Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
11. aug 2011

@jeny
IUI bolo fajn, uplne inak prebiehalo ako v predoslom CAR. Co som ostala zaskocena, ze mi dr. dala fraxiparin na pichanie 1x denne, kvoli zrazanlivosti, kedze som v minulosti mala MA. A jasne , ze Ultroetsan, dve rano a dve vecer. Boli ma tea trocha podprusko, resp. vajecniky, ale v poho.

zlatanka30
11. aug 2011

@lenkalienka01 zlatko moc moc moc moc ti drzom palce nech to vide.zasluzis si to

lenkalienka01
11. aug 2011

@zlatanka30 milion krat dakujem. Nie len ja, vsetky si to zasluzime a vsetkym to predsa raz musi vyjst 😉

lenkalienka01
11. aug 2011

no a idem pokracovat v inseminacii este doma 😀 😀 😀 dobru noc

riami78
12. aug 2011

@aninka666 Tak, včera sme absolvovali 1. konzultáciu a SPG.

hope2011
12. aug 2011

ahojte vsetky 🙂 dlho som tu nebola, ale chcela by som sa vas nieco opytat, neviete nahodou niektora z vas, ci v ISCARE MT robia aj 3D sono? vsetkych vas srdecne pozdravujem a prajem len to najlepsie 🙂

aninka666
12. aug 2011

@riami78 tak super. a aký máš pocit?? čo vám povedali? (teda ak sa môžem spýtať )

riami78
12. aug 2011
terry123
12. aug 2011

@lenkalienka01 Drzim velmi velmi prsty, nech je ta "dvojnasobna inseminacia" uspesna 😀 😀 😀
@hope2011 Ahoj. Som rada,ze ta opat vidim. Ako sa mate, uz mas pokupenu nejaku vybavicku? V Iscare asi nerobia 3D sono. Mne moj gynekolog odporucil Femicare MT, je to niekde blizko nemocky. Chcela by som tam ist, no este sme sa s mm celkom nerozhodli.

hope2011
12. aug 2011

@terry123 ahojkyyy, no ako sa mas mamina????? jasne, vybavicku uz kupujem....uz ma zachvatila nakupovacia mimi mania 🙂 a ty???? no vies, my sme sa dohodli s docentom ze tam budeme chodit na tie velke sona a velmi rada by som odtial mala aj 3D, tak preto sa pytam.....lebo on je naozaj vynikajuci odbornik, tak som rada, ze chodime k nemu 🙂 a ty si v 12 tt kde bola? lebo ja sa chcem objednat na 20 tt opat na sono, tak ma to preto tak zaujima 🙂

terry123
12. aug 2011

@hope2011 Mame sa celkom dobre, a vybavicku tiez po troche nakupujem. Mm sa smeje, ze som asi zavislacka, ked sa stale hromadia nove a nove veci 😀 😀 Take babatko toho potrebuje dost...
V 12tt som bola na sone len u svojho gynekologa. Aj ja by som rada isla k doc. Tomasovi, no otehu som prirodzene,tak sme sa na nicom spolu nedohodli...

jovanka81
12. aug 2011

ahojte, nechysta sa niekto v dohladnej dobe na IUI 🙂

tinara23
12. aug 2011

@jovanka81 ahoj, na budúcu stredu idem na sono a predpokladám, že v piatok bude IUI 🙂 a ty kedy ?

jeny
12. aug 2011

ahojte ja som bola dnes na sone ale od utorka mi na lavom vajecniku nepodrastol vobec folik stale ma iba 10mm no na pravom sa jeden 10mm objavil tak zase v pondelok sono ale nejako sa im nechce rast ☹ dnes bolo v MT tolko ludi ze to som zazila prvy krat 😨

tinara23
12. aug 2011

@jeny aj berieš niečo na rast ?

tinka9075
12. aug 2011

@riami78 ahoj no čo ako si dopadla v martine ja idem na buduci tyžden som zvedava čo ma čaka 😉

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeny
12. aug 2011

@tinara23 ano beriem clostil a teraz mi dali este aj metformin tak snad sa tie moje zaspate vajecniky niekedy prebudia

jeny
12. aug 2011

baby kolko mm denne by mal folikul narast? mne narastol za za 3dni iba 1mm co je asi velmi malo vsak?

aninka666
12. aug 2011

@jeny vraj to má byť 1-2 mm za deň

aninka666
12. aug 2011

@lenkalienka01 no super, a kto ti ho robil doktorka alebo docent?? držím palce nech sa to podarí🙂

hope2011
12. aug 2011

@terry123 jaaaaj, tak to je jasne...ked ste otehotneli prirodzene, tak asi si vas nechceli nechat ako pacientov....lebo nam to tak vysvetlil docent 🙂 je uzasny...ja som velmi rada, ze nam tie merania robil prave on.....inak teraz sme sa s mojou maminou vratili z nakupov, to co sme zase pokupili, ach, jaaaaaj.....aj plienky prve, aj topanocky prve 🙂 tak sa vytesujem....mooooooooooc 🙂

v555
12. aug 2011

Ahoooooooooj 😎 ,tak som tu.Baby prajem takú dovolenku každej z Vás ako som zažila ja za posledných pár dní do zadu.Som nie oddýchnutá ale predýchnutá 😀 .Ja som dospala asi celý rok,nič som nerobila,len čo príroda kázala 😀 😀 😀 ,príííííííííííííííííííjemnééééééééééééééé 😉

jovanka81
12. aug 2011

@tinara23 ahoj, ja idme na sonoasi 22 este neviem, co mi povedia, lebo mi 10DC vychadza na nedelu, tak myslim, ze pojdme v pondelok no a potom ideme na vec 🙂. Takze teba to caka skor daj vediet ako to prebehlo, dakujem a iozaj, budem ti velmi silno drzat palceky, teda Vam .-)

daska1977
12. aug 2011

@v555 tak Ťa tu teda vítame späť 🙂 veľmi si nám chýbala... 😉 😵 ale aj ja asi pôjdem na dovču... ale ešte nechcem zakríknuť 😅 zatiaľ vyberám last minute...

helen5
12. aug 2011

@petuska123 ahoj ja som už dostala mrchu a take bolesti pod bruchom je to hrozne a ako sa maš pracuješ alebo marodiš

helen5
12. aug 2011

@tinka9075 neni začo ja už ani neviem začo si dakovala dlho som tu nebola

lenkalienka01
12. aug 2011

@terry123 dakujem

lenkalienka01
12. aug 2011

@aninka666 robila mi to doktorka, bola som velmi milo prekvapena 🙂

tinka9075
12. aug 2011

@helen5 pisala si mi že budeš držat palce ked pôjdem do martina a inak ako sa maš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre