stym 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre