Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
30. apr 2010

Ahojte tak mam novinku ziadost schvalena a dalsi cyklus sa ide na to 😎

megynka
30. apr 2010

janemari gratulujem a budem držať palce 🙂

janemari
30. apr 2010

megynka no je to dalsi krocik k cielu,ale cesta je to este dlha. 😉

sliver
30. apr 2010

krásne správy som si tu dnes prečítala, veľmi som sa potešila, že megynke sa to pohlo dopredu, možno budete mať skôr bábo ako si myslíte, možno aj svoje aj adoptované 😉
a janemari supiš! no vidíš dočkala si sa 😉
crazybabenka osud to asi tak chcel, pôjdeme spolu do IVF 😉 už si dávala aj žiadosť? ja som dala v utorok tak to sme zhruba rovnako na tom 😉

janemari
30. apr 2010

No baby som zvedava kedy sa v centre postretavame.Uz je nas tu dost takze urcite na seba narazime.Ja idem najblizsie v utorok 🙂

megynka
1. máj 2010

krásny víkend želám 😉
u nás sa trošku pokazilo počasie, klasika na víkend ale nevadí, mám v pláne nejaké práce doma a aspoň si oddýchnem

sliver hádam sa nám to podarí tento rok všetkým 😉 🙂

zuzana_18
1. máj 2010

Ahijte všetky!Nooo,ako tak čítam,všetky celkom pokročili,tak GRATULUJEM a tiež prajem krásny víkend!A dnes pekne pod čerešňu 😀 !

sliver
1. máj 2010

aj vám kočky krásny víkend!!!
som veľa spala a tak to vidím na veľmi lenivý deň 😀 😀 😀

megynka
1. máj 2010

tak som sa tiež práve zobudila, hodinku si pospať cez obed to je paráda a keby ma nezobudil teleón tkl ešte spím 😀 už mám na stole kávičku a potom idem na chvíľku von s hafanom 🙂

zuzana_18
1. máj 2010

Ahojte baby!Nie že by som si neverila 😒 ,ale ak náhodou nevíde prvé IVF po akom čase sa dá podstúpiť ďalšie?A to potom zase celý tento proces od čakania na schválenie atď..aatď,diki.

megynka
1. máj 2010

zuzi, presne všetko od začiatku, aj čakanie na schválenie žiadosti 😉 a myslím že na ďalšie je možné ísť tak za tri mesiace ale u mňa to bolo vždy neskôr, aj ja som si myslela že by som na ďalšie išla hneď ale to bol omyl ono to trochu trvá kým sa človek spamätá z neúspechu a naberie sily do ďalšieho kola a hlavne človek na to musí mať chuť aspoň u mňa to tak bolo, takže ja zhruba čo rok to ivf 😉 🙂

sliver
1. máj 2010

fuha to fakt...... tak to ste ma šokli, to je hrozné ak to nevíde zase o rok..........
tak to ma už z toho prcne, čiže je to jasné! víde mi to na prvý krát a basta 😀 😀 😀

megynka
1. máj 2010

sliver nie o rok, to u mňa tak bolo, lebo skôr sa mi do toho ani nechcelo, ale môžeš tak o tri mesiace asi 🙂 ale dúfam že ani jedna to nebude musieť riešiť 🙂

janemari
1. máj 2010

zuzana ale ak budes mat mrazacikov tak nemusis cakat,myslim ze ako aj absolvovat stimulku a tak,das si nejaku pauzu a budu ti len vkladat mrazacikov 🙂

sony44
1. máj 2010

ahoj zuzana, ďalšie ivf ti môžu urobiť najskôr za tri mesiace, ale tá doba aj tak vychádza- podanie žiadosti, schválenie cez poisťovňu a začatie stimulácie, aj nám to tak vyšlo, ale presne ti to megynka napísala- je to na vás kedy do toho pôjdete,(VY TO Už ALE OPAKOVAŤ NEBUDETE) ale skôr ako tri mesiace to určite nebude. tiež som sa na to doc. pýtala - povedal, že najskôr môže byť opu urobené po 3 mesiacoch..... 🙂
ahoj janemari - tak supeeerrr, tá vaša žiadosť!konečne sa veci pohli! hneď vám musí byť lepšie! 🙂

janemari
1. máj 2010

sony som rada ze sa to konecne pohlo,ale zase rodinne problemy tu radost zatienili.Mam starkeho v nemocnici a aj starka nieje na tom najlepsie caka ju operacia.Ale snazim sa mysliet pozitivne,ze sa z toho dostanu a coskoro budu kocikovat male pravnuca 😔

zuzana_18
1. máj 2010

Baby diki za vysvetlenie,ste všetky zlaté.Presne si aj j myslím,že kým by som sa psychicky spamätala,tak aj rok prejde.Ale nechápem načo to aj riešime,my pôjdeme na prvý šup,no nie? 😉
Janemari,starkému aj starkej držím palce,neboj,zbadajú malinké pravnúčatko a o chvíľu sú fit.
Baby akurát som bola v jednom obchodnom centre a bol tam asi jeden aj pol ročný chlapček,ja som z neho hotová doteraz aký bol zlatunký,ten jeho ocino sa na mňa normálne díval,či som normálna,lebo som po tom malinkom musela chodiť a usmievať sa na neho,taký bol podarený.O chvíľu sa takto bueme usmievať na naše miminá keď si vzájomne pošleme každá foto 😉 .Pekný večer inak!

janemari
1. máj 2010

zuzana pekne predstavi,ze ?NAjprv budeme hladkat bruska a potom stale fotit toho nasho drobca a vsade ho ukazovat 😀

zuzana_18
1. máj 2010

Veru,ani nehovor,ja keď som niekde v obchode,už mu v duchu vyberám vecičky,doma si už predstavujem,kde bude postieľka,no hrôza,ja budem na psychiku skôr ako začnem stimulovať 😀 .
Janemari a keby dám zamraziť embrijká,koľko sa za to platí,nevieš?Ale pamätám si,že nám doc.Tomáš vravel,že s embr.sa síce dá otehu,ale istejší je celý ten proces-stimulka atď....

janemari
1. máj 2010

myslim ze to stoji okolo 75€ alebo 150€ na rok teraz naozaj neviem,ale nieje to az tak vela.A pokial budu embrijka preco to nevyskusat.

zuzana_18
1. máj 2010

Presne tak,aj ja si myslím,To nie je veľa ak to stojí zhruba tak,ako to píšeš.Vždy lepšie ako podstupovať celý ten proces stimulky atď znova a znova ☹

sliver
1. máj 2010

mrazenie stojí 150,- a uskladnenie na jeden rok 72,-

tadea
2. máj 2010

Ahojte,teší ma váš optimizmus ako tu čítam a dúfam,že vám to naozaj vyjde na prvýkrát...ja som v tomto už triezvejšia,tiež som dúfala a absolvovala som spolu 6 transferov.

megynka
2. máj 2010

ahoj tadea, tak presne ako píšeš, ja som si tiež najskôr myslela, že na prvý krát sa to podarí ale človek potom vytriezvie a zístí, že mať dieťa vôbec nie je také jednoduché a že keď sa to podarí je to naozaj zázrak, ale zasa keby človek do toho išiel s tým že sa to nepodarí to by asi nemalo veľký význam, ale ja sa tiež už na to pozerám triezvo, dúfam ale viem, že je tam to ale a veľká pravdepodobnosť že.... 😔 no ale ešte posledný pokus a viac sa trápiť nebudeme aj keď v poslednej dobe ma zasa napadajú také myšlienky či by fakt nebolo na mieste sa na to už vykašlať a nechať to osudu, možno si na koniec to 4ivf aj rozmyslím, neviem to teraz posledný týždeň mám také myšlienky, asi mám nejaké horšie obdobie

janemari
2. máj 2010

Ahojte,ja samozrejme ratam s tym,ze to nevyjde/hlavne pri mojom stasti/ na prvy krat.Ale ako pisete je treba ist do toho s tym ze to vyjde.Lebo ked do toho pojdem s tym,ze to nevyjde tak to nevyjde.Takze pojdem do toho ze budem mysliet pozitivne,ale ratat aj z moznostou ze to nevyjde.

zuzana_18
2. máj 2010

Tak tak Janemari 🙂 .Peknú nedeľu všetkým!

crazybabenka
2. máj 2010

sliver nie....ešte sme nedávali žiadosť.....keďže folik praskol skôr ako mal.....nafasovali sme dufastoník....v piatok sme sa s manželíkom mali posnažiť....a uvidíme.....či príde mrcha alebo nie.....ak príde....potom sa mám objednať na konzultáciu.....ale ja verím, že nepríde 😀

janemari
2. máj 2010

crazy budeme drzat palce nech uz nedoraziiiii 😉

crazybabenka
2. máj 2010

dúfam 😀

janemari
2. máj 2010

crazy je dobre verit ze to bude pozitivny testik,ale treba cakat aj neuspech.Potom je to sklamanie mensie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre