Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zabka60
25. máj 2011

ahojte,aj my sme sa objednali,cakame na termin do iscaru.....dufam,ze nam pomozu 😎

bbtina
25. máj 2011

keď ja mám z toho IUI pocit, že ono to môže pomôcť len v prípade, že je nepriechodný hlien a že keď žena vytvára protilátky proti spermiám, ináč je to normálne ako keď sa človek miluje 😀

terry123
25. máj 2011

@zlatanka30 Drzim velmi velmi prsty,nech bojovnickovia zaberu, poriadne ich nakrm virusikmi..............aj ja ti skusim poslat svoje zaciatkovske 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉
@tinara23 Dakujem 😉 Uz viete zhruba kedy idete do toho?
@megynka Vsetko naj k narodkam hlavne vytuzeny maly batoztek 😉
@mabumi Aj pre teba davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
Aj pre vas ostatne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂

terry123
25. máj 2011

@oknosmas Nazbieraj sily, dalsie kolo bude vitazne 😉 Vela stastia

mabumi
25. máj 2011

@terry123 dakujem, este 35minuuuuuuuut 😅 ☹
nevies nahodou aku si mala vysku sliznice ked ti brali krv na potvrdenie tehotnosti?

tinara23
25. máj 2011

@terry123 s IUI by som chcela začať po dovolenke, vrátime sa 9.7., vtedy by som mala byť 1DC, takže ˇhneď budem môcť začať stimulovať, akurát zajtra budem mať výsledky zo štítky a napíšem rovno doc. či budú treba ešte nejaké vyšetrenia, všetky nám robili, ale v novembri, tak neviem. A ak nie, tak po dovolenke sa do toho pustíme 🙂
@bbtina ja osobne by som najradšej išla hneď na IVF, ale doc. vravel, že vyskúšame dva IUI, tak uvidíme, možno motyka vystrelí 😉

tinara23
25. máj 2011

@mabumi držím palce 🙂

mabumi
25. máj 2011

@tinara23 dakujem 😵

terry123
25. máj 2011

@mabumi Vysku sliznice neviem, nevraveli, ja som sa ani nic nepytala,lebo sono robili dlho....uz to bolo podozrive 😒 ....zvazovali mimomaternicove....och joj
Ani mne nic v maternici nevideli, no testy som mala pozitivne....este stale dufam,ze ta za chvilu potesia 🙂

terry123
25. máj 2011

@tinara23 Tak si pekne oddychnite na dovolenke a potom sup ho do uspesneho kola 😉
Stitna je uz teda O.K?

tinara23
25. máj 2011

@terry123 zajtra budem vedieťči je štítka ok, lebo chvílku trvalo kým sa trafila dokyna do správneho dávkovania a teda dúfam, že teraz už to bude v poriadku 🙂

terry123
25. máj 2011

@zabka60 Ahoj, vitaj u nas. V Iscare budete v dobrych rukach 🙂

mabumi
25. máj 2011

ahojte, tak uz mi sami volali. zazrak sa nekona ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

terry123
25. máj 2011

@mabumi 😢 😢 😢 to je skoda...myslim na teba 😉

zabka60
25. máj 2011

@terry123 dakujem pekne za privitanie a moc sa tesim,13 juna ideme na to a hadam sa uz konecne aspon o kusom posunieme dalej,bo uz mam s toho nervy,ze nepoznam svoje telo a neviem,kde je chyba,ale myslim si 😒

zlatanka30
25. máj 2011

@mabumi do ....aj so zivotom. ☹ posielam ti aspon objatie a fukam bolavu dusicku.

tinara23
25. máj 2011

@mabumi ☹ ☹ ☹ je mi to ľúto....drž sa a hlavne nič nevzdávaj

mabumi
25. máj 2011

@terry123
@tinara23 dakujem, budem sa snazit az do konca, snad to niekedy vyjde 😖

@zlatanka30 dakujem mojka. citila som tam vo vzduchu tvojich bojovnickov a mali sa ako v bavlnke 😉 . tebe to teraz musi vyjst. ROZHODLA SOM A HOTOVO 😠 !!!!!! 😀 potom mi budes posielat virusiky aj so @sony44 lebo @sliver nam uz bude posielat mozno len tie mamickovske 😵
volala si? ako sa drzite?

zlatanka30
25. máj 2011

@mabumi nemas za co zlatko.dakujem ti 🙂 vsetky tri sa oplodnili vsak sa mali uz teraz cim : 😀

mabumi
25. máj 2011

@zlatanka30 no vidis 😅 . tak som to dobre citila 😀 !!!!!!!! nabuduce to dam prikazom aj mojim, asi som ich moc rozmaznavala 😠 . no ale teraz ste dôleziti vy 😵

zlatanka30
25. máj 2011

@mabumi ja viem,ale strasne sa bojim aby ostali .ked som mala volat no hroza.stresy ako nikdy

moniatko13
25. máj 2011

@mabumi moja,tak som na teba myslela,som smutná aj za teba.. ☹ ☹ ☹ ta čiarka isto zablúdila k niekomu inému,ale nabuduce nájde tu správnu cestu..posielam ti veľa sily do ďalšieho boja.. 😵 😵 😵

mabumi
25. máj 2011

@zlatanka30 no to presne poznam. viem ako sa citis a aj tie stresy pred kazdym telefonatom ☹ . je to take tazke ☹ . ale potom je kazdy maly uspech o to radostnejsi 😵 . a raz sa dockame aj toho najvacsieho stastia 😵 . ty teraz a ja potom 😉

@moniatko13 veru, tej sily mi uz akosi ubuda. neviem odkial ju stale brat 😒 . ale uz to tak nejako je zariadene, ze to proste zvladneme a ideme dalej 😖 . a raz sa to stastie musi pomylit a sadnut aj na mna 😅

moniatko13
25. máj 2011

@oknosmas som rada,že idete bojovať ďalej,držkaj sa.. 😵 😵 😵 ,budem na vás babenky myslieť a tu tehu energiu postupne posielať.. 🙂 😉 🙂

zlatanka30
25. máj 2011

@mabumi mat tak carovny prutik a jednym pohybom zmenit vsetko zle na dobre.ty by si bola prva aj styri by som ti pricarovala

moniatko13
25. máj 2011

@zabka60 tak,tak v centre sa budeš cítiť ako v bavlnke a o tých úžasných ľudoch ani nehovorím 😵 😵 😵 😵 😵
@zlatanka30 moja bublinka odkazuje tvojim bojovníkom,aby pekne zabojovali,lebo sa chce niekedy snimi stretnúť.. 😵 😵 😵

moniatko13
25. máj 2011

@mabumi ja som ho už zazrela a to šťastie sa pomýlilo a letí priamo k tebe a bude sa ta držať zubami nechtami a už ta nepusti,lebo sa mu u teba páči.. 😵 😵 😵 😵 😵

mabumi
25. máj 2011

@zlatanka30 ty si zlata 😵 😵 😵

zabka60
25. máj 2011

@moniatko13 no som zvedava bo teraz mi akesi soky porobili a znervoznili ma,ved som volala s pani na recepcii,objednala nas na 13 jun a teraz mi dosiel mail,ze sa treba objednat atd a uplne ine ceny mi napisala,ako mi povedala ta pani v telefone,nechapem,vsak je tam len jeden iscar v martine ci?? 😠

zlatanka30
25. máj 2011

@moniatko13 super.to naozaj?a odkial je bublinka?
@zabka60 moniatko ma pravdu ludia su tam uzastni a o tom all aclussive po opu ani nehovorim. 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre