Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
20. dec 2010

Tak kocky niekolko dni sa tu neukazem,zajtra nastupujem do nemocnice.Zivot sa zvlastne zahrava najprv pridem o mm a teraz ani na sviatky nebudem doma 😖

sliver
20. dec 2010

@janemari - božinku chúďa!!!!! viem čo to je lebo som sa fest modlila aby ma na vianoce pustili domov, našťatie ma pustili, ale nebojkaj slniečko zase vylezie ;)
držím prsty nech je všetko OK!!!

bbtina
20. dec 2010

@janemari budeme na Teba myslieť a nech všetko dobre dopadne, neboj raz sa karta obráti a budeš mať dôvod na spokojný a šťastný úsmev

terry123
20. dec 2010

@janemari @crazybabenka @sliver Diki za veliku zasielku.Dopujem sa 😀
@tessinka 😉
@janemari Chudatko, no ked to musi byt,co sa da robit.Hlavne nech na Vas dohliadnu a vsetko sa obrati k lepsiemu. Myslim na Vas. 😉

tinara23
20. dec 2010

@janemari tak sa držkaj, nech ste obaja zachvilku doma 🙂 ja si vždy hovorím, že všetko zlé je na niečo dobré a zatiaľ sa mi to vždy potvrdilo, tak verím, že aj pre teba toto zlé obdobie skončí a bude už len niečo dobré 🙂

zuzkap221
20. dec 2010

ahojte.bola som na prvej inseminacii.dnes sme boli v martine a som v 5 tyzdni tehot. a za to vsetko dakujem skvelemu panovi docentovi a jeho celemu personalu.preto babenky nezufajte a verte ze sa to aj vam a hlavne im podari by ste mali vytuzene babätko 🙂

crazybabenka
20. dec 2010

@zuzkap221 gratulujem.....tak sa len pekne držte a "zaguľacujte" 😀

petuska123
20. dec 2010

@zuzkap221 jej tak gratulujem

lenkalienka01
20. dec 2010

@zuzu100
ahoj a o ktorej idete ?? my sme obj. na 9,30

lenkalienka01
20. dec 2010

@janemari
drzim palce, vsetkych 2O.

lenkalienka01
20. dec 2010

@zuzkap221
pridavam gratulaciu

lenkalienka01
20. dec 2010

@crazybabenka
tak moja, tebe sa to krati, chybaju nam - mne virusiky, posles mi ???

lenkalienka01
20. dec 2010

@zuzu100
konzultovala som s dr. z Rakuska a napr. som sa dozvedela, ze ked ma zena prekysleny organizmus, ze aj to je dovod, preco to nejde, tak ze zmenit zivotospravu, ale ked som si na nete precitala, ze co vsetko posobi na kyslost organizmu, tak asi fakt budem zit z lasky 😀 😀 😀

tessinka
20. dec 2010

@zuzkap221 , gratulujem.
@janemari , chúďa moje. Ale neboj, len sa držte. Ja som bola tiež v nemocnici, keď som bola tehotná, bolo to také smutné... ale pustili ma pred vianocami. Držím palce, nech je všetko rýchlo v poriadku.

janemari
20. dec 2010

@tessinka
@sliver
@bbtina
@terry123
@tinara23 dakujem vam vsetkym,veci uz mam zbalene a uz len sa na to vyspat.Bude to taky suchy nacvik na porod,aspon si to tam obzriem 😅

zuzu100
20. dec 2010

@lenkalienka01 Máme termín na 13.1 o 11:00....Ideme aj teraz v stredu na hormonálny profil - 3DC

zuzu100
20. dec 2010

@zuzkap221 Gratulujem!!! 🙂

zuzu100
20. dec 2010

@janemari Držím palce

crazybabenka
21. dec 2010

@lenkalienka01 pošlem....vlastne posielam ti celé vrece.....a aj niečo navyše 😀

crazybabenka
21. dec 2010

každej jednej posielam vírusíky.....tak aby ste mali všetky toľko koľko vám treba 😉

bbtina
21. dec 2010

@crazybabenka 🙂 ty všetky pomínaš a na mňa v januári ani neostane, musím si už aj z týchto nenápadne kradnúť a odkladať do zásoby 😀 😝

crazybabenka
21. dec 2010

@bbtina noooo v januári ich nebudem už dlho mať 😀

sliver
21. dec 2010

@bbtina - ja budem mať dostatok 😉

bbtina
21. dec 2010

tak s nimi počítam 🙂))), len nech sa zas nič neprihodí a už môžem začať stimulku

terry123
21. dec 2010

@zuzkap221 Gratulujem a tesim sa. 🙂 Dalsia tehulka!!!
@crazybabenka Velka zasielka dosla v poriadku.Vdaka 😉

Babulky ake ste mali na zaciatku tehu priznaky?

clauda2010
21. dec 2010

ahojte neviete kolko sa doplaca za umele oplodnenie?

clauda2010
21. dec 2010

@zuzkap221 ahoj a kolko si platila?

bbtina
21. dec 2010

@clauda2010 to je individuálne, podla liekov a podla toho čo potrebuješ konkrétne.

tessinka
21. dec 2010

@terry123 , ja som bola na začiatku tehotenstva tak netypicky unavená, ledva som sa vliekla, a stále sa mi chcelo spať, inak nič. Dúfam, že o pár dní to príde aj na teba. 🙂 Držím veľmi veľmi palce.
@sliver , spoliehame na teba. 🙂

crazybabenka
21. dec 2010

@terry123 ako ti už napísala tessinka.....nenormálna únava....stále by som len spala a spala.....aj to...keď som si preložila nohu cez nohu.....ma unavilo.....a celý deň mi bolo zle.....nič som nemohla jesť.....ale na to som si našla časom grif.....na nočnom stolíku som mala šušienky.....a hneď ako som ráno otvorila oči....zjedla som aspoň jednu.....potom mi síce bolo stále zle.....ale aspoň som nevracala......a s príchodom 4. mesiaca akoby uťalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre