Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

crazybabenka
18. máj 2010

janemari.....ja som takto bola minulý cyklus....ani na nohách som nevládala......tiež som pohltala ibalginu na tony......a nič.....potom to už manželík so mnou "nevydržal" odviezol ma na pohotovosť......tam dali injekciu a bolo fajn....prespala som skoro celý deň

megynka
18. máj 2010

ahojte 😉
janemari ja tiež presne tak ako crazybabenka minulý cyklus... bolesti hrôza, nič som nerobila len ležala a hádzala do seba ibalgin v kombinácii s algifenovými kvapkami a keďže mám srdcovú arytmiu a beriem na to tiež tabletky tak som nevedela, ktoré mám brať skôr lebo algifen hneď citím na srdci ☹

ahoj zuzi, tak neviem ale termín OPU ešte asi nebudú vedieť a ak tak len veľmi približný, aspoň u mňa už pár dní pred OPU ešte nebolo jasné kedy presne 😅 ale záleží to samozrejme od reakcie na hormóny a ja som reagovala mizerne

zuzana_18
18. máj 2010

Ahojte!
Megynka,diki ,ja som aj myslela,že ešte je skoro na termín OPU-si myslím,že keď si dávam zajtra prvú injekciu,už som neviem ako ďaleko 😀 .Musíme sa nejako potešiť.nie 😉 😀 .
Megynka,inak Ty ako,Ty myslím,že šakáš na schválenie,pokiaľ si dobre pamätám...ešte sa to nepohlo?

megynka
18. máj 2010

ahoj zuzi, čakám a čakám, vo štvrtok to bude 8 týždňov ale nevadí lebo mám toho strašne veľa a nevnímam ako čas letí 🙂

janemari
18. máj 2010

megynka ja mam bolestivu mrchu kvoli endoske a sarapati poriadne,dnes som viac na wc 😅 ako v posteli a to neviem ci si mam nan sadnut alebo tam radsej hlavu vopchat.Skoro nic som tieto dva dni nejedla tak neviem co este moze ... Ale kaslem na to,dufam ze uz zajtra bude lepsie.

zuzi takze si o nieco predomnoumaspon ma budes informovat co a ako 😉

zuzana_18
18. máj 2010

Megynka,tak to už každú chvíľu..
Janemari,jasné,Ty si chvíľku po mne-31.5.ak si dobre pamätám,že?To ujde rýchlo,aj mne to ide keď to už užívam a jasné,že Ti budem dávať infošky čo a ako.Dúfam,že to zajtra zmáknem,ruky sa mi už dnes trasú 😀 .Drahý síce povedal,že on sa podujme,ale neviem ,neviem.On je citlivý,bude mu ľúto-kým sa odhodlá,ja už budem zaštepená 😉

megynka
18. máj 2010

janemari dúfam, že zajtra ti bude už lepšie, ja si tiež väčšinou tak vytrpím aj si niekedy hovorím že by to bolo bolesti už aj na tri pôrody 🙂

megynka
18. máj 2010

zuzi veľa zdaru do prvej injekcie, neboj zvládneš to v pohode 😉 🙂

megynka
19. máj 2010

ahojte, žiadosť mám schválenú a môžem začať buď koncom mája alebo júla, ešte sa rozhodnem 😵

sony44
19. máj 2010

megynka, tak to je super, že máte žiadosť schválenú. Už je to len na Vás , kedy sa do toho pustíte!!!!
Tiež Vám to schvaľovali 8 týždňov.... ktovie čím to je, že raz je to do mesiaca a raz za dva.
My pôjdeme pravdepodobne budúci piatok na OPU, dnes som bola na sone - okolo 8 folikulov, dúfam že sa v niektorom nájdu aj kvalitné vajíčka.po pol tretej volám, či zostáva dávka menopuru. A ty ideš čím stimulovať???

zuzana_18
19. máj 2010

Megynka,diki a gratulujem k žiadosti,supeeeeer!

sony44
19. máj 2010

zuzi , injekcie zvládneš, najhoršia je prvá...( ani nie najbolestivejšie, ale čakanie na pocit aké to bude ) potom to už ide, aj keď niekedy s modrinkami, ale to prežijeme 🙂 🙂 🙂

janemari
19. máj 2010

megynka gratulujem a nechcem ta nahovarat ale pod do toho koncom maja ked aj ja budeme bojovat spolu a mozno sa aj stretavat v centre 😉

megynka
19. máj 2010

ahojte, tak dnes som sa asi od 13:30 nemohla prihlásiť na fórum a vidím že zasa mi zmazali foto tak si ho tu už nebudem ani dávať

sony mám dlhý protokol a budem stimulovať dipherelinom a menopurom

janemari rada by som do toho už išla ale manžel začal užívať profertyl a ten by sa mal brať aspoň 3 mesiace aby sa prejavil účinok,ešte stále sa rozhodujeme 😉

ďakujem vám dievčatá za podporu a všetkým tiež držím palce a želám všetko najlepšie 😵

sony44
19. máj 2010

megynka - aj ja mám tieto isté lieky na stimuláciu 🙂 a viac báb, čo ho brali sú tehotné - takže som presvedčená, že voľba tohto lieku bude pre nás osudová - a my budeme tehuľkovať 🙂 🙂 🙂 🙂 , niežeby som tým chcela povedať, že iným liekom neverím, ale teraz to tak cítim 🙂 🙂 🙂
aj môj manžel berie profertil, tiež od neho očakávame, že zlepší spermiogram
držím Vám palce 🙂 🙂 🙂 🙂

megynka
19. máj 2010

sony tak teda ideme do toho teraz koncom mája mám dostať ms a ide sa na to 😉 aj ja vám držím palce a dúfam že teda tieto lieky nás dovedú ku šťastnému koncu 🙂

crazybabenka
20. máj 2010

baby odporúčam si pozrieť....je to zaujímavé
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/zdravicko/ malo by to hneď hodiť reláciu, ale ak nie tak hľadať 19.05. Zdravíčko, pán doktor - Reprodukovaná asistencia

dahra
20. máj 2010

Ahojte, baby,
som sa dobre zasmiala na nazve - nie reprodukovana asistencia 😀 😀 😀 😀, ale asistovana reprodukcia. Oni to tam fakt ta napisali.

zuzana_18
20. máj 2010

Ahojte!
Sony,tak som to zvládla-myslím prvú injekciu,lepšie povedané môj mm.Bol zlatý,trošku štípalo,ale v pohode,pôrod,ktorý nás všetky čaká bude horší. 😉
Pekný deň!!!

janemari
20. máj 2010

ahojte tak ako vidim na koniec maja sa nas tu pomaly pozbiera viac.No vy mate kratke protokoly a ja dlhy ale to neva.A cim dalej tym viac zacinam verit ze to musi vyjst lebo sa to komplikuje aj v robote a najradsej by som uz otial vypadla,ale samozrejme nie s vypovedou zo strany firmy 😀 aj ked ako to sledujem aj to bude mozne.Uz len ratam dni kedy budem moct zacat 🙂

sony44
20. máj 2010

ahoj zuzi, tak klobúk dole pred tvojim manželom!!! môj sa len prizerá a keď sa pichnem tak aj za mňa zastone- hahaha 😉
no vidíš zvládli ste to! a už to pôjde.... a ampulky budú odbúdať.....chvíľu sa budeš aj na to tešiť, lebo budeš vedieť že to robíš pre bábätko (teda ja som to tak cítila)
tiež si myslím, že pôrod bude horší, ale zvládli to iné, tak to zvládneme aj my..... len aby to už bolo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
ja idem zajtra na sono, som zvedavá ako folikuly podrástli.... 🙂

sony44
20. máj 2010

janemari to ti verím - že si striháš dníčky, ale ono je to za chvíľu a ani sa nenazdáš a budeš stimulovať 🙂 🙂 🙂

sony44
20. máj 2010

janemari - s tou robotou to hádam tak nebude, ale však ty za chvíľu ideš na PN, nie?

janemari
20. máj 2010

sony ak pojde vsetko ako ma tak v polovici juna by mala byt PN.Ale v robote to ide rychlym spadom.Vcera sme prisli do prace a kolegyna dostala vypoved z jedneho dna do druheho a mna zatial presunuly na pracu ktora je ovela manualne tazsia.A ak sa za nejaky tyzden dva nenajde praca mozem cakat vypoved aj ja.Takze mozno na ivf pojdem z uradu prace ☹

sony44
20. máj 2010

tak to nie je nič príjemné, hlavne v tejto dobe....... kedysi bola aspoň táto robota istejšia, ale snáď.... to vydrží a ty pôjdeš pekne PN - kovať a potom tehuľkovať 🙂 🙂
a ako starkí, lepšie?

megynka
20. máj 2010

janemari ja mám tiež dlhý protokol 😉

janemari
20. máj 2010

sony starky je doma,ale je slaby a starka po operacii tiez celkom ok.

megynka tak super tak ideme naraz a asi sa budeme spolu stretavat 🙂

megynka
20. máj 2010

no možno sa stretneme, my ideme 1.6. pre recepty a vychádza mi to asi tak že ms dostanem budúci týždeň ku koncu a stimulka by potom začala nejak v druhom júnovom týždni tak neviem, ty začneš asi o niečo skôr 😉 a starkým želám hlavne zdravíčko, nech sú čím skôr v poriadku

crazybabenka
21. máj 2010

kočeny moje......prezradím Vám strašne veľké tajomstvo.....konečne mi asi v lekárni predali tie správne tehutesty s //.....od rána tedy od 5.30 si už robím asi 3 a všetky sú pozitívne.......ja sa asi zbláznim 😀

megynka
21. máj 2010

crazybabenka obrovská gratulácia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre