Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lubka0506
21. jún 2011

@micikatka trvá to asi tak mesiac,ale budú dovolenky...Inak nejako mi to nesúri ale mám ešte tento týžden PN tak to chcem vybavit a mat klud. Potom by to bolo horšie zasa sa dostat z práce,nechcem sa stresovat. 😉 A hlavne chcem vediet dopredu aké vyšetrenia nás budú v dalšom kole čakat. Aby som bola pripravená... 🙂
@petuska123 dodržuj pitný režim!!!a keby dačo tak volaj...!
@zuzu100 tie malé modrinky patria k tomu,aj ja som niekedy mala a niekedy ma bolelo len miesto vpichu. Držte sa!

sliver
21. jún 2011

@petuska123 - pi pi pi pi vodu aby si nemala hypestimulák.....
nebojkaj, som zvedavá ako zajtra 😉

zabka60
21. jún 2011

@tinara23 dnes som kukala do karty ake som ja mala tsh a mam 3.65...to je dobre ci zle???

petuska123
21. jún 2011

@sliver no veru aj ja som zvedava,budem sa snazit si zapametat kolko folikou najdu. 😉 dufam ze ich bude aspon zo 5 😒 .asi to je nevyhoda kratkeho protokolu ze sa vytvori po menej vajok. aj ked su tak su male. ☹

petuska123
21. jún 2011

baby ked sme mali ten pohovor s embryologickou tak nam vysvetlila vsetko o deleni embrya a to sa vas chcem spytat teda ake je najlepsie ked vlozia??6 bunkove alebo 8 bunkove a aky je rozdiel medzi blastocystou a morulou ??daka som z toho mimo 😝

gabi.k
21. jún 2011

@petuska123 hmm... no skoda,ze nam to spolu nevyjde.... 🙂 aj my mame icsi a aj dokonca PiGD... tak sa mozno zajtra vidime... 🙂

gabi.k
21. jún 2011

@zuzu100 joooj..sa takto dokalicis... hmm... viac sa stipni 🙂 mne to pomaha

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k to pigd je coo,??

kuspitka
21. jún 2011

Ahojte.
Ja by som chcela vediet ak by ste mi vedeli povedat co stoji IUI v Martine...

gabi.k
21. jún 2011

@petuska123 to je predinplantacna diagnosticka genetika.... ze vraj vysetria geneticky embryjko predtym ako mi ho vlozia...

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k aha,a to z akeho dovodu?? ci nevies?? a ako vyzeras ??o kolkej tam budes??my cca okolo 7 rano

petuska123
21. jún 2011

@kuspitka dokopy aj s liekmy to su pregnyl a utrogestan cca 100 ecok

petuska123
21. jún 2011

@kuspitka a este clostylbegyt na stimulku

kuspitka
21. jún 2011

pregnyl mam...aspon viem a neviete co stoja darcovske spermie tam

gabi.k
21. jún 2011

@petuska123 nooo...sme sa tak dohodli s doc. na zaklade toho, ze sme v celku obaja OK, ale minuly rok som 2x prirodzene otehotnela a potratila....no a nevieme preco... teda nik na nic take neprisiel, ani na hystologii...takze sme sa zhodli na tomto procese...ako vyzeram? blond vlasy s melirom.... v pondelok som mala bielu mikinu a take modro.cierne pasikave tricko s ciernymi dzinami a biele adidasky... a ty?? mozno sme sa videli,,, my zajtra tiez ideme rano... zvykneme tak par minut po 7-mej tam dorazit 🙂

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k fu ja som mala cierne nohavice a biele tricko.a mm mal cervenu mikinu.zajtra neviem co budem mat oblecene 😀 mam dlhe tmave vlasy zajtra budu v cope nechce sa mi ich zmyvat 😀 takze rano hladam blondinu s melirom 🙂

petuska123
21. jún 2011

@kuspitka no to neviem skus kuknut cennik

gabi.k
21. jún 2011

@petuska123 oki... a vies... postavu manekynky nemam takze ma neprehliadnes 😀 ale este sa nekotulam zatial... 🙂 ja tiez ich budem mat zopnute.... a manzel on je taky moj brunet ...posobi strasne mladucko... ked sa oholi no a dneska sa chysta..tak bude vedla mna take deculo 😀 keby to teraz cital, tak by sa spucil 🙂 chiii

tinara23
21. jún 2011

@zabka60 je to v norme, norma je od 0,27-4,00 🙂

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k a nesedeli ste na tej strane kde su vesiaky ale pri kvete::??

helen5
21. jún 2011

@zabka60 ahoj dnes som bola zobrali mi krv a bola som na sono zvišili mi davku iniekcije a v piatok znova

gabi.k
21. jún 2011

@petuska123 eeee.....sedeli sme ked vojdes a pozries sa smerom na TV tak po pravej strane...

petuska123
21. jún 2011

@gabi.k aha.no vsak sa zajtra vidime mozno my sme obaja vysoky nas tiez neprehliadnes najme muza nie 😀

helen5
21. jún 2011

@ivta5 tak čo narobim nič moja dnes som bola na krv a sono a v piato zase a dnes ma pan doktor aj vipisal tak som na PN

helen5
21. jún 2011

@ivta5 diki za podporu picham si dva druhy iniekciji a dnes mi zvišil davku o jednu ampulku viac tak mam 3 tie praški

helen5
21. jún 2011

@lubka0506 mi ideme v piatok na 7 tak už ti je lepšie ked si zmenila lekara

helen5
21. jún 2011

@lubka0506 a ked tam vojde kam ma ist to znamena dobre či ako ty si už bola aj uspata a ako si to zniesla potom moja . zajtra popišeme zatim všetkim dobru noc

ivta5
21. jún 2011

@helen5 ahojky, a prečo Ťa vypísal, máš dáke problémy?

ivta5
21. jún 2011

@helen5 fúúú dva druhy injekcii, no držím palčeky.

helen5
21. jún 2011

@ivta5 dopadla som tak zobrali mi krv potom mi pandoktor urobil somo a zvišil davku iniekciji ale to nam až o 15 volali že si mam pichnut o jeden prašok viac tak mam 225 merional a piatok ideme zase ale už som aj vipisana na PN tak zajtra popišeme zatim dobru noc babi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre