Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
8. sep 2011

@lily525 ahoj aj ja som chodila do Heliosa a spravanie nula bodou tiež sme v Iskare a ten pristup sa neda porovnat aj my sme mali ist pre vysledky ale mna tak sklamali že keby som tam šla tak im asi vynadam v Iskare budeš spokojna 🙂

lily525
9. sep 2011

@tinka9075 dAkujem za povzbudenie. skoda, ze som si o Iscare neprecitala skor ako som sa objednala do Heliosu. ale nevadi, hlavne , ze sme tam uz objednani. velmi sa tesim. a kazdej babulke drzim palceky.

lily525
9. sep 2011

inac baby, poslali vas v Iscare na laparoskopiu? kedy posielaju? alebo po akych vysetreniach?

ivta5
9. sep 2011

@gabi.k Ahojky, to som rada, že sa máte fajn, len tak ďalej. A ako u Vás doma ešte stále pretrváva all inclusive?? 🙂 Ja začínam s proverou 18.9 a potom s Dipherelinom a následne s Gonalom, inak som ostala prekvapkaná, že mi dali Gonal, lebo žiadna zo žien na fóre ho nespomínala, ale ja im dôverujem, tak to bude hádam oki. Gabika, ty si si všetky lieky aj puregon kupovala v MT??? Ja som bola včera v lekárni v BB a pani magistra ostala zaskočená 😒 , čo za liek teda Gonal to chcem, že musí zistiť u dodávateľov či niečo také majú.
Proveru a Dipherelin + ihly a striekačky už mám nakúpené, ale veru bojim, bojim tých injekcií ☹

ivta5
9. sep 2011

@lily525 Ahojky, výsledky z Heliosu Ti pošlú aj poštou, no pribalia Ti faktúrku na 5 Eur, nám tak tiež posielali a poslali tam stručnú správu o mojej liečbe a mm spermiogram.

lily525
9. sep 2011

@ivta5 to vazne? to som nevedela... ale to je uz asi jedno, ked mam aj tak cestu. Ja potrebujem len vysledy z krvi, z dvoch odberov. dakujem

terry123
9. sep 2011

@ivta5 Ja som mala tiez Gonal pri prvom protokole. 😉 S perom je to uplne najpohodlnejsi sposob pichania, neboj zvladnes to 🙂
Lekaren MEXPHARM v Martine..je to kusok od Priora, ma zmluvu s Iscarom, tam tie lieky vzdy zozenies.
A ked ti nejake zostanu a budu neotvorene a cele, tak ti ich aj zoberu spat a vratia peniazky 😉 😉 To je uplne super pri tych nemalych polozkach za lieky...

ivta5
9. sep 2011

@terry123 Ahojky, a mala si ešte aj druhý protokol, či toto tehu vyšlo prirodzene??? No ja pevne verím, že to výjde na prvú šupu. Ja som si bola prvé lieky a Dipherelin kupovať v MT presne v tej lekárni Mexpharm v MT, no gonal som si ešte nekúpila, a budem si ho musieť asi zohnať už len u nás v BB, lebo do MT pôjdeme až keď dostanem menzes po prípravnej fáze, i keď ako rátam, tak by som si ho stihla cez kontrolu kúpiť aj v MT. To je super, že je možné im vrátiť nepoužité lieky. To pero má ozaj tenučkú ihlu, no len keď mi povedala, že tú ihlu si musím pichnúť celú ,tak som bola z toho trochu predposratučká, ale zasa keď som si urobila riasu na bruchu, tak sa mi tam vytvorila dostatočne veľká riasa, aby do nej vošla kolmo celá ihla 😀

tinka9075
9. sep 2011

@lily525 ja som do Heliosu začala chodit Iskare ešte v Martine nebolo a dobre že ho otvorili aj som počula že v Heliose su od septembra vyšie ceny budeš spokojna docent Tomaš je super človek 🙂

lily525
9. sep 2011

@tinka9075 ano, Helios zdrazuje, uz im to tam visi na nastenke. ANo aj ja som pocula o doc. Tomasovi, tak preto sa tak tesiiim 🙂)

tinka9075
9. sep 2011

@lily525 ja som tam šla tak som mala trochu strach ale nakoniec sme u neho sedeli skoro dve hodiny všetko čo som sa spytala mi ochotne povysvetloval no proste konečne som mala pocit že nam chce pomôct 🙂

lily525
9. sep 2011

@tinka9075 tak to je super, clovek s velkym ♥ 🙂

terry123
9. sep 2011

@ivta5 Mala som aj druhy protokol tiez dlhy. Chystali sme sa do tretieho kola a ostali sme prijemne prekvapeni 😉 nechapali sme, otehotnela som prirodzene. Asi sme fakt celkom vypli.......a zadarilo sa 🙂
Ten Gonal stihas v klude kupit v MT, lebo ked tam pojdes, ked ti dojde menzes, tak potom ti az urcia davkovanie Gonalu. 🙂 Takze pohodicka. A ta ihla je taka tenulinka, ze ju skoro ani citit nebudes. 😉
Ja som si na pichanie tak zvykla, ze som sa na to aj tesila, lebo ma to posuvalo v ceste za babatkom.
Drzim ti velmi prsty, nech Vam to vyjde 🙂

tinka9075
9. sep 2011

@lily525 je to pan doktor a hlavne človek ktory ta vie pochopit 😉

lily525
9. sep 2011

@tinka9075 a kolko ma asi tak rokov priblizne? Pocula som, ze predtym robil v Ruzomberku, ja som tiez odtial, ale nikdy predtym som o nom nepocula.

tinka9075
9. sep 2011

@lily525 vieš čo ja neviem odhadnut možno 40 neviem mne ale je to sympatak uvidiš to som počula že robil v Ružomberku ale aj v Heliose 🙂

lily525
9. sep 2011

@tinka9075 ano, ano z Heliosu prestupil do Iscare.

ivta5
9. sep 2011

@terry123 to je super, že sa to podarilo prirodzene, srdečne Vám gratulujem. A chodíš do práce, či si doma? Mne tento mesiac meškal menzes 2 dni, čo u mňa nebýva zvykom, ja mávam 24-26 dňový cyklus. Už som sa normálne začala tešiť, či sa náhodou nezadarilo prirodzene, no tešila som sa skoro, lebo mrcha prišla ☹ , ale nehádžem flintu do žita a verím, že IVF-ko výjde.
Ďakujem a držkajte sa s babajkom 😉

ivta5
9. sep 2011

@lily525 No krásne, Hel.. už asi naozaj nevie, koľko peňazí by už mal pýtať, veď oni si účtovali aj za odber krvi a v Iscare, som zatiaľ za odber krvi neplatila ani cent, vraj to prepláca zdravotná poisťovňa, zdá sa mi, že sa snažia už prehnane ryžovať na pároch, ktorí musia využiť ich služby 😠 😠

tinka9075
9. sep 2011

@ivta5 no to je ozaj už zufale ked ryžuju na neštasti ludi ktory chcu mat dieta ja ked som tam chodila tak som musela zaplatit aj za to že mi napisal recept no bez komentara 😒

terry123
9. sep 2011

@ivta5 Dakujem. 😉 Ja som doma, tak s babatkom relaxujeme 😉
Dobre,ze myslis pozitivne, to je zaklad uspechu. Vela stastia 😉

ivta5
9. sep 2011

@tinka9075 no fajne, ach jaj, no coment. Len aby sa to časom neotočilo proti nim a všetky pacientky im utečú do lepšieho Iscare.

ivta5
9. sep 2011

@terry123 Joj, tak je Vám fajne.
Ďakujeeeeeeeeeem 😉

tinka9075
9. sep 2011

@ivta5 ved to mi je čudne ja keby som mala taketo sanatorium a otvoria druhe v tom istom meste tak určite by som šla s cenami dolu a nie oni zdražia len aby sa to ozaj neotočilo proti nim a pacientky nebudu mat 🙂

lily525
9. sep 2011

@ivta5 presne! este ked nemali konkurenciu, tak si mohli rubat ceny, a nie teraz ked ked je v MT aj Iscare a dost pacientok im podla mna odchadza... A Oni si este od septembra zdvihnu ceny! no je to normalne?

tinara23
9. sep 2011

ahojte, ináč baby je fakt pravdu, že Iscaru pribúdajú pacientky, keď som tam bola prvý krát v novembri, sedeli sme tam tak dva páry naraz a teraz keď prídem, tak tam majú riadny nával, nemáš si ani kam sadnúť 😉 No, ale čo už keď sú dobríííí 🙂

zlatanka30
9. sep 2011

@tinara23 je to pravda,ze tam pribudaju pacientky .nam bohuzial nepomohli ani tam. ☹

sony44
9. sep 2011

@zlatanka30 - ahoj moja....ako sa máš? kdesi som čítala, že si idete v pondelok pre bábatko??? alebo sa mi to pletie?! držkajte sa....zaslúžite si to a o ničom nepochybuj....bude to dobrééééééééééé 😉 😉 😉 a budeš tehuľka-hlavne sa šetri....... budem na Vás myslieť a chceš byť na PN?

sony44
9. sep 2011

inak baby...naozaj sa sem tam v tejto téme dejú zázraky....aj dosť z Vás ostali tehulky prirodzene....psychika je teda silnááá.... asi by sme to mali všetky vypustiť z hlavy a tie čo to vypustili by nám mali dať návod ako na to......... 😉

všetkým Vám držím palce, aby cesta za bábatkom bola čo najkratšia ..... a tie čo už sú tehulky, aby mali čo najkrajšie a neproblematické tehotenstvo, na konci ktorého bude zdravé bábatko

my začíname pravdepodobne s proverou s októbrovu mrškou ( skôr budeme musieť, aby nám neskončila záruka liekov)

sony44
9. sep 2011

@mabumi - ahoj ako sa máš? čo máš v pláne? kedy štartujete????.....my stále po starom, snažíme sa na to nemyslieť, aj sa tvárim, že nie, ale asi to nie je ono.....obdivujem baby, ktorým sa to podarí úplne, ale úplne vyhodit z hlavy......
inak výsledky AMH mám ok..takže niečo pozitívne...a ivf dopadne na výbornúúúú 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre