Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
9. júl 2011

@janemari a čo je to ta laparoskopija to kvoli čomu robia moja a načo . to ta normalne aj uspia pritom .a načo je to dobre

zuzu100
9. júl 2011

Akojte, kuknem iba na minutku - mala by som este jednu otázocku- vcera som mala OPU, teraz cakáme ze tie tri bublinky ako sa vyvijaju- treba pit nadalej vela-vela-vela 😒 ?

zuzu100
9. júl 2011

A to je v poriadku, ze este aj dnes citim podbrusko?

v555
9. júl 2011

Dobrí večer babi 😀 😀 😀 😀 ja sa neskutočne zabávam,je toto možnééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

cherry1981
9. júl 2011

@helen5 ATK je antikoncepcia 😕

cherry1981
9. júl 2011

@daska1977 vdaka tak drzim palce 🙂

daska1977
9. júl 2011

@zuzu100 áno, je potrebné veľa piť...

janemari
9. júl 2011

@helen5 laparoskopia je operačný zákrok a robia pri mnohých veciach. Mne ju robili aby zistili prečo nemôžem otehotnieť. Ak chceš vedieť viac daj si do googlu a tam budeš mať možno aj video. 😎

lenkalienka01
9. júl 2011

@lenka_21 prosim ta a ten DHEA si kde objednala ???

lenkalienka01
9. júl 2011

@v555 prečo ste mi nedali echo , že tu bude dnes živo ...???? 😀 😀 😀

jeny
10. júl 2011

@helen5 vsak ty si tu z nas robis srandu?
baby neviete kedy budu mat v MT dovolenku?

lenka_21
10. júl 2011

@lenkalienka01 Ahoooj ... tu som dala vsetko co som zistila a aj stranky kde sa to da objednat
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/dhea-alebo-ine-moznosti-na-zlepsenie-amh/

Ja som to objednavala cez tu www.biovea.com, lebo tu stranku mi doporucili baby ... Nakoniec som sa rozhodla pre balenie 180 kapsul (50mg a aj 25 mg) a mala som v plane to brat 3m, ale to nestiham, lebo s septembri chcem dat stimulku ... ak chces tak ti 90 kapsul z kazdej gramaze mozem preposlat ... 25 mg stalo 19.95 eur a 50mg 29.95 eur (takze polovicka z tohto). Vsetko ohladom podmienok uzivania mas na tej stranke, takze ak si presvedcena, ze to mozes a chces brat a pripadne chces, aby sme si to rozdelili tak daj vediet 🙂 😉 🙂

lenka_21
10. júl 2011

@jeny Nie som si ista ci maju dovolenku ... podla mna sa len prestriedaju sestricky a Dr.na dovolenkach, lebo ak maju rozbehnute stimulky tak nemozu povedat, ze pockajte po dovolenke 😀 😀 😀 ... aspon v Heliose dovolenku nemali a robili aj cez sviatky ak to bolo potrebne 😉 Minuly tyzden mal dovolenku Doc.Tomas, ale bola tam lekarka ....

petuska123
10. júl 2011

@helen5 to je pekna blbost.u nas sa ziadna adopcia nekona vsak sme len raz zlihali na ivf tak preco by sme uz mali vypisovat papiere na adopciu,ked je este vela moznosti ako mat svoje dieta

gabi.k
10. júl 2011

@lenka_21 ahooojkooo.... dnes je 9ty den..-..a drzim netestovat... ako sa mas??? 🙂 ´ fidorka v ruke a ovladac tiez 🙂

babulky ako som to tu kukla, zacina sa to vracat do starych kolaji 😀

@v555 no co citala si? ako moja, aki mas problem ti... nepocula som o tom... 😀 😝 asi sem zakvacim cislo, nech ma na buduce prezvonite...

gabi.k
10. júl 2011

@petuska123 ja som sa riadne cudovala tej vasej adopcii 😕 😒

lenka_21
10. júl 2011

@gabi.k @petuska123 Ten chaos som mozno sposobila ja, lebo my sme v poradovniku na a. 😉 , ale nechcem to rozpisovat, lebo tie otazky by som nezvladla 😀 😀 😀

@gabi.k Na testik mas cas a ja im aj tak neverim... inac kocky tu odporucaju mamatesty 10-tkove ... ak by ta pokusalo ... mne vychadzali testy negativne aj ked som uz mala potvrdene, ze som tehu a tak im velmi neverim 😉 😉 😉 Ovladac a Fidorka je dobra kombinacia ... Ja sa pre istotu tlacim vyzivovymi doplnkami, antibiotikami a cakam na spetember ked pojdeme na IVF 😀 😀 😀 Tuto stredu mame konzultaciu s Tomasom a tak som zvedava co nam povie ... 😕 😕 😕

lenka_21
10. júl 2011

@gabi.k A aby ti nebolo luto, ja sa tiez vyvalujem na gauci, popijam kavicku a tlacim milka tender 🙂 😉 🙂

petuska123
10. júl 2011

a to som si myslela ze po ych vsetkych hormonou mi bude meskaz mrcha a nakoniec este aj skor prisla o 2 dni. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabi.k
10. júl 2011

@lenka_21 ved jasne,,,, kto cita ten vie, kto necita ten sa pyta 🙂 vsakze.... chi

no v tomto teple sa nic neda ani robit..len co najmensi pohyb.... a prijemny prievan doma... 🙂

helen5
10. júl 2011

@cherry1981 ale každa je na niečo ine pretu som sa spitala babi niektore su nato abi neotehotneli a ostatne ked ma problemi ja som to nebrala vobec

helen5
10. júl 2011

@janemari na gogle si mam dat laparoskopju a to mi ako ukaže a ako si natom teraz potom zakroku

helen5
10. júl 2011

@jeny a prečo bisom si mala robit srandu ved sa normalne pitam abi som tieš vedela lebo niekto tu už bol na tom aj 3 alebo 4 a ja tieš neviem tieš chceme mat babo a nedar sa nam

helen5
10. júl 2011

@petuska123 aj mi sme boli v tedy moja 1 ako aj vi ale neni zle dat adopciju len človek nevie od akich rodičov ti daju a čo sneho virasteie . deti zato nemožu ale aj ked pozerala som unas v praci ked prišli z detmi na ličenie kolke mali už aj adoptovane a normalne podobalo sa ako ich to som bola aj prekvapena fakt .

sliver
10. júl 2011

@gabi.k - posielam ti vírusíky, ešte stále mám aké 😀 aj ked už by som bola veľmi veľmi rada aby bola maličká s nami... sme to pre istotu popohnali aj sexíkom no akosi nezaberá... mám taký pocit že sa Sonička rozhodla že musí predať niekomu štafetu tak verím tomu že tento týžden napíšeš že si tehu a my porodíme 😉 😉 😉

@lubka0506 - kukni sem, síce je to dva týždne staré ale si domyslíš trošku viac bruška 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/tehulky-a-maminy-kt-pomohol-doc-tomas-kolko-nas-je/

kočky ináč to teplo má nemá rado, také hrozné členky mám že už nič neobujem...... asi pôjdem naboso aj do pôrodnice 😉

sliver
10. júl 2011

@gabi.k - jááááj zabudla som na ne 😉 ked som sa rozpísala 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ivta5
10. júl 2011

@daska1977 Ahojky u nás v BB lekárni v Rooseveltovej nemocnici som kúpila tú materskú kašičku s propol. a peľom je to od Medpharmu a ten Selezin ACE od Wobenzynu by Ti mohli objednať v hociktorej lekárni, mne ho objednali v lekárni Olívia, nad Rooseveltovou nemocnicou. 😉

bbtina
10. júl 2011

kočky a tieto výrobky bežne dostať na jarmokoch a trhoch, ja som propolis aj kašičku kupila na jarmoku v Slovenskej Ľupči, normálne stánok so sviečkami z včelieho vosku+tieto produkty. Môj otec bol kedysi dávno včelár, tak poznám výhody včeličiek

ivta5
10. júl 2011

@gabi.k Ahojky Fidorka 😉 , len ešte pekne vydrž s tým testovaním. No minule mi jej bolo ľúto, ale čo je veľa, to je veľa 😀 😀 😀

ivta5
10. júl 2011

@bbtina Ahojky, jejoooo vy čakáte dvojičky, gratulujem 😉 Ja som tieto včelie produkty začala užívať len teraz, ale s tými jarmokmi je super nápad. Môj svokor je včelár a sľúbil mi, že mi od včielok posťahuje peľ a k materskej kašičke mi povedal, že vraj kašička býva len na jar, takže som bez materskej kašičky, ale namiesto nej si dám krupičnú kašičku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre