Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

terry123
13. júl 2011

@smeyka27 Snaha sa ceni 😉 😉

smeyka27
13. júl 2011

@terry123 tak dufam si mi ten bodik teda pripisala na moj ucet 🙂

gabi.k
13. júl 2011

@terry123 ja relativne nemam problem s otehotnenim... minuly rok som 2x, ale my sme vzdy o babatko prisli ☹ ... tak preto sme sa dali na IVF a s PIGD...
ale je to zaujimave, zeee? clovek ked najmenej caka... no asi to tak ma byt.... 😉

terry123
13. júl 2011

@smeyka27 Jasne 😉
@gabi.k Veru 🙂 Zivot je nevyspytatelny 😉

gabi.k
13. júl 2011

@terry123 ved to je jedno...nikdy sa ta tvoj drobec nespyta ako si ho pocala...ci prirodzene ci mu museli pomoct.. je hlavne ze prislo na tento svet z velkej lasky lebo ho doma chceli,... a poznam take mile čúzy, ktore sa ta na rovinu spytaju, ze ako, ci pomohli...teda mam jednu znamu, ktora pri rozhovore povedala, ze to maju vdaka umelemu a na druhy krat....proste nikdy to nepochopi..pretoze nechape pojem umele oplodnenie, .nikto kto tym nepresiel, nevie co to vsetko obnasa... 🙂 no nie?

gabi.k
13. júl 2011

baby viete, ze vecer tu bude velka fun - (preklad zabava)... sa tu dnes asi vsetky zideme... poniektore boli v MT... to bude zas forum plne otazok... a skvelych odpovedi 🙂 sa uz neviem dockat...
😀

zuzanka7834
13. júl 2011

@gabi.k Gabika drz sa, nevedela som cez aku temu sme si pisali, tak som si Ta musela vyhladat na googli 😉 Urcite mi daj vediet, ked si spravis test, dobre? 😉 Drzim palce velke velke velke 😵 😵 😵

gabi.k
13. júl 2011

@zuzanka7834 tusim ze sme boli v teme cakanie po transfere 🙂 jasne ze dam vediet.. a ty ako???

sliver
13. júl 2011

@terry123 - aj ja mám iba Mama a ja 😉
bola som na 3D ale popravde keby som mala zato platiť a ísť neviem kam tak by som bola dosť sklamaná.... ono je to super, nevedeli sme sa dočkať kedy už pôjdeme ale mali sme takú smolu že maličká celý čas spinkala a ručičky mala cez tvár, tak sme nič nevideli.... našťastie môj dr. má 3D tak som nikam špeciálne nemusela chodiť... ale ked sa na to dívam že aj ked som bola dosť sklamaná asi by sme šli znova, je to krásny pocit len treba veriť že maličké sa pekne ukáže....

sliver
13. júl 2011

@gabi.k - takže večer je pááááárty 😀 😀 😀 😀

micikatka
13. júl 2011

@terry123 takye si teraz tehotna?

micikatka
13. júl 2011

@terry123 chcela som sa spytat ze po akom čase ti potvrdili ze si naozaj tehotna? to ze ci si teraz tehotna mi je jasne, ta otazka nepatrila k tebe.

micikatka
13. júl 2011

baby ako ste uzivali utrogestan? jednu rano jednu vecer dva tyzdne?

sliver
13. júl 2011

@micikatka - každá inak 😉
ja som mala dávku aj jednu večer a jednu ráno ale tiež určité obdobie som mala 2 ráno a 2 večer, tak ako dr. povie 😉

zuzu100
13. júl 2011
helen5
13. júl 2011

@sliver no lebo mi sme dnes boli v martine a kto bol dnes v martine .

helen5
13. júl 2011

v555 bol dnes doktor dal mi tabletki antikoncep.ale aš ked dostanem mrchu tak mam začat brat lieki dali mi na 3 mesiace tak až v oktobri ideme mi do martina tak som zvedava . ako to bude. dalej kto ma antikoncepciju tieš nech sa mi ozve babi prosim vas

micikatka
13. júl 2011

@sliver a ktora davka u teba zabrala lepsie?

zuzu100
13. júl 2011

@lenka_21, @daska1977, @silver, @terry123 - Dnes sa zrýchlili udalosti - ráno som volala do MT, že ako sa majú embrijká, a teraz už som po ET 🙂 Ráno sme sa vybrali na cestu okolo osmej, a iba teraz sme došli 😒Stráááášne dlhá cesta-dufam ze embrijko to vydržal...Teraz idem trosku oddychovať...

helen5
13. júl 2011

@gabi.k Ahoj gabi boa si dnes v martine a ako si dopadla aj mi sme boli a vi ako ste natom mi ideme na druhe kolo

helen5
13. júl 2011

@zuzu100 Ahoj a kedy ste šli domou z martina mi sme tam boli od 10 a z martina z nemocnici sme šli asik o pol dvanastej von

zuzu100
13. júl 2011

@helen5 okolo 11:25 sme dosli do Car

zuzu100
13. júl 2011

Aj vy ste krvácali po ET? Ako dlho? Ked som teraz šupla Utrogestan, pošva bola dosť bolestivá 😲 😲 😲 , to je v poriadku????

zuzu100
13. júl 2011

Alebo mala by som stym ešte pockať trosku - vkladanim Utrogestan???

cherry1981
13. júl 2011

@helen5 A preco Ti dal tabletky? Mala si nejake zle vysledky? A aj Ti povedali co ta caka po dobrati liekov?

sliver
13. júl 2011

@zuzu100 - vlož si utroš ked pôjdeš spinkať
ja že sa niečo stalo si vôbec nepísala ako bublinky, tak nakoniec koľko vložili a aké boli? dala si si aj zamraziť?
môžeš trošku krvácať ale hlavne klud a pokoj
lahni si a len oddychuj a bruško hladkaj,držíííím veľmi veľmo palce a posielam posledné dávky vírusíkov nech sa rýchlo ešte aj na teba nalepia 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
13. júl 2011

@micikatka - neviem čo ti mám napísať na to že ktorá dávka zabrala... on sa utroš berie na udržanie plodu tak samozrejme tá dávka kde som ostala tehotná 😉 ale tiež bola rôzna, dr. mi ju menil...

micikatka
13. júl 2011

@sliver skor som myslela ze ci ti kombinoval ze jeden den si si davala po jednej a druhy po dvoch tabletkach? a je lepsie si vkladat alebo uzivat?

zuzu100
13. júl 2011

@sliver ja som uz vlozila okolo šiestej 😒 ....Vložili jednu bublinku a jednu zmrazali... 🙂 Dakujem za vírusy - ňam-ňam-ňam

jovanka81
13. júl 2011

@smeyka27 to naozaj?? takze sa asi ani nezdrzim skvekle, lebo mam pred sebou cestu a tak zbytocne sa zdrziavat nechcem.a receptik ti dali, uz mas nejake lieky? mne este nic nedali, ale asi pojdem na laparoskopiu 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre