Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
4. máj 2011

@mabumi ďakujem za nadej,veru sú to nervy...a ja by som volala do centra,ved povedali,že môžme volať keby niečo aspoň budeš istejšia..

sliver
4. máj 2011

@mabumi - ja som to mala a volala som do MT, hneď si ma zavolali a stopli sme to ;)

mabumi
4. máj 2011

@sliver vážne 😕 😕 😕 ? a čím to bolo? čo sa vlastne stalo? teda, tak tam budem musieť zavolať. a už som sa začala tešiť 😒

sony44
4. máj 2011

@moniatko13 - moja nebojkaj sa....a nepovedala ti viac.....? aj ja som bola na vklad na 6. den, lebo si ešte neboli istí, naše embryjko nemalo vytvorený embryoblast a do toho 6. dna sa mu to vytvorilo, embryjka ešte urobia za tých 24 hodín kus práce......Aspon že ti nepovedala, že sa rast zastavil, to je hlavnééééé. budem na teba a tvojich maličkých myslieť....sakra ved niekomu to už musí vyjsť...... všetko je také vrtkavééééé. Presne viem, ako sa cítiš....pre mna bolo toto čakanie najhoršie, ked vieš ako sa vyvíjajú alebo nevyvíjajú, ked sú už v brušku možeš myslieť, že je dobre......posielam, ti vela sily ja som vtedy upratala som celý dom, lebo som si povedala, že potom už budem iba ležkať a musím priviesť bábatko do čistučkého, nech sa mu u nás páči......viem, že to je na hlavu, ale pomohlo mi to a potom som si stále hovorila, že bojujte, bojujte...prosííííím a bojovalo...

sony44
4. máj 2011

@mabumi - áno zavolaj, radšej počkat jeden mesiac, ako niečo zanedbat....

sliver
4. máj 2011

@hope2011 - tak ako???
už nás nenaťahuj 😉
verím že teraz plačeš od šťastia tak posielam vírusíky pre maličké
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mabumi
4. máj 2011

@sony44 máš pravdu ☹ ☹ ☹
zavolám okolo obeda 😒

sony44
4. máj 2011

@mabumi - nie volaj teraz ....možno ti povedia aby si prišla.....nečakaj a budeš kludnejšia...

sliver
4. máj 2011

@mabumi - ja vôbec neviem čím to bolo ale začala som krvácať v strede cyklu ked som mala dlhý protokol a o 5 dní nato som mala ísť na odber vajok.... hormóny robia svoje....
cinkni a uvidíš, možno si ťa nezavolajú, neviem keď ty ideš iba na vklad no ja som to mala trošku iné...

hope2011
4. máj 2011

ahojte moje priatelocky🙂 idem vam nieco napisat🙂 na teste suuuuuuuuuuu krasne //
ani neviem, co teraz robit, sme neverili ani vlastnym ociam...ale su tam....zajtra ideme na krvicku a sono...tak drzkajte palce nech to vsetko dobre dopadne🙂

zlatanka30
4. máj 2011

@hope2011 super.ostatne babenky dakujem za podporu,ale bohuzial ja som to uz uzavrela a je definitivny koniec.

krista5
4. máj 2011

@hope2011 gratulujemmmmmm!!!tesime sa velmiiii vsetky!!!konecne sa to tu rozbehlo 😀 😀 😀 😀

hope2011
4. máj 2011

@zlatanka30 dakujem pekne......nestracaj nadej....ked si to takto uzavrela, tak to pride prirodzene, uvidis!!!!

hope2011
4. máj 2011

@krista5 dakujem krasne...len naozaj teraz len aby vsetko bolo v poriadku, to je to najdolezitejsie🙂

mabumi
4. máj 2011

@hope2011 gratulujem!!! a bude, neboj sa, už bude všetko v poriadku 😵 😵 😵

zlatanka30
4. máj 2011

@hope2011 u nas je sanca na prirodzene nulova

hope2011
4. máj 2011

@mabumi dakujem krasne...nechceme sa predcasne tesit....takze je to na testiku, ale krv je predsa len najdolezitejsia.....takze zajtrajsok bude velky den🙂

hope2011
4. máj 2011

@zlatanka30 a boli ste niekedy u liecitela???? aky mas na toto nazor???

moniatko13
4. máj 2011

@hope2011 juupíííííííííí.to je užasne,ja som tomu tak verila ani si nevieš predstaviť ako som rada aj za teba,už len aby ste to dotiahli vytúženého konca..drž sa ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
4. máj 2011

@moniatko13 dakujem krasne, dakujem za uzasnu podporu, za to ze si tomu tak verila.....a tvoji bojovnici budu tiez bojovat a o chvilu nam napises takuto spravu aj ty....len aby to bolo vsetko dobre. klop, klop, klop.......zajtra teda ideme na krv a sono...to bude velmi dolezite....boze, modlim sa naozaj moc, aby to volo vsetko v poriadku🙂 a verim ze bude🙂

moniatko13
4. máj 2011

@sony44 ďakujem,že na mňa myslíš aj na mojich bojovníkov,no zajtra sa uvidí ako sme na tom,ešte jeden deň pretrpieť..ja zas keď som nervózna,tak ja musím veľa jest,tak sa n,ale asi by som mala radšej upratovať ako ty.. ☹ 🙂 ☹

sony44
4. máj 2011

@hope2011 - booožinku, supeeer. ja mám až zimomriavky........ to je niečo úžasnéééé, nebojkaj sa moja, ked sa to takto podarilo, bolo to veľmi ale veľmi kavlitnéééééééééééééé.........ja sa tak tešíííííííííím.... viem, že teraz ani nevieš čo robiť a určite beháš po dome ako splašená a stále sa na tie // kukáš... a sú úplne jasnééééé.......????? ja to prežívam s tebou...už som sa nevedela dočkať, ale myslela som že ťa zavolali na krv už dnes....a tie testy až tak moc neklamúúúúú

zlatanka30
4. máj 2011

@hope2011 ja uz nicomu neverim .kaslem uz na vsetko .

xeroma
4. máj 2011

@hope2011 supééééééééééér, teším sa.
@mabumi moja,ty hned volaj,čo ked Ti fakt ešte dnes povie,aby si sa prišla ukázať,čo sa deje......dopekla....

moniatko13
4. máj 2011

@hope2011 bude to v poriadku,prvý krok už máš za sebou ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a úspešný. 🙂 🙂 🙂 🙂 a tie ostatne to bude už len prechádzka ružovou záhradou,dúfam,že na tu prechádzku pôjdeme niekedy spolu.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aspoň ty si ma potešila.. 🙂 🙂 🙂

hope2011
4. máj 2011

@sony44 mojinka, moja....dakujem ti za to ako krasne to so mnou prezivas...a tomu ver...ze som presne takto vyvadzala, ked som tam zazrela tu druhu ciarku...plakala som a triasla sa cela.....ten testik potom pridam do albumceku, tak uvidis aka ciara tam je 🙂 len teraz naozaj budem nervozna, lebo co bude zajtra....vies???? krvicka je zaklad....tak sa naozaj nechceme predcasne radovat....budem sa len modlit a modlit, aby vsetko dobre dopadlo a aby babatko bolo krasne v bezpeci v brusinku🙂 dakujem ti este raz!!!!!!! a prajem tebe a aj ostatnym, aby co najskor sa tiez dockali🙂

hope2011
4. máj 2011

@moniatko13 mojinka, tak tomu ver, ze o chvilku tehulkujes aj ty!!!!!!! kedy by mal byt teda vklad?????

moniatko13
4. máj 2011

@mabumi už si volala?

hope2011
4. máj 2011

@xeroma dakujeeeem.....len krvicka bude zajtra zaklad🙂

moniatko13
4. máj 2011

@hope2011 zajtra mam volať ..pokusy sa vybrať,tak uvidím..ak bude niečo zajtra bude asi vklad..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre