Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zibi
7. dec 2011

@ludinka hej? cize pregnyl sposobi co ze mi neprasknu alebo ze pomalsie dozreivaju?

ludinka
7. dec 2011

@zibi neviem presne ako to funguje ale oni ho pichaju prave koli tomu aby presne vedeli kedy dozreju

ludinka
7. dec 2011

@ludinka viem ze vzdy sa pichal presne 36 hodin pred IUI

ludinka
7. dec 2011

@zibi to vyssie bolo pre teba 😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moniatko13
7. dec 2011

@zibi moja nič sa nemusíš baťaj ja som mala OPU na 14 deň...už to vydrž...uvidíš všetko bude v poriadku a ty sa zachviľu budeš vytešovať z bublinky.. 🙂 🙂 🙂 🙂

smeyka27
7. dec 2011

ahoojte baby tak ako sa mame?chysta sa niekto na opu buduci tyzden?@zibi este niekto? 😵

helen5
7. dec 2011

@zibi Ahoj ako sa maš a kto ti dnes bol doktorka alebo doktor

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
7. dec 2011

@zibi picháš si len Menopur??,Nedopichuješ si ešte Dipherelin,Cetrotide alebo Decapeptyl???

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
7. dec 2011

@zibi on udržiava vajká aby nepraskli,neboj všetko bude v poriadku.Menopur ti spôsobuje aby vajká rástli,Dipher. aby nepraskli a Pregnyl ti pichli preto lebo ti poklesla hladina LH.LH je dôležitý pre rast a dozrievanie vajok.Neboj oni vedia čo majú robiť,všetko bude O.K. 😉

zibi
7. dec 2011

@v555 dakujem moja.. 🙂

v555
7. dec 2011

@zibi nemáš za čo 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka74
7. dec 2011

Ahojte zibi a smejka, ja by som mala ist tiez asi v pondelok konecne na OPU. Ja si picham(teda môj chlap) Diperaline uz 3 balenie +Gonal 150iu-9 deň. V piatok mam kontrolu tak by mi to mali potvrdit. Pobolieva ma brusko, mam ho nafuknute, a ked mi robi doky sono, tiez ma to boli-uz aby boli vajka vonku. Ja idem na 5ty pokus. Prvy krat som bola aj tehu(myslim, ze aj vdaka embriolog.Filovej-vie co robi), a teraz tiez vkladam do nej este poslednu nadej, ked nas Dc.Tomas-ko opustil.

v555
8. dec 2011

@ninka74 tiež som toho istého názoru ako Ty.Som už v piatom pokuse IVF,veľkú nádej vkladám do embryologičky,je to žena na mieste 😵 .Ale OPU mám už v piatok.Tak sa nestretneme ale držím Vám všetkým palce /@zibi,@smejka/

mabumi
8. dec 2011

baby ako sa vola ta mlada doktorka. viete niekto? dakujem 😉

ludinka
8. dec 2011

@mabumi myslim ze cibulbova alebo tak podobne.....ja by som na nu potrebovala terz zohnat mail, lebo na stranke je iba docent a embriologicka, a potrebujem sa jej na nieco opytat

sony44
8. dec 2011

@mabumi - Cuľbová Martina - veď zavolaj do iscare a vypýtaj si na ňu mail. ako sa máš? čo podnikáte? my čakáme na výsledok ET... 🙂

ludinka
8. dec 2011

@mabumi ked budes mat na nu kontakt prosim prosim posli mi ho.....a inak co nas brusny tanec?? 😀 ja som bola le 3 krat , ale zohnala som si dvd tak sa chystam podla toho cvcit

sliver
8. dec 2011

@sony44 - tak to silno silno silno držíme prsty!!!

petuska123
8. dec 2011

cawte baby tak uz konecne mam aj ja spravy od doktora takze sme 13tt+2 datum porodu 12.6. nastup na matersku 1.5. a mame tehu knizku + dostali sme aj ten prenatal box,v tehu tehu knizke su dake skratky ale neviem co znamenaju musim to najst na nete a foto nemam bo doki povedal ze je zle otocene zla foto by to bola

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riami78
8. dec 2011

@ninka74 Asi ťa nepoteším, ale aj Filová vraj odišla.

tinka9075
8. dec 2011

@riami78 ahoj Filová ide preč až za dva mesiace 🙂 🙂

riami78
8. dec 2011

@tinka9075 Aha, takže má dvojmesačnú výpovednú dobu?

tinka9075
8. dec 2011

@riami78 áno tak som počula a potom pôjde za docentom si myslím že už niekde bude 🙂

riami78
8. dec 2011

@tinka9075 Hm, snáď zostane na SK, ale byť ním, idem "von"! Tu zdravotníctvo riadia zdravotné poisťovne a tie riadia finančné skupiny. Pacient nikoho nezaujíma, dôležité sú prachy, ktoré sa z neho dajú vyžmýkať. Lekár to má iba oštemplovať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre