Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tessinka
27. dec 2010

@bbtina , kiež by si mala pravdu... vôbec tomu neverím, ale... uvidíme...istým spôsobom ma to tak ukľudnilo, čo som teda naozaj prekvapená, že teda chvíľu nemusím byť aktívna. Ale potom ma to čaká znova, takže ... asi budem zbierať sily. A radšej by som šla už teraz, ako vy...

@terry123 , tichúčko držím palce.

sliver
28. dec 2010

@terry123 - posielam celé vrece a čakáme na krásne vianočné správičky 😉

@tessinka - to mi niečo pripomína 😉 ja som mala tiež schválenú žiadosť a prišiel job, tak som sa rozhodla pre job, no po troch mesiacoch sa v robote obrátilo všetko hore nohami a bola som veľmi rada že mám v zálohe IVF a išli sme do toho 😉 uvidíš ako si to ten osud zariadi!!!!

crazybabenka
28. dec 2010

babulky.....posielam 3 vrecia vietečoho.....nech padnú na úžitok

tessinka
28. dec 2010

@sliver, fakt ? To je super.
Ja už to tiež hádžem len na ten osud 🙂 a spolieham na toho hore. Ja tiež budem potrebovať tie 3 mesiace v novej práci, aby bola skúšobná doba za mnou. A aby som sa mala kam vrátiť po materskej. Lebo tuto už nechcem zostať, a s dvoma deťmi by to bolo ešte horšie ... pre deti . 🙂 Chcem byť s nimi a s mm, nie v robote do večera.

@crazybabenka , vďaka. Ja si z nich odkladám do zásoby 🙂.

janka134
28. dec 2010

ahojte tak po dlhom case prispievam ako sa mate vidim ze niektore ok ja v pohode poviem vam ze zazraky sa deju moj kolega bol v tom case ked ja na ivf a tiez nic a cuduj sa svetu pod vianocny stromcek dostal ten najkrajsi darcek jeho manzelka caka babo a otehotnela prirodzene takze treba len verit pekny den prajem vsetkym a drzim palce

tessinka
28. dec 2010

@janka134 , fajn, že si sa ozvala. Aj ja prajem všetko dobré, hlavne to bábätko už čoskoro.

terry123
29. dec 2010

Ahojte kocky. Tak nam sa to nepodarilo. ☹ Vcera som bola na krvi. Tak sme dufali,ze po tych vsetkych peripetiach sa snad stastie usmeje, no nic z toho. Tak musime bojovat dalej a hlavne zbierat silu.....
Snazilkam zelam vela uspechov v najblizsom obdobi a tehulkam vela zdravicka. 🙂

tinara23
29. dec 2010

@terry123 presne som na teba myslela, že ako sa Vám darí, či sa podarilo....veľmi ma mrzí, že nie, tak som držala palce ☹ ale nič netreba vzdávať, trošku oddychu a ide sa ďalej, rok 2011 bude určite šťastnejší 🙂

sliver
29. dec 2010

@terry123 ☹ ☹ ☹
moja stále som na teba myslela ☹
škoda....
Teraz treba správnou nohou vykročiť a šťastný nový rok 2011!!!!!!!!

zlatanka30
29. dec 2010

@terry123 je mi to luto.co ine nam ostava ako bojovat dalej.ja uz po prvom neuspesnom ivf nemam chut ist dalej.hovorim si naco ved je to zbytocne zasa to bude biochemicke tehotenstvo.14.1.2011 ideme do iscare ,ale nejako nemam silu tam ist.rozmyslam,ze to zrusim 😒

sliver
29. dec 2010

ale kočeny, no hlavu hore, musí to mať význam! ináč by sa to nerobilo a koľké kočky majú za sebou úspešné IVF (prvé, druhé...)
nebojte, ono ten osud je niekedy riadna mrcha ale potom nás zase niekedy veľmi poteší!!!

tessinka
29. dec 2010

@terry123 , tak to mi je ľúto... tak som na teba myslela....asi ti bude chvíľu veľmi smutno.... ale potom bude dobre, neboj...vyjde to aj vám. Držím veľmi palce.

sisulkal
29. dec 2010

@zlatanka30 ahoj nic nerus a bez tam.ani nam se to nepodarilo na poprve nemame zadne mrazene vajicka tak pujdem pekne od vzacatku.my ideme do Martina 13.1.a moc se tesim ze na podruhe to uz urcite vyjde a vse pujde lip 🙂 drzim palecky 😉

tessinka
29. dec 2010

@zlatanka30 , neruš to... neskôr by si si to mohla vyčítať...je lepšie dať tomu šancu 🙂 a v iscare určite urobia všetko, čo sa dá, a ešte aj naviac. Je normálne, že človek má pochybnosti, je unavený, ale...je dobré skúsiť.

lenkalienka01
29. dec 2010

@zlatanka30
v ziadnom pripade nerusit , aby ta to nemrzelo, ja viem a vsetky vieme, ze je to tazke, ale o to krajsi bude vysledok 😉
Idem sa opytat, v januari idem s mm na genetiku, viete mi povedat , kolko sa za to plati ?? cakam na schvalenie ziadosti na IVF, tak sa aj bojim, aj tesim, najviac sa bojim pichania 😀 injekcii, ci to zvladnem, ale zas to zvladko tolko vela kočiek, tak sa utesujem. Vdaka za odpoved. A vsetko dobre do Noveho roka 2011, nech je pre nas , ktore sa snazime konecne tym stastnym rokom....

janemari
29. dec 2010

@zlatanka30 urcite to nerus,nemas co stratit a cas a choroba hra proti tebe aby si si raz nevycitala,ze si premarnila sancu.Ber to tak idete este na jeden pokus a potom koniec.A ja budem drzat palce a posielat virusiky aby sa to podarilo.A verim,ze kym porodim ty mi oznamis ze na testiku mas dialnicu // a cakas co ja viem aj dvojicky 😉

zlatanka30
31. dec 2010

Prajem Vam vsetkym stastny novy rok a posielam 🙂 .Dufam,ze raz prileti ku kazdej ktora caka 🙂

lubka0506
31. dec 2010

ahoj kočky 🙂 ....želám príjemného silvestra a štastný nový rok!!!...aby bol pre viaceré štastneiší ako tento!... 🙂

janemari
31. dec 2010

Ahojte kocky,zelam vam do noveho roka 2011 uspesne otehulkovanie aby sme sa o rok takto zisli s detickami v postielkach 🙂

bbtina
1. jan 2011

Baby,aj ja sa pripajam PF2011

tessinka
1. jan 2011

Všetko dobré do nového roka 2011, najmä veľa lásky, zdravia a šťastia. A veľa bocianov.

sliver
1. jan 2011

Kočeny úspešné tehulkovanie v roku 2011!!!
Veľa lásky, zdravia a šťastia.

lenkalienka01
1. jan 2011

Prajem všetkým šťastný NOVÝ ROK a aby tento rok bol tým ,na ktorý tak dlho čakáme... 🙂

zuzu100
1. jan 2011

"Nech nový rok splní Tvoje tajné priania, anjeli nech Tvoje cesty chránia a problémy nech sa Ťa stránia." Štastný nový rok!!!

crazybabenka
2. jan 2011

bambuľky...... nejak som Vás zanedbala.....no nejak nestíham.....posielam......vzdušnou cestou pár vriec....aby sa vám začalo dariť hneď od začiatku roku 😀

janemari
2. jan 2011

Kocky zbavujem sa este injekcii a liekov z IVF ak budete maz niektora zaujem,rada poskytnem.A ktomu plne vrece virusikov 😉

zlatanka30
2. jan 2011

@janemari keby som vedela ,co mi predpise docent na stimulaciu ja si ich rada odkupim.jedine az by si pockala snad sa 14.1 dozviem.ak nie posun ich niekomu dalsiemu 🙂 🙂

janemari
2. jan 2011

@zlatanka30 ja pockam len Puregon ma exp.dobu do 2/2011 ale Diphereline co su injekcie a na 99% ich budes mat su az do konca roka a Utrogestan je tiez bez problemov do konca buduceho roka. Takze ked budes vediet co a ako tak sa mozme dohodnut.

zlatanka30
2. jan 2011

@janemari dobre dohodnute.a ten puregon teda posun dalej dovtady stimulacia urcite nebude ☹

janemari
2. jan 2011

@zlatanka30 oki ak sa niekto prihlasi,alebo by som to najradsej do lekarne poslala do MT ale zatial som neprisla na to ako to tam poslat.Tak som skusila dat na net a ked niekto nieco bude chciet tak mu to predam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre