Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 no vsak sa uvidi ci sa mrcha rozbehne

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 inak ma to risne sere toto spinenie...do riti aj s liekmi 😠

mairi1
28. mar 2011

@mabumi
presne Mamubi, možno som ani ja nesadla lekárovi, len som si myslela, že je to profesionál... aj po psycholigickej stránke. Absolvovali sme všetky vyšetrenia a proste sa nedarí... Lekári , a teraz to nie je nejaké ohováranie, niekedy sami nevedia. Napr. som mala zamrazené embryjka jednotkové a nerozmrazilo sa mi ani jedno, ale to sa stáva a v každom centre...Všetko beriem ako príde, ale ak je lekár neempatický a ...deň pred ukončením stimulácie??? Nechem to tu rozoberať, lebo už to poznám, čakajú ma tie najťažšie dni z toho celého. Budem to robiť ďalej, kým sa nepodarí 🙂 Uvažujem presne o Brne, alebo aj som počula o Prahe.

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 no ta uplne chapem...ja som zevdava ako ja dopadnem.....ja ale vzdy zacinam MS zacinam spinenim, takze u mna to nie je nic nezvycajne....ale jasne, tie lieky su riadnym zaberakom.....to myslis ze spinis z toho utrosu????

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 urcite ano!ked som to nikdy take nemala!!!ked prisla mrcha tak prisla poriadne a nie taketo pfu pfu to je skoda aj tampon alebo vlozky davat!

hope2011
28. mar 2011

@mairi1 prepac a mozem sa opytat z coho konkretne si sklamana z ISCARE v MT? ak to nechces rozoberat tu, napis mi prosim internu postu.....dakujem moc

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 no ale nemyslis ze to mozes mat aj ako priznaky tehu????? to byva na zaciatku, taky vytok....

hope2011
28. mar 2011

@mairi1 ahoj, jasne ze kazdy ma svoj nazor, vobec to co si napisala nekrtizujem, naozaj to prosim tak neber...len ja mam presne opacnu skusenost.....Hel-zly pristup, Iscare skvely.....asi je to velmi individualne🙂

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 ja uz neviem ale asi nie ked som to mala aj pri 1 IUI.

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 no fakt neviem...najlepsie bude, ak ti spravia krvny test...a budes si na 100% ista...

krista5
28. mar 2011

@mabumi
DRZIM PALCEKY....🙂🙂🙂Dufam ze to zmizlo...a ideme dalej🙂🙂🙂

mabumi
29. mar 2011

@krista5 ďakujem 😵 , dám vedieť 😉

janemari
29. mar 2011

@petuska123 ja som mala tiez taketo spinenie ked som brala utros,zacalo tesne pred tym ako mala dojst mrcha a po vysadeni utrosu prisla do 2 dni myslim,normalna mrcha krvacanie.Zatial je to na nervy to ti verim,aj ja som behala s intimkou a ked som sla na wc tak vzdy s ocakavanim,co uvidim,ci citu intimku,alebo len to tvoje puf puf 😀

mabumi
29. mar 2011

@petuska123
@janemari aj ja som mala po IVF len také špinenie, ale u mňa neprešlo do normálneho krvácania ani po vysadení utrosu... 😒 . len bolesti som mala týždeň (predtým som mala tak 1 - 2 dni). rozhádžu nás tie hormóny 😒 , no čo už.

janemari
29. mar 2011

@mabumi to hej hormony sa poriadne zblaznia,ale vdaka tomu som tehu a este aj prirodzene,takze mne sa zblaznili tym spravnym smerom 😀

mabumi
29. mar 2011

@janemari áno, preto to robíme 😀 😀 😀 , aby sa raz každej z nás zblázili tak, ako očakávame 😀
ako sa máš? kedy ideš na poradňu? už sa to poriadne blíži, dúfam, že si stihla trochu pooddychovať 😎

janemari
29. mar 2011

@mabumi zajtra mam poradnu 🙂 a dnes trosku oddychujem,budem len obed varit a pobede pojdeme do bytu nieco porobit 😎

mabumi
29. mar 2011

@janemari veď aj to je relax, aj keď niečo porobíš v takom novom bytíku 😎

sabina897
29. mar 2011

Ahojte,
chcem sa Vás opýtať, ako dlho trvalo, po schválení žiadosti o IVF, kým Vám zavolala koordinátorka? Žiadosť sme podpísali v polovici decembra, 11.01.2011 bola schválená v Dôvere a ešte stále nič. Trvá to tu tak dlho, či len ja som netrpezlivá?
ďakujem pekne za odpovede 🙂 a želám pekný zvyšok dňa

lubka0506
29. mar 2011

ahojte 🙂
@sabina897 ja som mala o mesiac schválenú žiadost a aj mi hned volala. Skus tam zavolat ved ti po ústach nedajú...ale skús zavolat neskor okolo obeda,ked majú večší klud. 😉
...kočky ja idem zajtra do MT.... 🙂

sliver
29. mar 2011

@sabina897 - isto tam zavolaj tak okolo obeda, oprávnene si netrpezlivá....

@lubka0506 juuuj tak držím palce 😉

hope2011
29. mar 2011

@sabina897 ahoj, my sme tiez vypisovali ziadost 1.2. a vobec vlastne neviem ako to s tou ziadostou teraz vyzera....nam dr. povedal, ze to moze byt nadlho... 😒

lubka0506
29. mar 2011

@sliver len nedávno som ta tam videla ležat na posteli po OPU a už si 24 týžden...ale to letí! 😉
@hope2011 inak počula som že dovera robí nejaké problémy -ale neviem či je to pravda,že skor prepláca všeobecná...kedysi to bolo opačne.
@sabina897 mne sa stalo ale v inom centre a inom meste že mi to schválne natahovali,vtedy to trvalo 3 mesiace. Dá sa to zistit aj tak že zavoláš do poistovne a podla R.č. ti povedia či tam niečo také ako žiadost majú alebo im to ešte neposlali. Ale v tomto prípade si myslím že to ešte neschválili. Podla mna v Iscare sú féroví.... 😉 To že nemožeš vydržat to ti verím,ja som bola tiež nervozna. Zavolaj do CAR a kludne možeš aj do poistovne. 😉 Ved za to nič nedáš... 🙂

sabina897
29. mar 2011

Ďakujem za odpovede kočky. Ja som volala do poisťovne, pozreli mi to, bolo to schválené 11.01.2011. V Iscare mi asi pred mesiacom mi povedali, že mám čakať a že sa ozvú, že nie je žiadny problém. Tak preto sa pýtam, či to tu zvykne tak dlho trvať, kým sa začne niečo diať. Nechcem vyzerať ako "hysterka", že tam vyvolávam 🙂 V Dôvere mi povedali, že to schválenie platí do len 30.06.2011 tak, aby sme to ešte stihli ......
lubka zajtra držím palce, kedy bude KET?

janemari
29. mar 2011

@lubka0506 drzim palceky a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@hope2011 aj pre teba nieco TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a ako sa citis? Ja viem zatial je velmi skoro,ale ja tak verim,ze o chvilu budes pisat ze si si vycikala // 😉

sony44
29. mar 2011

ahojte, hlásim príchod po snažilkovom víkende....oneskorený 😀 .....včera som bola na koncerte Lenky Filipovej - super
@mabumi - držím palce, nech to čudo zmizlo a vy si môžete ísť pre snehuliačikov....daj potom info
@janemari - tak nech poradna dopadne dobre, aby si si vychutnala ešte aspoň týždeň v kľude, tá tvoja malá bude riadne hyperaktívna ( čo všetko si ty počas toho tehu stihla!!!) , ale snád bude dobré bábatko a ty budeš mať kľud
@sabina897 - hysterka určite nie si, je to úplne pre nás snažilky prirodzené - že už by sme chceli, aby sa niečo dialo, nám schválili žiadosť v poisťovni 6.12 a do iscaru prišla až 16.1. ( ja si myslím, že to ide cez iscare v BA), ale u teba je to cestovanie fakt dlhé...... určite volaj do iscare a povedz im, že máš info že je to už schválené... oni sa na to pozrú. schválená žiadosť na ivf platí 1 rok ( aspon my sme to mali tak u VšZP ), neviem prečo to máš len na 1/2 roka! držím palce, aby ti to dobre dopadlo
@lubka0506 - držím palce!!!!

hope2011
30. mar 2011

@lubka0506 no ja mam vseobecnu, ale dnes je to s tymi poistovnami take neiste, tak ci tak....ale naozaj myslim ze v ISCARE robia vsetko tak ako maju,....aby pacientky boli co najviac spokojne, na nich sa da spolahnut....takze ty sa chystas rovno na IVF? na IUI nejdes????

hope2011
30. mar 2011

@janemari no ty si uzasnaaaaaaaaaa....normalne mi je hned takto za rana lepsie a som stastna, ze su tu take skvele zienky ako si ty....no ako sa citim...uplne normalne, vobec nic necitim...to sa asi este ani neda,.....aj ked, keby uz cosi sa dalo, to by som bola stastna...ale na druhej strane by som si nahovarala, a potom ak by neboli // tak by som bola sklamana...mna nikdy nebolia prsia....takze to bude podla mna pre mna ten signal ze sa to podarilo...a tie su uplne v klude, ale co uz.....uvidime...TTTTTTTTTTTT som spapkala a posielam fazulke, klup,klup, klop, ze je tam!!!!! a tebe prajem kraaaaaaaaaasny, slnecny a pohodovy dnik....a dakujem moc🙂🙂🙂

petuska123
30. mar 2011

bre rano baby ....tak a uz mam termin na ziadost ohladom ivf a ide sa do toho

sliver
30. mar 2011

@lubka0506 - jojo ten čas letí, čo? 😉 ale už by mohol byť aj jun lebo mi je už dlho, stále doma na PNke s tými blbými vychádzkami... je to ťažko keď mi je teraz fajn a slniečko je nádherné tak ma mrle žerú a nechce sa mi byť doma... ja som bola vždy taká hyperaktívna 😉 dnes držím palce nech idete čo najskôr pre svoju bublinku.... sa ti to riadne oddialilo keď to porovnám že sme boli v novembri spolu.....

@hope2011 - ani ja nezabúdam 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a samozrejme aj všetkým ostatným kočkám!!!!!!!!!!
všetkým moc držíme palce a krásne sa to tu rozbieha, len nech sa stále niečo deje a ono niečo padne nakoniec 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre