Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zibi
6. jún 2011

@helen5 ved hej hadam vseto dobre dopadne...

zibi
6. jún 2011

@helen5 ja som bola len na odber..teraz ..a dens som volala o vysledky.. 😉

daska1977
7. jún 2011

@terry123 ja som chcela stihnúť vklad v auguste, lebo vraj august je najplodnejší mesiac... a aj veštica mi povedala, že v auguste... totižto on bude 18 dní robiť a 3 dni doma, tak neviem, či to zladíme... aj ja rozmýšľam nad tým, že stresy, ale ja mám tú výhodu, že ja som strašný nervák, ale keď sa nastavím na kľudový režim, nerozhádže ma ani bomba... tak som prestala aj fajčiť... 🙂

zabka60
7. jún 2011

@helen5 uu jasnacka budem a ty nam drz v pondelok medzi 12-13 hodinkou,vtedy ideme my 😉

zabka60
7. jún 2011

babulky moje poradte mi,ako sa dostaneme vlacikom do iscaru martin,kde vystupit a tak,ak nejaka viete 😉 dakujem pekneeeeeeeeeeeeeee

zibi
7. jún 2011

@zabka60 musis vystupit vo vrutkach..a rovno ti ide pripoj do martina..vlacik...bola si tam? musis ist dole schodmi a hned na 3 nastupiste..vacsinou je tam pirstaveny vlacik ..je to asi len 7 minut ..do martina..neveim z kade si ..a akym vlakom ides...cize ked ides hlavnou trasou..vrutky..a hned martin..vlacik je tam pristaveny a caka na rychlik len si musis pohnutu vacsinou caka len 5 az 7 minut..
ked vystupis v martine....tak ides po lavej stsrane po chodniku na pravej stoja autobusi...a ides rovnooo..a pred hlavnou cestou ktora tam je..od stanice myslim ze prva..neprejdes na druhu stranu...na druhej stsrane je hned novinovy stanok...ale ty neprejdes ..a ides hned pred prvou krizovatkou do prava...a potom stale len rovnooo.....po chodniku pri hlavnej cesteee... len rovno...a ides pesi asi 7 minut a hned tam najdes nemocku...nikde nezatacas nezabocujes...len ides rovno za nosom 🙂 a si tam 🙂 nemas ako zabludit... 😉
som ti to ako hotentot vysvetlila co? 😀

helen5
7. jún 2011

@zibi ahoj len abi si mala moja pravdu a ty kedy maš ist do martina

helen5
7. jún 2011

@zibi a ake si mala ty visledki mala si dobre dufam že nas daju do kopi

helen5
7. jún 2011

@zabka60 ahoj a ako si ty dopadla v pondelok dobre . dufam žs si mala dobre visledki moja

zibi
7. jún 2011

@helen5 ja som mala celkom dobre az na jeden hormon..na imuno cakam ..a ty co vysledky uz su?

zabka60
8. jún 2011

@zibi dakujem ti pekne hadam to najdeme a ideme zo ziliny vlacikom,tak dufam,ze to vcas najdeme ideme na 12stu takze pojdeme skor,aby sme to nasli 😉

zabka60
8. jún 2011

@helen5 moja ideme az buduci tyzden,pisala som,ze az 13 juna,takze uvidime potom ti poviem,ako sme dopadli

zabka1124
8. jún 2011

@zabka60 : ak idete zo zilimy, tak to chodte autobusom, ten stoji hned pri nemocnici a nemate ziaden problem, len ak by bola zapcha pod Strecnom!My sme boli autom, ale chodime do nemocky inak autobusom zo stanice🙂. 😉

terry123
8. jún 2011

@daska1977 Tak drzim palce...hod sa teda do kludoveho rezimu a dopadne to dobre. Musi a basta 😀 😀
@zabka60 Ci pojdete busom, ci vlakom, nie je sa kde stratit, len sa spytajte na nemocnicu 😉
@helen5 Tak zajtra vela stastia 😉

zabka60
8. jún 2011

@zabka1124 ano??vyborne,tak kunem busik,aj skor,vsak pobehame po meste zatial,radsej skoro ako neskoro,ze...vdaka 😵

zabka60
8. jún 2011

@terry123 😉 jasnackaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

crazybabenka
8. jún 2011

baby ak niektorá potrebuje clostyl tak mám 😉

buba78
8. jún 2011

@daska1977 ano stacia Ti jeho spermie, ale v den odberu vajicok sa odovzdavaju aj spermie, nezamrazuju ich dopredu

helen5
8. jún 2011

@zibi a aki hormon si mala zli mi ideme zajtra už su tam visledki na 13 mame bit v martine

helen5
8. jún 2011

@zabka60 aha okej i zajtra na 13 h tak som zvedava ako dopadneme aj mi

zabka60
8. jún 2011

@helen5 budem vam drzat palceky a ozvi sa ako ste dopadli jo a tie vysledky ti uz zavolali??

helen5
8. jún 2011

@terry123 diki umi ideme autom do martina strašne som zvedava ako to dopadne všetko

helen5
8. jún 2011

@zabka60 ja som volala 30 neboli hotove tak som šla do nemecka a mamke mojej potom volali a ona ma hned objednala na na jednu hodinu ešte do 10 budem v praci a oklo pol jedenastej virazime z domu

bbtina
8. jún 2011

A co je so zlatankou? Ako nam dopadla?

zabka60
8. jún 2011

@helen5 pracujes v nemecku ci ako?,nerozumiem a ides sama ci s manzelom??

daska1977
8. jún 2011

@buba78 veď ja viem, to bolo zo žartu 😀 😀 😀 ja som po prvom IVF a teraz bude druhé... takže všetkým som si už prešla... ☹

buba78
8. jún 2011

@daska1977 prepac, zrejme som ten zart nepochopila

micikatka
8. jún 2011

ahojte babky podelite sa so mnou o skusenosti z iscare martin? mna tam čaka navsteva cca o mesiac a neviem do čoho idem. ale kedze sa nam nedari otehotniet, tak to ideme skusit. Vraj pojdeme k dr. Tomášovi, mate skusenosti aj s ním?

zabka1124
9. jún 2011

@zabka60 : nemas zac 🙂 😉

mabumi
9. jún 2011

@bbtina veru, aj ja na nu myslim....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre