Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
4. máj 2011

@moniatko13 no vidis...tak to je super sprava,......tak mozno sa tam aj stretneme🙂 kedy by si tam asi isla????

sony44
4. máj 2011

@hope2011 - no viem čo bude zajtra...chceš vedieť...??? ozaj kedy si mala dostať menzes, kolko ti akože mešká???potom zhodnotíme čiaročku 😉 no tak zajtra bude.....sliznica vysoká.....bublinku ešte nevidiet a poobede krvička pozitívna...hcg niečo okolo 200???, ale nad 100 určite 😉

moniatko13
4. máj 2011

@hope2011 moja ja asi až neskor,lebo volať mam o 7:30h,asi tam po až 10-11h..a to ty tam už nebudeš,lebo krvička sa berie ráno..ale keď tam budeš aspoň si na mňa spomeň,že budem kráčať v tvojich šlapajach.. 🙂

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - my sme na vklad mali prísť pred 10.00, ty máš len o 7.30 volať, však?neboj bude dobre...už sa tu rozbieha tehulkovanie..... už je xeroma, hope a teraz si na rade ty, len ja som Vám to nejako pokazila ☹

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 to odkiaľ to to všetko ovládaš,šikulka si.. 🙂 🙂 🙂

xeroma
4. máj 2011

@sony44 neboj,ty nás za mesiac-dva dobehneš!!!! 100 %

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 nič si nepokazila,vieš ako sa hovori,to najlepšie prichádza na koniec.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
4. máj 2011

@xeroma moja ty si ešte len na začiatku tehu,alebo už máš aj termín,kedy budeš držať maličké 🙂 🙂 🙂 🙂 ..

xeroma
4. máj 2011

@moniatko13 ja som dnes 13 den po ket,na UTZ idem na budúci týždeň

sliver
4. máj 2011

@xeroma - ajojky
a to čo vidím kočka 13den po KETe? a tehu test už bol či ako??? asi mi niečo ušlo..... je pravda že už tu ńechodím tak často, nestíham :(

sliver
4. máj 2011

@hope2011 - cooooooooooooooooooooooooo
parááááááááááááááááááááááááda
božinku to je úžasnééééééé
viem že som ti dnes už poslala ale pre istotu!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - no mám už čosi za sebou.... prirodzené tehu....potrat, potom vraj všetko ok a bábo nikde, ivf bez vkladu, ivf s vkladom a zas potrat, dve núspešné iui, 3.ivf s vkladom bez uchytenia.....tak sa na človeka niečo nalepí.... 😀 a strednú školu mám zdravotnú tak si niečo pamatám 😉
@sliver - my sme boli s xeromou na vklade, len ona úspešne - chvalabohu a ja nie, ale ja jej veľmi fandííím a aj vám všetkým

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - s tým najlepším nakoniec..... jáááj dúfam, že máš pravdu..... 😉

xeroma
4. máj 2011

@sliver áno,mám potvrdenú aj krvičku

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 mam pravdu,tak ako som verila,že to hope vyjde,tak aj u teba mam taky pocit.. 🙂 🙂 🙂 🙂
@xeroma vuauuu paráda,baby ste šikovne bojovníčky...supeeeeeeeeeeeer.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - dakujem a dúfam, že aj u seba...... 😉

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - a čo robkáš moja, si domka????akú činnosť si si vymyslela??? 😉 na relax, lebo od zajtra už nebudeš rozhodovať sama za seba!!!

sliver
4. máj 2011

@xeroma - jej tak to je parádička, blahoželám veľmi veľmi zo srdiečka!!!!!
tak dnes dve nové tehulky, juj aká som rada, tak potom šup šup do témy k tehulkám 😉 nech tam nie som sama a aj mamičky sa potešia!!!

hope2011
4. máj 2011

@sony44 no ty si podarena....🙂 klop, klop, klop aby to tak bolo.....mne este ms nemeska....ja som mala tento cyklus cely taky zvlatny....kratsi oproti inym...podstatne kratsi!

hope2011
4. máj 2011

@xeroma ahoooooj, tak gratulujeeeeeem.......ta ty uz mas aj krvicku potvrdenu??? ja este nie...zajtra idem....a robila si si aj testik? juuuj, ako sa s tebou tesim.-)

hope2011
4. máj 2011

@moniatko13 presne tak....budem tam na teba mysliet....a zanecham ti tam tehu myyslienky, dobre???? 🙂

hope2011
4. máj 2011

@sliver dakujeeeeeeeeeeeeeeeem, TTTTTTTTTTTTTt posielam poctivo do bruska....a si moc zlatucka.....🙂

sony44
4. máj 2011

@hope2011 - viem, že sa bojíš tešiť, poznám to, ale prvý krôčik a veľmi dôležitý máte za sebou....viem, že ich ešte bude veľa, ale za každým,ked ho prejdeš si vydýchneš a budeš sa pripravovať na další....budem Vám mooooc moooc držať palčeky, aby ste sa dočkali zdravého bábatka.... ozaj - možno si prvá úspešná tehulka po iui, ktoru robila pani doktorka.....júúúj tá bude rada...a vidíš, tá bolesť znamenala, že všetko pojde inak, ako pri prvom....už som o tom presvedčená....

petuska123
4. máj 2011

@hope2011 tak gratulieren pst aby som nezakrikla. pisala som mail do unionu a oni mi neodpisali 😠

tinara23
4. máj 2011

@hope2011 jeeej super správa, veľmi gratulujem a držím palce zajtra 🙂 😉

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 ahoj..no moja činnosť bola televízor a potom pôjdem pre neter do škôlky,tak pri nej sa odreagujem,ved ona je taky zlatý anjelik....
@hope2011 zajtra akonáhle vstúpim do centra ,tak tu tehu myšlienku si hneď priviniem k srdiečku...ďakujem..

hope2011
4. máj 2011

@sony44 mojinka, naozaj si zlata, aka ma podporujes...ale naozaj je tam obrovska obava, ci je vsetko v poriadku...proste budem verit a hotovo!!!! zajtra budeme vediet viac🙂

hope2011
4. máj 2011

@petuska123 dakujem...a veru, potichucku sa tesime....s obavami velkymi....ale musime verit, ze to bude vsetko ok!!!! nebojkaj, odpisu coskoro🙂

hope2011
4. máj 2011

@tinara23 dakujem moc, moc, moc...ale len potichucky🙂

tinara23
4. máj 2011

@hope2011 aj máš nejaké pocity? bolo niečo inak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre