Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
26. apr 2011

@janemari ahoj ako sa ma mala držite sa ako maš dobre už to maš zasebou . si štasna .

sony44
26. apr 2011

ahojte, akurát som sa vrátila z prechádzky, jáááj to je nádhera takto sa poprechádzať a ešte k tomu sme stretli srnku, no vystrašila nás riadne.... 😲
@moniatko13 - tak budeme na piatoček držať silnoooo palčeky, aby z teba vydolovali aj nemožné 😀 , takže zajtra posledné včeličky.... jeden dník voľna a hor sa zbierať úrodu.........veľa šťastia, aby zo všetkého čo bude boli detičky- záloha nie je nikdy na škodu 😉
@sliver - ani sa nečuduj, že si unavená....ale určite prííííjemne unavená........a starena nie si ako si to vôbec môžeš povedať 😅 .no no no!!!!, žena v najlepších rokoch s bábatkom pod srdiečkom s milujúcim manželíkom a domčekom so záhradkou - prežívate prípravu na najkrajšie obdobie Vášho života.... 😉 😉 😉 a ty rob len takú robotu, pri ktorej nebudeš musieť vstávať od stola a ostatné je na manželovi 😉
@zlatanka30 - ahoj - ako pokračuješ vo včeličkách, kedy má mrška doraziť???? a myslíš že dorazí????!!!! 😅
@hope2011 - tak ešte týždeň a budeme vedieť na čom sme.....však?!!! ja som dnes prepadla nejakej panike, ale prechádzka mi urobila dobre.......

moniatko13
26. apr 2011

@helen5 ahoj mam sa OK..no mokra som bola len tak decentne,lebo som každému vravela,že musím byť teraz zdravá,žiadne choroby,tak sa snažili..a u teba to ako dopadlo? 🙂

moniatko13
26. apr 2011

@sony44 veru tak zajtra posledná včelička a hor sa na to..ďakujem za podporu,aj ty sa drž.. 🙂 🙂 🙂 🙂

sony44
26. apr 2011

@moniatko13 - a ako sa cítiš???,bruško ťa nebolí??? dávka ti ostala?

lubka0506
26. apr 2011

ahojky🙂 aj ja som bola dnes v centre...zo stimulkou pred dalším KET začínam od nového cyklu...bola som na sono.papa 🙂

sony44
26. apr 2011

@lubka0506 - tak super a kedy to vychádza???

helen5
26. apr 2011

@moniatko13 dvakrat som sa brezliekala ale nemam rada tie sviatki kvol tym hlupostiam

terry123
26. apr 2011

@helen5 Ahoj. 😉 Do Martina chodime uz vyse roka. Mame za sebou 2 IVF, no neuspesne ☹ , a teraz cakame na dalsie kolo- vysoko uspesne!!!! 😀
Ty ides v maji na krv na hormonalny profil? A manzel je ako na tom?

oknosmas
26. apr 2011

@terry123 fuuuu...to si si celkom uz presla... ako to tak dobre zvladas?

sony44
26. apr 2011

@terry123 - my tiež chodíme do iscaru od novembra 2009 a teraz sme taktiež začali tretie super úspešné kolo- teda my už čakáme na verdikt tej úspešnosti... držím palce

helen5
26. apr 2011

@terry123 Manžel je natom viborne len ja mam problemi ja idem 3maja na 7 a už ideme 3 krat teraz 1 krat sme boli 28 marca tak uvidime ako to bude prebiehat

terry123
26. apr 2011

@oknosmas Mas pravdu,preskakala som za tie roky vselico. 😒 Uz to bude viac ako 6 rokov snazenia ☹
Bolo vselijako, no nesmieme sa vzdat, musime bojovat! Babulky,predsa to nevzdame! 😀 No celkom pochopi len ten,kto to zazije.
Ty mas co za sebou?
@sony44 Do tretice vsetko dobre. 😀 😀 😀 Ty budes prikladom a ja ta budem potom nasledovat, samozrejme s dalsimi tehulkami 🙂
@helen5 Tak to je fajn,ze manzel je O.K. To je dobry startovaci bod! 😉

sony44
26. apr 2011

@terry123 - veľmi rada budem príkladom, keby to odo mna záviselo, tak už sme tu všetky tehulky 😉 a aj Vám povedali, že prečo to nevyšlo? a kedy teda štartujete??!! 🙂

oknosmas
26. apr 2011

@terry123 ja mam za sebou asi dva roky snazenia, laparoskopiu na ktorej potvrdili endometriozu, hormonalnu liecbu a umelym klimakteriom, dve iui vykonane troska menej odborne, bez separacie spermii a dakej specialnej pripravy a od decembra chodime do iscaru v martine. Kedze mam aj chronicky zapal ladvina som chudokrvna a manzel ma zly spermio (slaba pohyblivost a 99 spermii patologickych, tak premyslali,co s nami..nakoniec sa zhodli,ze skusime este 2x iui a potom ivf. Medzitym mi zistili vysoky prolaktin,tak som dostala dalsie lieky. Minuly mesiac sme mali absolvovat iui,no ovu prisla velmi skoro. Zrejme lieky na prolaktin mi skratili cyklus z 30 na 26 dni a ovu nebola 16 den, ale 12 a na sono sme prisli na 13 den. Cize po... Dalsi mesiac sme zasa ovu mali cez vikend,narastli tri dominantne foliky a lekar to nechal na prirodzene snazenie..bez iui..avsak tomu uz neverim a tak sa teraz dopujem duphastonom a cakam,kedy to skonci..nuz,asi tak..dalsi mesiac by sme uz mali iui absolvovat..ale ktovie,co do toho zasa pride..

terry123
26. apr 2011

@sony44 Nie nepovedali nam,preco to nevyslo...vzdy je to aj na prirode, nech robime,co robime.... Pri 2.IVF hrozilo,ze nebudu mat co vlozit. Pri OPU boli 2 velke foliky prazdne,ostali len male...tak sme zazili slzave predvianocne obdobie, hrozne to bolo.... ☹ , no nakoniec sa stal zazrak a predsa vlozili jedno embryjko, no neujalo sa ☹
A vam povedali pricinu?
@oknosmas Ako tak citam mame toho dost spolocneho, okrem endo. Tiez mam za sebou laparku, liecbu vysokeho prolaktinu,mm ma zly spg. No nam nikdy nenavrhli IUI,hned IVF. Drzim ti prsty,nech je uz dalsi mesiac vas a idete na to 🙂 Hrozne,co si mi zeny preskaceme...

sony44
26. apr 2011

@terry123 - tiež nevieme presnú príčinu - do ivf sme išli s tým že máme zlý spermiogram ( že to je možno príčina, prečo sa nám nedarí a prečo som potratila po prirodzenom otehotnení),
my sme sa pri 1. ivf neodstali ani k transferu a pri druhom nám po PK ostalo len jedno embryjko, ktoré sa aj uchytilo, ale potom sme o bábatko zas prišli......ale teraz to vyzerá, že nemám kvalitné vajká...(teraz pri odbere boli 4 vajká degenerované a ostali mi len 2, ktoré sme na tretí den vložili- riskli sme to a uvidíme) ani nám nenavrhli iui, ale popri čakaní na toto 3. ivf sme boli na dvoch a nič, my sme na to iui najprv ani nechceli ísť, ale potom sme si povedali, že má pre nás takú istú úspešnosť ako ivf tak prečo to neskúsiť a možno motyka vystrelí....nevystrelila ☹
verím, čo ste si museli prežiť, nádej a beznádej a potom sa dávať na další boj, ale raz to vyjde a to raz bude teraz, uvidíš 😉

hope2011
26. apr 2011

@terry123 hm, to je pravda....vydrzime vsetko...my sme tiez pripraveni, ze pojdeme na ivf....uz sme sa aj s docentom dohodli, kedy asi by to mohlo byt...vam by to asi na kedy vychadzalo???

lubka0506
26. apr 2011

@terry123 no ked som čítala čím si prešla... 😒 ...ja som prešla niečim podobným 😒 3 laparky-pri tretej mi vybrali vajcocody 😒 a napísali ste to výstižne kto nazažije alebo neprejde si tým nepochopí...!

hope2011
26. apr 2011

@oknosmas ahojky, ja ti moc drzkam palce, nech sa aspon k tomu iui dopracujete....verim, ze za tolko usilia a snazenia uz to vase malicke pride....moc vam to prajem....🙂

hope2011
26. apr 2011

@lubka0506 ahooooj, tak idete hned dalej??? no to je super...tesim sa🙂 a drzkam moc, moc palce🙂

hope2011
26. apr 2011

@sony44 mojinka...tak dufam, ze uz je panika zazehnana....a stale si veris...casto na teba myslim...ako sa citis??? co nove,??

terry123
26. apr 2011

@sony44 @hope2011kazdu chvilu cakam,ze sa ozvu z centra,ze je schvalena ziadost.A potom sup na to 🙂
@hope2011 Vam prajem nech uz nemusi byt ziadne IVF, ale za tyzden krasny testik //. 😉

lubka0506
26. apr 2011

@hope2011 zhruba tak za 2 týždne začnem s tabletkami,teda ak ma príroda nebude skúšat 😒 a ty ako???
@sony44 dúfam že sa držíš!!! 😉

terry123
26. apr 2011

@lubka0506 To stastie si stiahneme za nohu k sebe. Musi sa raz unavit predsa. 😀Vela stastia 😉
A dobru babulky 😵

janemari
26. apr 2011

Ahojte tak este dodatocne dakujeme ku gratulaciam.
@hope2011 fotky mam v albume,ak ma nemas v priateloch tak ma poziadaj a potom ich budes vidiet.
@helen5 rodila som 15.4. a mas pravdu som naozaj rada,ze to mam za sebou.Ako doktorka tvrdila,ze som mala lahky resp.bez problemov porod a na prvorodicku aj rychly.No ked mas bolesti,tak aj ten ich rychly porod sa zda ako cela vecnost. 😖

hope2011
27. apr 2011

@terry123 dakujeeeem 🙂🙂🙂 ale ako som uz pisala, sme s tym zmiereni....a tebe tiez prajem skory telefonat z centra a naozaj nech sa to rozhybe...aby bolo co najskor babatko v brusku🙂

hope2011
27. apr 2011

@lubka0506 tak o dva tyzdne sa ide na toooo....to je super...uvidis, bude to super a ani sa nenazda a babo bude v brusku!!!! no co ja....cakame...takto o tyzden testik....tak uvidime🙂

mabumi
27. apr 2011

@lubka0506 ahoj, tak budeš dva týždne po mne 😉

oknosmas
27. apr 2011

@hope2011 dakujem...podobne aj vam... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre