Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
10. aug 2011

ahojte kočky, neviete či nám robia pri krvných testoch aj nejaké testy či nevytvárame protilátky proti niečomu....? 😒 viem, že zistujú protilátky proti spermiám....neviete či ešte niečo ? vzhľadom k tomu, že mám autoimunitné ochorenie štítnej žľazy, stále ma to ťahá na imunologiu, nejaký dovod pre toto ochorenie musí byť. Ale zase zbytočne sa mi nechce, ak nejaké imuno vyšetrenia nám robili tu.

sliver
10. aug 2011

ahojte, je tu nieco nove???
nejaka nova tehulka?
dajte vsetky novinky 😉

tinara23
10. aug 2011

@sliver ahoooj, ako sa máš ? už ste sa doma zladili s princezničkou ? 🙂 myslím, že nepribudla žiadna tehuľka, hádam som nikoho neprehliadla 😒 u mňa prvé IUI negatívne, 17.8. idem na sono a predpokladám, že 19. na 2.IUI 🙂

sliver
10. aug 2011

@tinara23
ahojky, skoda, budem drzat palce aby druhy krat to bolo ONO 😉
no este si zvykame ale je to lepsie a lepsie!!! hlavne mne je lepsie, ja som bola po porode velmi poblizena tak sa dost zle o nu staralo, teraz si to zacinam vychutnavat.... a verim ze to bude lepsie a lepsie!!! uz teraz sa tesim na tie krasne chvile co nas spolu cakaju 😉

daska1977
10. aug 2011

@gabi.k @petuska123 @ivta5 baby, ja som sa pri poslednom SPG zasmiala, lebo mm to trvalo akosi pridlho, tak som sa ho spýtala, či mu bolo chladno a mal ľadové ruky. 😀 😀 😀

daska1977
10. aug 2011

@ivta5 bóže, keby to tak bolo... to nie, že mm priľahne mňa, ale ja jeho 😀 😀 😀

lenkalienka01
10. aug 2011

@petuska123
do Brna chcem ist v kazdom pripade. V MT ma tak troska vytacaju, tak som rozhodnuta, ze ak nenajdeme spolocnu vlnovu dlzku 😀 tak palim tam. Chcem aby mi urobili soft,albo nativ . Avsak ich nazor je, len pichat a pichat ...../ keby aspon cosi ine 😀 / vysoke davky a to na moje zblbnute vajecniky nie je dobre. V podstate sa to ukazalo aj pri prvej stimulke, ked mi ju zastavili. V Brne maju so spom. protokol. skusenosti, velmi dobru uspesnost a stoji ma to v podstate menej , ako na tomto super Slovensku cez ZP. Zajtra idem na IUI, podam ziadost, pockam dva tyzdne, idem na odbery FSH k inemu doktorovi na 3 DC, aby som si potvrdila , ze je to so mnou fakt na hov.. / poradila mi jedna kočka / a dalsi priebeh urcite potom napisem. PA

gabi.k
10. aug 2011

@daska1977 ja som sa draheho spytala ci mal pustene videjko ...a on ze hej ale taka strasna ohava tam bola ze to musel vypnut, lebo by nic nebolo 🙂 😀 😀

gabi.k
10. aug 2011

@lenkalienka01 drzkaj sa zajtra a nohy hore 🙂 nech to dopadne dobre...co dobre najsamlepsejsie 😀 budem drzat paste

zlatanka30
10. aug 2011

@lenkalienka01 veru veru.nas zaradili v mt do darcovskeho programu a ze mame cakat .tak sa ozvu za rok .uzastne.nemam slov.

janemari
10. aug 2011

@zlatanka30 ahojky, viem,že je to dlho čakať, ale ak to má mať úspech tak sa oplatí vydržať.Myslíme na vás a držíme palce 😉

zlatanka30
10. aug 2011

@janemari ahoj.no v ziadnom pripade nebudeme cakat.

janemari
10. aug 2011

@zlatanka30 a čo plánuješ urobiť?

petuska123
10. aug 2011

@lenkalienka01 vytacaju ta v MT?? no mna este zatial nevytocili.tak cakam kedy mna vytocia ale asi to bude za chvilu to co citam na nete a to co vravia doktori dako k sebe nejde 😠

petuska123
10. aug 2011

@zlatanka30 ty brdo rok cakat??a do vtedy akoze nic?? 😖

lenkalienka01
10. aug 2011

@gabi.k dakujem, nohy mi drahy vyvesi hore, lebo mam v plane doma este pokracovat v " inseminacii " 😀 😀 😀

gabi.k
10. aug 2011

@lenkalienka01 noooo a poriadne dobre? 😀 😀

lenkalienka01
10. aug 2011

@zlatanka30 no a toto ma vytaca...ziadne realne moznosti, len cakat a cakat. Dokedy ??? 😖

lenkalienka01
10. aug 2011

@gabi.k uz teraz ma strach 😀 😀

lenkalienka01
10. aug 2011

@petuska123 jedina moznost je asi taka, ze si budu musiet zvyknut , ze nie sme neinformovane dusicky, ale ze tiez cosi ovladame a neopiju nas suchym rozkom a vtedy mozno spolocnu rec najdeme. Nechavam tomu volny priebeh, ale zato rychly, pretoze tento rok musim byt tehotna 😀 😀

tinara23
10. aug 2011

@lenkalienka01 pekný záväzok si si dala 😉 😀 😀 ja som si dala presne taký istý, aj keď môj termín bol do konca júla tehu, no nič termín sa predlžuje 😀 😀 😀

petuska123
11. aug 2011

dobre rano baby..

ivta5
11. aug 2011

@gabi.k Ahojky, krásne si to napísala, presne ako u nás, bože tí chlapi sú si tak veľmi podobní. Ja som mu tiež hovorila, že žena je tá, čo bude musieť postúpiť toho viac a nie chlap, on má materiálik odovzdať 3 krát a pre neho to končí a už robí z toho vedu, ach jaj. Budem Ti držať palčeky, aby to tvojmu mm ostalo 😉 a môjho mm budem musieť na to pripraviť 🙂

ivta5
11. aug 2011

@daska1977 Ahojky, to si ho tam nechala samého, to u nás nehrozí môj sa tam bojí ísť sám 😀 😀 , tak tam chodím s ním

ivta5
11. aug 2011

@daska1977 😀 😀

ivta5
11. aug 2011

@sliver Ahojky, srdečne gratulujem k Soničke, je nádherná, prajem veľa zdravička a lásky.

jeny
11. aug 2011

@tinara23 ahoj mne robili pri tych odberoch na 2DC aj test na protilatky nastastie bol negativny 🙂

jeny
11. aug 2011

@lenkalienka01 tak ako po ivi? bolelo? dufam ze nie, aj mna to asi caka mozno este tento mesiac, uvidime zajtra....

tinara23
11. aug 2011

@jeny ale nevieš na aké protilátky ?

jeny
11. aug 2011

@tinara23 neviem presne ake ale proti spermiam ci sa nevytvaraju a tym zabrania oplodneniu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre