Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

smeyka27
30. máj 2011

@lubka0506 ahooj dakujem za povzbudenie ..vyskusam 🙂 a tiez drzim palceky tebe a samozrejme vsetkym snazilkam

moniatko13
30. máj 2011

@lubka0506 ahoj no býva mi zle od žalúdka,ale žiadne vracanie.a prsia ako ma niekedy bolia,ale zatiaľ to zvládam,dúfam,že aj bublinka v brušku..ku koncu tyždna aj ja idem do centra,tak dúfam nech to pod Strečnom rýchlo opravia,aby som sa tam dostala... 😵 😵 😵 v pondelok na teba budem myslieť a strašne ti držať palce.. 😵 😵 😵 😵
@tinara23 moja hnevu už bolo dosť,teraz len pozitívne myšlienky 😉 😉 😉 😉
@mabumi mojinku ja viem teraz je to ešte čerstvé,ale keď opäť pôjdeš do toho to bude radosti..myslím na vás 😵 😵 😵

mabumi
30. máj 2011

@moniatko13 povedala som si, ze to nejdem teraz nejako nahanat. ked budem mat chut, pôjdem na tu kontrolu. aj tak pocitam s tym, ze ziadost budu schvalovat dlho, takze cez leto nic nehrozi. a na jesen uvidime 😖 .
ty si kedy zmenis pas, uz chceme pocitat tt 😵 . uz si pocula aj srdiecko alebo to este len bude?

petuska123
30. máj 2011

ahojte.tak za 2 tyzdne zacinam stimulovat kratkym protokolom 🙂

tinara23
30. máj 2011

@petuska123 ahojko, povedali ti aj prečo sa rozhodli pre krátky protokol ?

petuska123
30. máj 2011

@tinara23 ee to som sa ani nepytala.aspon nam to rychlo ubehne.ale ja si myslim ze kvoli tomu ze ideme rovno na isci 😖 neviem mozno sa mylim

tinara23
30. máj 2011

@petuska123 tak budem držať palce nech sa to už podarí 🙂

moniatko13
30. máj 2011

@mabumi moja ja vo štvrtok idem na sono a keď srdiečko budem počuť a bude všetko ok,tak potom si zmením pas..teba prajem nech sa ti dari a po lete budem na teba myslieť ešte viac,nech sa už konečne zadarí.. 😵 😵 😵

petuska123
30. máj 2011

@tinara23 dakujem

moniatko13
30. máj 2011

@petuska123 držím všetky palčeky.. 😵 😵 😵

daska1977
30. máj 2011

@lubka0506 lubik, ja už tiež čakám na schválenie a tiež mám podobný názor na koníka, keď som bola po prvom ET, tých 14 dní som tu ani nebola, lebo aj to ma deprimovalo a držím palčeky, to bude moje druhé IVF. chcela som, aby mi ET vyšlo teraz na august, ale mm odchádza robiť až k nemeckým hraniciam do čiech, tak som z toho trochu smutná a neviem, či so stimulkou vôbec začnem, keď to bude dosť zložité, aby sa dostal domov a auto budem potrebovať ja do MT na kontroly... 😢 ☹
@tinara23 napíšem Ti IP

daska1977
30. máj 2011

@petuska123 držííím palčeky, ale silnoooooooooo 😉 🙂 😵

petuska123
30. máj 2011

@daska1977 dakujem.a nepozname sa nahodov??z kade sik??

daska1977
30. máj 2011

@petuska123 prišla ti IP?

petuska123
30. máj 2011

@daska1977 nie neprisla

petuska123
30. máj 2011

@petuska123 😀 😀 😀 😀 aka nahoda ze sme sa tu stretli 😀 😀 😀

petuska123
30. máj 2011

@daska1977 aka nahoda ze sme sa tu stretli 😀

daska1977
30. máj 2011

super... a teraz aj komentáre a aj IP :DDD a ešte si aj na FB napíšeme...

bbtina
30. máj 2011

@petuska123 my sme mali tiez kratky a stacil lebo z mojej strany nebol ziadny problem

sliver
31. máj 2011

@petuska123 - jej parádička, moc držíme palčeky
pokial nie je nejaký závažný problém tak je zbytočné dávať dlhý, pre tvoj organizmus je lepší krátky, to je super!!!

stavy ked som nechodila na MK som mala aj ja 😉 to mal asi každý..... najmä keď s každým kým som si začala písať bol do mesiaca tehotný, tak som to dosť zle zvládala, ako ja som to priala každému ale v hlave tá otázka prečo nie ja????..................
držkám vám veľmi palčeky a nebojkajte príde to!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
31. máj 2011

@bbtina dufam ze je nam bude stacit.

bbtina
31. máj 2011

@petuska123 bude ver tomu🙂TTTT

mabumi
31. máj 2011

caute baby. viete mi poradit? pri konzultaci pred IVF ma ist so mnou do ordinacie aj mm? nie som si ista, ako to bolo pred prvym IVF, ale tusim ze tam bol so mnou. teraz po neuspesnom KET mame ist zajtra asi budeme podpisovat aj ziadost novu, tak ze ci ho tam mam tahat alebo ho nechat cakat na chodbe 😖 .
dakujem 😉

moniatko13
31. máj 2011

@mabumi no my sme tam museli byť obidvaja..no hádam mm nenecháš čakať vonku.. 😵 😵 😵 😵

mabumi
31. máj 2011

@moniatko13 veru, nech sa zapaja 😉 . jemu na tom strasne zalezi, ale je hamblivy. neciti sa dobre ked ma vysetruju, lebo ma pocit, ze ani ja (alebo lekar 😀 ) sa necitime dobre ked tam je 😵 . ale nech pekne vsetko pocuje, lebo potom sa moc pyta 😵

terry123
31. máj 2011

@tinara23 Och moja, no teda ta stitna nie a nie sa dostat do normalu 😠 Asi jej treba dohovorit,ze nema streckovat 😀 😀 Dufam,ze sa coskoro polepsi.Myslim na teba 🙂
@lubka0506 velmi velmi ti drzim prsty na Ketko,nech sa to uz tentokrat podari 😉
@mabumi Mas pravdu, nechaj tomu cas. Je to velky napor na psychiku.....ked budes na to pripravena, pojdete do toho zas. Dovtedy nacerpaj nove sily a optimizmus. 😉 Cmuuk
@petuska123 Vela stastia 😉 Aj my sme mali 2x ICSI ale dlhy protokol.
@moniatko13 Tak to uz za 2 dni budete pocut srdiecko, super 🙂 V kolkom si asi tyzdni? Ja idem na dalsiu kontrolu az 16.6.
Pozdravujem aj novu snazilku@smeyka27

moniatko13
31. máj 2011

@mabumi že pozdravujem mm,je zlatý...nie ste v tom sami,že vám je to neprijemne,takých je viac 😵 😵
@terry123 ano o 2 dni budem počuť buch,buch,buch...... 😵 😵 😵 😵 😵 a teraz som v 7tt.dúfam,že bude všetko v poriadku..moja tiež tam chodíš na tie povinne sona. 😵 😵 😵 😵

lubka0506
31. máj 2011

@terry123
@moniatko13
@mabumi
@sliver ...a ešte všetky ostatné na ktoré som zbudla Dakujem za podporu!... 🙂

moniatko13
31. máj 2011

@lubka0506 aj mi ďakujeme,tebe 😵 😵 😵

moniatko13
31. máj 2011

@lubka0506 aj mi ďakujeme tebe 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre