Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
3. nov 2010

@tessinka - pusti si niečo pozitívne, niečo milé 😉 nejakú dobru komediu!

lubka0506
3. nov 2010

@sliver ja som ta tam asi videla-v utorok,pospávala si po narkoze a stále ta tam niekto vyrušoval 🙂 To si dobrá že 20vajok,mne zobrali 13 a z toho sa nám oplodnilo 12 😉 -mala som brucho ako melon 😀 Inak mna po odbere bolelo brucho a aj vaječníky,podvoch dnoch to trochu ustalo ale cítila som to stále 😒 a neboj sa dopadne to dobre 😉
@tessinka ani nehovor aj ja som kukala na Modré z neba a slzy mi tiekli... 😢
@janemari dakujeme za vírusíky -dúfame že si dala na ne dost lepidla že sa prilepia... 😉
@tinara23 neboj rozhodla si sa správne nebudeš lutovat 😉
😉 želám krásne sny 😉

crazybabenka
4. nov 2010

@tinara23 no mala som nasadený duphaston....ale keď som išla do MT....už som ho pol roku nebrala.....a mala som za sebou asi dve folikulometrie.....viac nič.....aj tak si robil doc. vyšetrenia

crazybabenka
4. nov 2010

@sliver noooo krásna úroda....tak nech to dobre dopadne....a začni papať vírusíky.....aby mali krokodíliky dobre pripravenú postieľku a mohli sa dobre zahryznúť 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
4. nov 2010

všetky pekne papať 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
4. nov 2010

@tessinka aj ja som ti tam hľadala toho bocianiska....a nakoniec ti priletel sám potvora.....neviem kde sa dovtedy flákal 😀

zuzu100
4. nov 2010

Ahojte, rozhodli sme sa, a ideme aj my do ISCARE v MT. Volala som tam dnes, dali nám termín na 25. 11, keďže mám vtedy menzes, ideme len 30. 11. ☹

crazybabenka
4. nov 2010

@zuzu100 neboj to újde ako voda.....ani sa nenazdáš 😉

zuzu100
4. nov 2010

@crazybabenka 🙂 A dovtedy sa snažíme 🙂 Včera večer som urobila ovu test, bol pozitívny. Dnes večer bude doma aj môj manžel, dufam že nebude neskoro.... 😉

crazybabenka
4. nov 2010

@zuzu100 určite nie 😉

tinara23
4. nov 2010

ahojte baby, takže v iscare majú dosť nátresk 🙂 ale som objednaná 24.11.
@jada1 skôr už nič nebolo, ale aj tak som rada 🙂

jada1
4. nov 2010

@tinara23 neboj, 24.11 bude čoskoro 🙂 . To verím, že skôr nič nebolo, lebo aj mne povedala, že skôr nič nemá voľné, potom som ju nejako ukecala, nech ešte skúsi nájsť nejaký termín,lebo 23.11 mám akurát ms, tak by sa mi to ponulo znova o mesiac a mohla by som ísť tam až v decembri. Po 10.11 sa ti ozvem, ako sme dopadli, čo po nás chceli a tak, aby si vedela čo vás čaká pri prvej konzultácii 🙂 .

tinara23
4. nov 2010

@jada1 ale hej dni utekajú, manžel ostal trošku v šoku, jemu sa to zdá prirýchlo, desí sa toho spg, ale však prežije 🙂 mne vychádza ms na 29, takže som sa ako tak trafila s termínom. 🙂 jasne budem rada, keď sa ozveš čo a ako, som zvedavá 🙂

jada1
4. nov 2010

@tinara23 manželovi odkáž, že sa vôbec nemusí desiť. Môj muž to už absolvoval 2x. Kto by sa mal desiť, to sme my ženy, nás toho čaká viac ako chlapov 🙂

lubka0506
4. nov 2010

ahojte 🙂 som sa napapala vírusíkov tak som už aj po obede.... 😀 😀 😀
@tinara23 neboj sa aj moj sa desil a tolkokrát mu robili spermiogram za tie roky čo sa snažíme že by som to ani na 4 rukách nespočítala... 😝 časom si zvykol a bral to ako samozrejmost. Ale je pravda že ked sme chodili viac ako rok a pol do BB k doktorovi a robil každý mesiac spermiogram že mal riadne stresy!!!-mala som čo robit aby tam vobec išiel... 😝 Teraz to berie ako samozrejmost... 😉
@zuzu100 tak dnes bude tutumutu 😀 😀 😀
@crazybabenka vírusíky sú dobrééé-dobre som sa napapala 😀

crazybabenka
4. nov 2010

@tinara23 neboj....každý to zvládne.....môj bol tiež trochu mimo.....chcel aby som tam išla s ním....no ale ja som mala vtedy vyšetrenie.....a prežil....nič sa mu nestane 😀

zuzu100
4. nov 2010

@lubka0506 😀 😀 😀

tinara23
4. nov 2010

@jada1
@lubka0506
@crazybabenka no však už teraz po druhom telefonáte sa trošku ukludnil, asi prvý šok 🙂 chlapi sa toho desia, nie sú zvyknutí a my ženy naozaj čo všetko preskáčeme....ja som mu to tak jemne vysvetlila, že však iba raz pôjde, potom ho už nebudú potrebovať 🙂 možno 😀 , ale treba ho trošku oblafnúť 🙂 a ináč baby ako to tam prebieha na spermiograme ? či klasika pekne ručne stručne 🙂

crazybabenka
4. nov 2010

@tinara23 asi tak 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

ofs
4. nov 2010

Ahojte, Dievčatá, napíšete mi prosím ak viete, do koľkých dní dochádza k uhniezdeniu embrya po ET? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

lubka0506
4. nov 2010

@tinara23 😀 😀 😀 ano klasika ručne stručne 😀 😀 😀
@ofs to by aj mna zaujímalo... 😒 baby možno budú vediet...

petuska123
4. nov 2010

ahokte mm ma zle vyslledky morfologie..prerevany den a muz sklamamy a nestastny vsetko este dusi v sebe kominikacia s nim nulova 😢

tessinka
4. nov 2010

Ahojte, babenky, vy ste toho popísali... Pekne nám to tu ožilo...

Bruškatým babenkám vďaka za vírusíky...Teda, už nás tu pribúda, a vaše vírusíky idú na dračku 🙂 .
@zuzu100 , naozaj to rýchlo ubehne... A to potom ešte rýchlejšie...
@crazybabenka , podľa mňa sa ten bocian dá prilákať na niečo špeciálne... To je bocian-psychológ... Ale na čo ... ? That´s the question...

@sliver , dnes pozerám Doktora od jazera hrochu... Včera to bol des...Dnes musím vyrovnať hladinu 🙂

janemari
4. nov 2010

@petuska123 neboj to este nic neznamena.Pozri na crazybabenku 😉

tessinka
4. nov 2010

@petuska123 , neplač, veď dnes má už málokto dobrý SPG... A manžela poteš, veď tebe určite nejde o jeho SPG, ale o neho... A na oplodnenie stačia dve-tri alebo aj jedna spermia....A to isto má 🙂 .

tinara23
4. nov 2010

@petuska123 neboj, veď čo tu počúvam samé chváli na p. doktora, tak určite niečo vymyslí, hlavne mysli pozitívne a manžela poteš 🙂

tessinka
4. nov 2010

@sliver , ozaj, a dnes ti je už lepšie?

crazybabenka
5. nov 2010

@petuska123 neboj....to sme si prežili aj my....katastrofálne výsledky morfológie.....tiež sme prerevali týždeň....potom manžel začal ovrávať, že si mám nájsť poriadneho chlapa.....dostal výchovné zaucho a bol klud 😎 my máme doma takú formulku.....že my to zvládneme......lebo spolu zvládneme všetko......to si hovoríme keď je nám ťažko.....no a vidíš....v jednom cykle mal mangel zlé výsledky.....a v druhom som prirodzene otehotnela......a aj s katastrofálnym spermiogramom....takže hlavu hore 😉

crazybabenka
5. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TT

petuska123
5. nov 2010

@crazybabenka ahoj a aku ste mali morfologiu???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre