Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
25. nov 2010

@xeroma no končia 23.12 to viem , lebo posledné odbery sú naplánovaná na 17.12..ale pomedzi tam zrejme niekto bude, len sa asi nebudu robiť neplánované zákroky

tinara23
25. nov 2010

@zuzu100 áno, prvý krát 🙂

tinara23
25. nov 2010

dnes som volala za hormonálny profil 22DC tak je to v poriadku a následne na 2-3DC idem znovu na krv.

tessinka
25. nov 2010

@lasocka1 , a čo si brala pred iui, ak sa môžem spýtať? Ja som si myslela, že sa vždy dáva Clostil..... 😕

lasocka1
26. nov 2010

@tessinka ano aj to som mala ale aj estroferm ci ako sa to vola 😀

crazybabenka
26. nov 2010

@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
26. nov 2010

@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
26. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

lasocka1
26. nov 2010

@crazybabenka kujem 🙂

sliver
26. nov 2010

@crazybabenka - takže po kontrole 😉 vačok má 9mm a miminko 2mm
ešte počkať týžden na srdiečko 🙂
ževraj som 6tt

crazybabenka
26. nov 2010

@sliver nooo gratulujem.....len tak ďalej....takže zmeniť status zo snažilky na tehuľku 😀

sliver
26. nov 2010

@crazybabenka - jeeeej aké to je pekné 😉

sliver
26. nov 2010

ináč kočky dnes som si všimla že pán Doc. má tento kalendár, teda u mňa ho použil aby mi all vyrátal, možno sa niektorej šikne 😉
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...

crazybabenka
26. nov 2010

@sliver 😉 najkrajšie čo môže byť 😉

crazybabenka
26. nov 2010

@sliver toto máš prehľadnejšie www.tehotenskakalkulacka.sk sú tam aj obrážťoke 😀

terry123
26. nov 2010

@sliver Pekne spravy.Gratulujem 🙂
Aj ja som dnes bola v centre.Uz mi volala sestricka vysledky,tak si idem pichnut "davku" 😀 😀
Pekny vikend Vam zelam kocky 😎

lubka0506
26. nov 2010

@xeroma oni asi pred vianocami končia a mne povedal docent že budú robit až od 10 januára. Lebo ja by som mala mat niekedy v januári KET a hovoril že začínajú až vtedy...aby som volala až 10.1. Možno budú robit nejaké neplánované zákroky.

tessinka
26. nov 2010

@sliver , tak gratulujem... je to také konkrétnejšie, však... 6 tt... Aké zvláštne, však, len nedávno si stimulovala, a už bábätko... To je úplne také ... nezvyčajné... Injekcie a lieky a celá tá stimulácia a problémy okolo nej sú tak ... neromatické... ale výsledok je rovnako krásny ako za prirodzených okolností... a očividne stojí za to... na stimuláciu asi rýchlo zabudneme 🙂
@terry123 , tak si aj ty čoskoro tehuľka ... držím palce. 🙂
@lasocka1 , tak aj tebe nech sa to rýchlo podarí.

Babule, ja mám takého ciťáka, že o chvíľu tu budeme mať ďalšie tehuľky a bábätká... Len dúfam, že nám tu tehuľky zostanú ako crazybabenka a janemari, na povzbudenie. 🙂

tessinka
26. nov 2010

@terry123 , to bol preklep, chcela som napísať: Tak aj ty NECH si čoskoro tehuľka... No ale osud to tak chcel... je to zrejme hotová vec. 🙂 Tak nech ti to rýchlo ubehne.. 🙂

xeroma
26. nov 2010

@lubka0506 tak ak je to takto, tak zrejme stimulku začnem až v januári a ET bude vo februári. Lebo teraz stimulku by som začala cca 16.decembra a kontroly mi vychádzajú na koniec decembra a začiatok januára. No mesiac už hore, dole aspoň si ešte vychutnám vianočnú a novoročnú lyžovačku a potom budem iba oddychovať 😉

janemari
26. nov 2010

Ahojte,tak dnes je narocny den za mnou.A celkom uspesny az na toho mm,ktory stale splieta o DNA testoch 😠

tessinka
26. nov 2010

@janemari , no čo na to pvedať... Povedala by som, kašli na to, ale je to asi ťažké... To ešte nevie, o čo prichádza. A ak sa môžem spýtať, ty si otehotnela cez ivf alebo prirodzene? Ale aj tak nemá čo oxidovať s nejakými testami DNA.

janemari
26. nov 2010

@tessinka bolo to prirodzene hned po neuspesnom IVF kym som cakala na KET.Uz aj s tym Ket sa vyhrazal,ze neda suhlas 😖 A asi nedomyslel,ze ked si zaplatim ivf /hradila som si ho sama,on prispel na konci par eurami/ a potom by som si dala urobit dieta niekomu inemu. Ale zato,ze on si uziva kade tade,tak si mysli ze aj ja.A pritom ked sme splodili dieta bola som doma na dovolenke a on bol somnou doma,takze ma to uraza.Na jednej strane povie ,ze nieje jeho a na druhej ze mi ho vezme 😠

lubka0506
26. nov 2010

@janemari testy DNA ved nech tie peniaze dá radšej tebe!!! 😠 nemám slov ale vidím že aj hajzli existujú... 😠 asi by si si mala užívat aj ty!!!... 😉
@xeroma no tak začneš okolo 16 januára a budeme na tom tak isto,lebo verím tomu že moja mrcha si bude dávat načas... 😒 😖

crazybabenka
27. nov 2010

@tessinka neboj ostaneme....a budú aj ďalšie 😀

crazybabenka
27. nov 2010

@sliver tebe už nemusím 😀

crazybabenka
27. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
27. nov 2010

@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT

tessinka
27. nov 2010

@janemari .....no choré... niektorí tí chlapi majú divné myslenie...Veď ty vieš, že je otec, aj zo zákona sa to tuším tak berie... len sa mu asi nechce platiť výživné...Teda takéto naťahovačky teraz, keď potrebuješ byť v kľude..že sa nehanbí. Tak držím palce, nech sa to aspoň ukľudní...

@crazybabenka 🙂

zuzu100
27. nov 2010

@sliver gratulujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre