Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
24. mar 2011

@hope2011 zavidim ti takeho manzela 🙂 Drzte sa 🙂
Ja som po IVf bohuzial nelezala,lebo moj muz si zmyslel pobehat vsetky hypermarkety,potom som robila veceru a kedze na druhy den bole nedela,tak ja som v nedelu stepovala pri sporaku robila nedelny obed a on lezal pred TV.A podla toho to aj dopadlo,ze nam IVF nevyslo 😖

hope2011
24. mar 2011

@petuska123 no veru aj ja uz musim vstat, mam este nejake povinnosti, takze idem na to......ty sa ako mas????

hope2011
24. mar 2011

@janemari moc dakujeme, naozaj mam skveleho manzela, isiel naspat do prace a vola mi kazdu pol hodinu, ze ako sa mam....je strasne zlaty, je to moj poklad....ale aj ked tvoj manzel nebol podla predstav, mas ten najvacsi poklad v brusku....a to je to najdolezitejsie🙂🙂🙂

sliver
24. mar 2011

@hope2011 - juuuuj tak držím palce
ja som ležala po IUI ten deň.... ako je to vec názoru, nie je nikde napísané že človek musí ležať ale ja som pre istotu ležala po obidvoch IUI a tiež po IVF ten deň keď mi robili zákrok
a samozrejme som intenzívne hlakala bruško a bavila sa s ním nech ostane u mňa 😉

hope2011
24. mar 2011

@sliver si velmi zlata....ako mi drzis palce...ked som tam dnes sedela a cakala, myslela som aj na to, ze mi drzite palce....no, dnes som nemohla ostat lezat uplne cely den, ale o hodinku uz zase budem lezat....to som len troska pracovne odbehla...a samozrejme ze sa prihovaram a nielen ja, ale aj manzel-boze keby to tak vyslo....bol by to ten najvacsi zazrak pre nas🙂🙂🙂

tinara23
24. mar 2011

@hope2011 takže už si po IUI, super, tak držím palčeky, aby za pár dní boli // 🙂

takže kočky skončilo sa moje obdobie vyčkávania, už mám výsledky s endokrinologie, síce som spadla pod dolnú hranicu normu, čo tiež nie je bohviečo, ale znížila mi dávku, takže už môžem pokračovať a rozmýšľam, či by mi nemohli skúsiť urobiť IUI bez stimulácie clostilom, keďže som už 2DC, napíšem doc., tak hádam sa mi ozve ako ďalej 😉

sliver
24. mar 2011

@tinara23 - a prečo bez stimulácie clostylom? ved ten sa môže brať aj od 3DC.....
držím palce nech to schváli a pôjdete do toho 😉

hope2011
24. mar 2011

@tinara23 ano, ano, uz som po IUI....dakujem za povzbudenie a taktiez verim, ze IUI bude o 14 dni uspesne a konecne si najdeme vytuzene //.
samozrejme tebe drzim tiez palce, nech co najskor mozes ist na IUI a budeme spolocne cakat na ten najkrajsi vysledok.....mozno sa to bude dat stimulovat bez clostilu a narastu krasne foliky aj bez toho.....budeme tiez drzkat palce.....🙂🙂🙂

tinara23
24. mar 2011

@sliver síce máš pravdu, to som si neuvedomila, že až od 3DC a clostil mám doma, predpísal mi ho už predtým, takže zajtra mu napíšem, chcem nascenovať aj správy od doktorky nech pozrie a uvidím čo povie.

tessinka
24. mar 2011

ahojte, všetky , @tinara23 , to isté sa stalo aj mne, je to normálne kým ti napasujú liečbu 🙂 . Zrejme ti teraz ešte upravia dávku a o pár týždov bude všetko ok.

Tak sa držte. 🙂

janemari
24. mar 2011

Koceny uz aby ste mali vsetky krasne dialnice na tesoch // a potom sa uz len gulatili a gulatili.Potrebujeme nove nastupkine tehuliek 😉

sliver
25. mar 2011

fakt potrebujeme nástupkine, ved janemari ide už čoskoro rodiť a to ma tam necháte samú ☹
poďte ku mne mamičky tehuľky 😉
šup šup veľmi vám všetkým držím palce nech sa už radujete spolu s nami!!!!

janemari
25. mar 2011

@sliver neboj nenechaju aj ja som si myslela,ze tu zostanem sama tehula a pozri prisla si ty 😉

mabumi
25. mar 2011

@sliver
@janemari joj, ja by som hneď išla 😅 😅 😅 VEZMITE MA K SEBE, PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM 😔 😀 😀

petuska123
25. mar 2011

@sliver 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ano treba udrzat tehulkovanie 😉

janemari
25. mar 2011

@mabumi tak pod popapapaj virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,poriadne sa nakaz a mozes ist 😀

sliver
25. mar 2011

@mabumi , @petuska123
poďteeeeeeeeeeeeeeee
beriem vás hneď 😉 nemusíte dávať ani prískočné 😀 😀 😀
normálne asi vyhlásime konkurz na voľné miesto medzi tehulkami...... a dáme odmenu tomu kto príde 😀 😀 😀
pre istotu posielam všetkým TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
25. mar 2011

@janemari 😀 Ďakujem, vírusiky popapám pekne jeden po druhom všetučky všetky 😀

mabumi
25. mar 2011

@sliver áno, najväčšou odmenou bude to dieťatko v brušku 😀 😅

krista5
25. mar 2011

@sliver
dakujeeemee ze nas tak podporujete tehulky, aj ty aj janemari🙂🙂🙂

sliver
25. mar 2011

lebo presne viem čo to je
nebojte
ono sa to všetko raz poddá!!!!!!!!!!
aj keď je to niekedy ťažšie ☹

hope2011
25. mar 2011

@sliver dakujeme velmi pekne, aj aj som vsetky virusiky popkala, nech sa krasne k nam dostanu....a vsetkym tu tiez prajem aby ten konkurz na tehu vyhrali co najskor 🙂 🙂 🙂

sony44
25. mar 2011

ahojte, tak aj sa hlásim, ja si tiež chcem vyhradiť miestočko po niekom 😉 kto mi uvoľnííííí 😅
včerajšie sono dopadlo ok.... som akurát v strede cyklu ( takže ten predtým bol zblbnutý) a máme sa tento víkend veeeeľmi snažiť 😝 😝 😝 lebo som mala 18 mmm folík, takže bude ovulka a od nedele pre istotu dufaston a potom štaaart do 3. kola ivf ( ktoré už nebude treba 🙂 )
@hope2011 - držím ti palce, nech o 2 týždne kúpiš testík s 2 //, rovno v lekárni povedz, že iný ani nekupuješ 🙂
@mabumi -no ako?? čo nové?
@janemari - Ty máš teda energie!!!! zajtra Ti prajem príjemné klobáskovanie 🙂 🙂 🙂 a uži si havinka!!!
@sliver - takže tiež dievčatko, inak mám pocit, že v iscare pán docent "vyrába" 😀 dievčatá- asi ich má radšej 😀 , som zvedavá kto to prelomí, asi už iba my ostatnééééé 🙂

sony44
25. mar 2011

prajem Vám pekný víkendíííík.....

janemari
25. mar 2011

@sony44 chcela som ti napisat,ze priprava na IVF ktor uz nebude 😀 ale si ma predbehla skor ako som docitala. Takze ziadne pc,ziadna telka ale ak bude pekne pocasicko treba ist na prechadzku,nejaky dobry obedik,veceru a pomedzi to sa snazilkovat,snazilkovat a snazilkovat. A nieco pre nakazanie pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@hope2011 a toto je pre tvoje bublinky co sa robia uz v brusku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

buby01
26. mar 2011

@sliver ahoj Sliver, chcela som sa ta opytat, bola si na 3D ultrazvuku? Nevies, v kolkom tyzdni sa tam chodi? Chcela by som tam ist, teraz som v 21 tt.

sliver
26. mar 2011

@buby01 - ajojky
idem na 3D to budem 24tt ale chodí sa od 21tt, tak vklude ak už chceš ísť tak sa môžeš objednať
Ja som bola v 20tt na poradni a povedal že o mesiac ked ma objedná dáme aj 3D 😀 veľmi sa teším, už sa nemôžem dočkať...........
odporúčané je tak od 20tt do 25tt, že vtedy je veľkosť tak akurát, lebo neskôr je miminko už väčšie a skôr zase nie je isté pohlavie.... aj ja ešte čakám na 3D či mi potvrdia dievčatko 😉

hope2011
26. mar 2011

@sony44 jasneeeeeee, drzim moc, moc palce, aby vam to prave tento cyklus vyslo a potom sa budeme spolocne vytesovat z // na testikoch.....naozaj ti moc drzkam palce, urcite si to zasluzis, ako kazda z nas.....takze krasne sa snazilkujte, lebo folik je naozaj krasny.....🙂🙂🙂

hope2011
26. mar 2011

@janemari juuuj, ty si zlata, vsetky papkam a posielam mojim vajickam, nech sa naozaj uspesne postretaju a pekne krasne v brusku udrzia🙂🙂🙂

makovicka53
26. mar 2011

ahojte zienky neviete mi poradit som 2 den po OPU a mam pocit nafuknuteho bruska a problemy s vetrami...bojim sa ci to nie su priznaky OHSS...rozmyslala som aj nad tym ci to nemoze byt este z toho OPU...nemte niektora skusenost?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre