Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 tak to je super 🙂 vela zien malo dvojky a uplne v pohode, takze budem drzat palec 🙂

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
moja hodnota = 28, tak verim, ze cosi so mna este " vytiahnu " 😵

zibi
1. jún 2011

@hope2011 tak to je super..blahozelaaam 😉

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
dakujem, drž pršteky, budem to potrebovat 🙂

lenka_21
1. jún 2011

A este mam otazku, neviete ci robia v MT metodu PISCI?

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 urcite ano, treba verit 🙂 pani emryologicka mi vravela, ze mali tam pani, ktora mala iba jedno vajko, toto sa oplodnilo, vlozilo a teraz uz robi radost celonocnym placom xixi

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 a v akej faze si?

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
toto je super povzbudenim pre nas vsetkych 🙂

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
vo stvrtok o tyzden ideme na konzultaciu , co prisli tie vysledky z AMH a v podstate idem na to, mam vsetko pripravene , pockam na mrchu hnusnu 😀 a frcime do toho 🙂

lenka_21
1. jún 2011

@kiosk Dakujem, ale toto sa mi nezda ako soft ... ten byva kratky ... toto co popisujes je dlhy protokol a ten som mala a to bohuzial nemozem ☹ V kazdom pripade ti drzim palceky ... inac ja som mala dlhy a vytvorilo sa mi 6 vajok a z toho boli 3 prazdne 😢

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 ano, mne to urcite pomohlo - je to vsetko na prirode, cely cas si hovorim - "Vsetko je tak, ako ma byt..." niektorej odoberu 20 vajicok a nic z nich...staci jedno jedine kvalitne 🙂

kiosk
1. jún 2011

@lenka_21 prave preto pisem, ze asi soft - ja som to fakt nezistovala, ale v papieroch Docent pisal o soft stimulacii, ci sa proste rozhodol urobit klasiku, tak sme to proste uz neriesili...robila som, co mi kazali :D

lenka_21
1. jún 2011

@lenkalienka01 hm, tak to ma mrzi, ale ked vidim spravne tak uz jedno dietatko mas... takze aspon to 😉 Uz vies ako budes stimulovat ty?

@kiosk Suhlasim, ja som bola na odbere s jednou kockou a ona mal 18 😕 😨 😕 a nakoniec mi poslala sms, ze ani jedno nevlozili ☹

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
no to ano, tiez si to niekedy poviem, ale ......niekedy nemozem pochopit, preco to tak dlho trva, co som komu urobila 🙂 , ale ako pises, treba jedno / dve 😀 / v kvalite 🙂

kiosk
1. jún 2011

@lenkalienka01 juchu, tak to ubehne rychlo a zrazu ti povedia, ze maju tvoje emryjka...inak zvlastny pocit, ze niekde o par kilometrov mame "skoro deti"...ak som spravne pochopila, ty si uz bola na ivf, ze?

lenkalienka01
1. jún 2011

@lenka_21
uz som aj bola na konzultacii s koorinatorkou, ale poviem ti pravdu, bola som v marci a zabudla som , pojdem este raz 😀 no pomyslia si o mne, ze blondina 😀 😀 😀

lenka_21
1. jún 2011

@kiosk Jasne to chapem a Dr.to vie najlepsie... a tak treba posluchat 🙂 😉 Mne uz povedal, ze by sme robili iba kratky (teda by som zacala stimulovat v tom cykle kedy sa robil odber) a asi iba closti (tabletky( a mozno par injekcii ....

@lenkalienka01 Vies mi prosim ta napisat ako prebiehalo to AMH? Mne to tiez Dr.navrhoval, ako sa robi toto vysetrenie a kedy? V kt. dni cyklu?

lenkalienka01
1. jún 2011

@lenka_21
uplne v pohode, len odber krvi, cakala som na vysledky cca mesiac, lebo nam to vsetkym posielali do BA, na cykle nezalezi . Ja som vdacna za toto vysetrenie, posuva ma to blizsie a blizsie a budem vediet , ze aka sanca ma s IVF caka ..... 😉

lenkalienka01
1. jún 2011

@kiosk
este som nebola na IVF, len 3 x na IUI 🙂

mabumi
2. jún 2011

ahojte,
tak som bola vcera podpisat tu ziadost na dalsie IVF. dohodli sme sa na kratkom protokole, na vsetkom. tak som si uz spokojna isla lahnut na kozu ze este urobia kontrolne sono. S usmevom, lebo uz som si planovala pekne leto bez lekarov, bez liekov, ze si oddychnem, nacerpam silu.... a po krasnom lete sa pustim do dalsieho IVF. a potom SOK! moja mila endometrioza si pomyslela, ze nie, preco by som po troch najhorsich rokoch v mojom zivote mala mat chvilu pohody 😎 . takze zmena planu. musim ist cim skôr na laparoskopiu, aby vybrali vsetky endometriozne cysty, urobili drilling a vsetko ostatne.... a hned potom injekcie na liecbu endometriozy a hned po nich stimulacia na ivf. takze predpokladam ze budem PN asi 3 mesiace 😅 😅 😅 . krasa 😅 . 😢 😢 😢

livia55
2. jún 2011

ahojte,
kiosk ty si mala dlhy protokol podla toho čo si pisala -soft protokol je lahka stimulacia tak ako pri IUI len sa vyberu v narkoze vajicka a oplodnia tak ako pri ivf.

bbtina
2. jún 2011

@lenka_21 ahoj,vcera som uz nestihala,takze 2DC som na 5 dni brala tabletky Clostyl a dalsich 5 dni som bola na 75jednotkach Bravele plus od tretieho dna od pichania Bravelu som pichala aj Cetrotide,a este som brala Estrimax aby mi pekne rastla sliznica. Vykyvy som nemala ziadne,normalne som fungovala v praci.boli to vsetko minimalne davky,odobrali mi 4 vajka,cize sme nesli na kvantitu ale kvalitu🙂,oplodnili sa 3 a 2 sme dali vlozit bez Pk,aj ked som ju mala predtym dohodnutu,tak pri tomto pocte by to bola zbytocnost.rozhodnutie ze obe vlozit prislo akosi spontanne z oboch stran,1 bolo 8bunkove a 1 5bunkove a ujali sa obe🙂

sliver
2. jún 2011

@mabumi - božinku ☹ ☹ ☹ držkaj sa, síce mne to nič nehovorí ale isto to nie je nič dobré.... mrzí ma to... teraz pred letom božinku.... držkaj sa

@bbtina - ako chlapci? poslúchajú? moja beťárka už tak vyvádza že niekedy mám pocit že asi vybehne hned 😀 😀 😀 ani neviem či si doma alebo chodíš do práce? ja už mám all nakúpené a už len čakáme na maličkú 😉

lenka_21
2. jún 2011

@bbtina Joooj, tak to je supriiiiiis 🙂 😉 🙂 Takto nejako by mal vyzerat moj stimulacny protokol i ked mne prave injekcie typu Cetrotide sposobuju problem ... moj mozog ich nemusi ☹ ... ano aj u mna je dolezita kvalita a nie kvantita, lebo pri dlhom protokole som mal 6, ale 3 prazdne, jedno sa neoplodnilo a zostali 2 ☹ ☹ Drzim palceky s tehu ...vidim, ze si uz pekne pokrocila 🙂 😉 🙂

bbtina
2. jún 2011

@lenka_21 ja neviem,tak nech skusia nejaku inu alternativu Cetrotidu alebo nech ti ho vylucia a urobia odber skor,tak aby nepraskli,neboj urcite najdu vhodne riesenie🙂 No a veru ubehne to ako voda

bbtina
2. jún 2011

@sliver tvaria sa ze posluchaju,ale k veceru dostavam kopance z kazdej strany😀. Uz som doma tak uz aj mna chytil zachvat nakupovania,sa to rozbehlo po morfologickom sone v 20tt,dovtedy som velmi nechcela nic riesit,ale to sa neda ked je vsetko take male a krasne🙂 ale nam to rychlo ubieha vsak! A ako s domcekom?

terry123
2. jún 2011

@hope2011 😉 Ja som na tom podobne s priznakmi ako ty. A este k tomu som straaaasne ospala. Srdiecko sme este nepoculi a vy uz ano?
@lenkalienka01 Tak ste sa rozhodli ist do toho, drzim palce, nech su vajka kvalitne a aspon jedno sa uchyti 😉
@mabumi Oj oj to ma mrzi chudatko, co vsetko si musis preskakat. Budem na teba mysliet, posielam ti pozitivnu energiu, nech to zle rychlo prejde a bude zdrava 🙂
@sliver Uz mate kupeny aj kocik?

sliver
2. jún 2011

@terry123 - jo všetko 😀 len kočík je u rodičov lebo drahý je poverčivý a bojí sa ho mať doma 😉
to je tak ked som doma už 8.mesiac a nemám nič na robote 😀 😀 😀 a chcela som to doťuknúť čo najskôr keď ma dr. začal strašiť že to možno príde skôr.... a nech nemám starosti aj kvôli domu aj kvôli maličkej tak sme to urýchlili 😉 a už nakupujem iba do domu 😀
jo ospalá som bývala aj ja strašne veľmi, vždy som si doobeda okolo desiatej aspon na hodku podriemala... už aj zabúdam aké to bolo na začiatku... ale keď si unavená isto si pospi kvôli maličkému.... teraz sa mu všetko najviac vyvíja tak nech je v klude 😉 aj @hope2011 tak isto 😉
božinku kočky robíte mi fest radosť!!!!

zlatanka30
2. jún 2011

@mabumi je mi to luto.endometrioza je pliaga.ja som tiez neni na tom najlepsie s nou.toto ivf som brala ako zufaly pokus a nedavam vobec tomu sancu.endo mi napadla tak isto vajecniky o jeden som prisla.jeden co mam je tak isto poskodeny a vajicka su slabe a nekvalitne.a na darcovstvo nemame.odisla moja tuzba mat dieta a myslim si,ze ja uz ich nikdyy nebudem mat so svojim izdravotnymi problemami

mabumi
2. jún 2011

@zlatanka30 nie, takto nehovor, ved mas v brusku drobcekov, nie? kolky den si? musi ti to vyjst.
no presne toho sa bojim aj ja. teraz mam 3 velke cysty na pravom vajecniku. neviem, ci ho zachrania ☹ ☹ ☹ . a okrem toho ked ma otvoria uvidime co tam najdu ☹ . uz je toho akosi vela, mam rovnake myslienky ako ty. okrem tejto pliagy mam aj silne PCOS 😠 . vraj velmi zriedkavo sa stane, ze ma niekto aj jedno aj druhe. kazde samo o sebe je velky problem na ceste za babatkom 😢 .
no na druhej strane si myslim, ze predsa nie je mozne aby niekto mohol mat cely zivot tolko nestastia. raz sa to predsa musi prelomit a urcite sa to stane aj nam... ved niekde musi existovat aspon trochu spravodlivosti 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre