Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k čakame kym dostanem menstruaciu, aby nas mohli objednat v martine. ja som dnes bola na krv u sestricky tak rano mam volat ci je vsetko ok.

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka ahaa.... 🙂 a potom ides stimulovat pred IVF??

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k no najskor ideme skusat IUI. tak uvidime.

gabi.k
12. júl 2011

@micikatka ahaaaa...tak uz chapem... drzkam palceky, nech sa hned zadari 🙂

micikatka
12. júl 2011

@gabi.k dakujem podobne aj ja tebe.

jovanka81
12. júl 2011

@smeyka27 ano idem prvýkrat na odbery, teda na druhu navstevu Martina : 😅 .-)

zuzu100
13. júl 2011

Dobré ráno, dnes je 5 deň PK, o 10minut idem volat do MT....drzkajte palceky, aby bolo vsetko OK 🙂

lenka_21
13. júl 2011

Caute baby, tak neviem kto je tu vedla 😀 😀 😀 Ja idem dnes do MT, ale velmi som to tu nechcela rozoberat a este aj priamo k Doc. na konzultaciu, ale pssst neprezradte ma 😝 😀 😝 Dam vediet ako som dopadla 😉

@zuzu100 Drzim palceky, ak chces tak ti tie embrijka dnes mozem aj skontrolovat 😉

@gabi.k Neviem ci sa chystas testovat, ale ak ano tak daj vediet vysledok ... nemusim pisat ako velmi ti drzim palceky 🙂 😉 🙂

@smeyka27 Ja tam dnes budem,ale az poobede ... no mala som dovod tajit, lebo moja kamoska odtialto tam bude v podobnom case 😅 😅 😅

daska1977
13. júl 2011

@lenka_21 dobre, že si to trošičku tajila, lebo svojimi otázkami by Ťa rozobrala na cucky... 😀
@gabi.k ideš na to??? ja som vydržala netestovať... ako sa cítiš?? 🙂
@zuzu100 držííííííííííííííííííííííííííím... ale verím, že bublinky ťa nesklamú a budú bojovať ako divé... 😉
helen5-bublinkami som myslela embryjká.... načo zbytočné otázky... 😀 😀 😀 😀 😀

jeny
13. júl 2011

ahojte vcera som bola cely den v praci a kym som docitala diskusii tak som takmer ani nedychala ze sa dockame nakoniec vysledku gabininho testiku a nic 😀 tak cakame dalej 😀
gabi, chcela by som mat tvoju trpezlivost 🙂

sliver
13. júl 2011

@gabi.k - ja na výpočet pôrodu od začiatku používam túto tabulku lebo je presnejšia ked vieš oplodnenie ako ked rátaš z poslednej ms, zaškrtnem si ovulaciu a tam dám dátum vkladu bublinky do bruška http://www.pregnology.com/due-date.php a potom aj podľa mier to vychádzalo doteraz....
no a stou štafetou, to byb ola iná sranda keby som ja skončila v piatok o poschodie vyššie v MT a ty na prvom s pozitívnou správou, to by bolo fest krásne!!!

@zuzu100 - no čo je? ako bublinky???? čakáme na info...

jovanka81
13. júl 2011

zajtra dober krvi na Hp, ide niekto? nechce sa mic estovat samej 😒

gabi.k
13. júl 2011

@sliver dakujeeem.... za link.... to by bolo.... len som dneska citala prepustaciu spravu... a mam tam, ze 12ty den po ET si mam spravit tehutest...ak pozitivny tak tak volat koordinatorke a tehotnost potvrdia tyzden po pozit. tehotenskom teste krvnym testom a utz...tak co mam robit??? hmmm ... ci mam ist na 14den do MT na krv... ja som z tohto uplne mimo.... proste bloncka.... 🙂 pomoooc.....
@lenka_21 heeeej...si nemusela byt taka tajnostkarka..... ved rada by pokecala na zivo... 🙂 zazitok by si mala..... jasne ze dam vysledok.... 🙂
@daska1977 na cucky??? slaby vyraz..... boooozinku.... to by bolo opat otazok .... citim sa dobre.... nespinim, nekrvacam... klop klop klop.... no bolia ma prsia... tak neviem neviem.... 🙂 este sa netestujem... zatial mam bobrika zdrzanlivosti 😀
@jeny joooj drzim vas babulky v napati...ja viem...ale ked ozaj nemam odvahu testovat sa... som posero.... 😒

sliver
13. júl 2011

@gabi.k - no tak si zajtra ráno urob test a potom volaj do MT že aký je výsledok... aj ja som to mala mať tak že test na 12den a volať no ocitla som sa tam skôr kvôli tomu OHSS...
či tebe dali nejaký iný postup ked si tam mala ísť v piatok? to ťa objednali na piatok?
ale asi skôr tá prvá verzia... a teraz je už asi iba na tebe či dnes ešte vydržíš ale jutro ráno 😉 no ranné testy sú lepšie...

gabi.k
13. júl 2011

@sliver nie ved to... ze takyto postup...len ked som volala s koordinatorkou ohladom tych liekov, ze mi dosli, tak som jej vravela ze v piatok mam 14den po ET a ona ze sa teda uvidime... a ze do piatku mi tie recepty posle, lebo ze mi tie lieky nevystacia...tak som to brala tak ze v piatok ideme do MT na krv a vcera mi moj mm vravrel, ze v sprave to je inac.. tak citam a citam.. tak som z toho teraz debil... ale asi zajtra uz rano budem musiet teda poctivo ocikat testik... a volat, teda co a ako... ... 🙂

sliver
13. júl 2011

@gabi.k - božinku ani spať nebudeme........... aj ked v tomto teple to je so Sonkou ťažšie a ťažšie... prevalujem sa ako velryba a fučím :o)))
ozi dnešná dávka vírusíkov, možno už posledná 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

gabi.k
13. júl 2011

@sliver jooj... no najbezpecnejsie je to doma a v prievane,,..my tu vo ZV mame strasny hic... mala by som sa ist trosku prejst ked mam tu vychadzku za chvilu ale nie a nie sa odhodlat...sa mi nechce ist vonku na ten vypek... dakujem za virusiky...
😀

jeny
13. júl 2011

@gabi.k juuuj tak to sa netesim ze az zajtra testujes uz o 8mej musim byt v praci a domov pridem az o 21hod a to budem cely den bez netu ☹ takze spravicku sa dozviem medzi poslednymi......... iba ak...by si si privstala o ocikala okolo 6tej 😀 😀

jeny
13. júl 2011

@sliver no ze by sa ani malej nechcelo do toho tepla narodit? 🙂 u maminy v brusku su urcite lepsie pomienky 🙂 ale uz to musi prist skor ci neskor...teda dufam ze skor...najlepsie aj hned 😀

smeyka27
13. júl 2011

@jovanka81 ahooj tak ja mam uz 2 navstevu centra zasebou,teraz uz len cakat na vysledky 🙂

smeyka27
13. júl 2011

@lenka_21
😉 ahaaa tak dufam si vsetko povybavovala...dneska bolo rano v centre pusto

jovanka81
13. júl 2011

@smeyka27 no super, snad budu dobre vysledky.....ako dlho tvali odbery, predpokladam 😵 , ze len chvilocku

smeyka27
13. júl 2011

@jovanka81 no tak dufam ze ma uz nicim nezaskocia 😖 ja som bola len na krv dneska a pre recept,este som s laborantkou prehodila slovo..sama som tam bola,nikde nikoho

terry123
13. júl 2011

@tinara23 Super, ze sa to polepsilo, teraz hura na to 😉 Vela stastia 🙂
@gabi.k Ja som prvy krat ostala doma az po OPU, 2x som bola doma uz 2 tyzdne pred OPU pre istotu, nech sa nenahanam od lekara hned do prace a som viac v klude.
Zeby tie sardinky bola nejaka predzvest?????????? 😀 😀 😀 Specialne pre teba virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
Zajtra ti prajem, nech najdes na testiku dve najkrajsie ciarocky na svete 😉 😉
@sliver To by teda bolo super s tou stafetou 😀 Ale ty chces pockat so Sonickou na svojho gynekologa, no nie?
Nechame sa prekvapit aky bude nakoniec scenar..... 😀
@micikatka Mne vysli negativne testy, co bola pravda a teraz pozitivny a to mi este ani nemeskala menzes a bola som len chvilu tehu. Potom uz testy len silneli....takze ja skusenost s falosnymi testami nemam...Vsetky boli spravne 😉
@zuzu100 Tak ako embryjka, uz sa chystaju do bruska? 😉
@smeyka27 Ake vysetrenia ti robili? Hormonalny profil?
Aj vam vsetkym posielam nakazlive virusy, podelte sa 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

smeyka27
13. júl 2011

@terry123 ano na hormonalny aj na AHM som bola,asi preto sa tak dlho vysledky budu trvat 😒 tebe sa ako dari?

terry123
13. júl 2011

@smeyka27 Aha, tak to na AHM sa dlhsie caka.My sa mame dobre, vcera este bola jedna "tycka" do wc, no uz sa citim lepsie. Aj slniecko si trochu uzivame. 🙂 Vy sa ako dlho snazite?
@sliver Nemas nahodou doma casopis Mamina jun 2011? A este sa ta chcem opytat, boli ste na 3 D ultrazvuku?

smeyka27
13. júl 2011

@terry123 vysledky by mali byt do 3 tyzdnov,tak musim byt trpezliva 🙂 snazime sa uz 2 roky,ale do centra sme len teraz isli..tak si len uzivajte slniecka,aj ked je riadny hicek,teda aspon u nas 🙂 ta otazka nepatrila mne ale ja mam- mama a ja jun/ 2011 😀 ale take asi nechces 😀

gabi.k
13. júl 2011

@terry123 a stalo to za to.. 🙂 dakujem... popapam vsetky...

terry123
13. júl 2011

@smeyka27 Ja chcem len Maminu 😀 😀 😀 Kvoli sutazi sa chcem nieco spytat.
@gabi.k Popapaj, nech zaberu 😀 No ja som neotehotnela po IVF,ale neskor prirodzene, to bol najvacsi gol 😉

smeyka27
13. júl 2011

@terry123 jaaj tak 😀 ja som len pomoct chcela 😀 tak nabuduce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre