Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

ivta5
23. jún 2011

@v555 moja netrpezlivosť asi pramení z môjho znamenia - blíženci 🙂 . Tak prestávku už máš dosť dlhu, Aj ja som sa dala na chudnutie, mám trošku väčšie brucho, no aj cvičim brušáky, zumbu, ale je mi to prd platné, keď sa potom večer nafutrujem 😀 😀, ale od pondelka už idem chodiť behávať s kamoškou a stanovila som si, že pokiaľ pôjdem do ISCARE v septembri tak váha bude ukazovať číselko 68 kg, teraz mám 72, či 27 😀 😀

ivta5
23. jún 2011

@v555 fíha, tak to je odvaha ísť na blink do Bulharska, predpokladám, že sa chcete ubytovať v dákom súkromnom apartmáne. A kedy letíte a na koľko dní tam idete? To ti verím, že sa veľmi tešíš, prídeš tam na iné myšlienky, oddýchneš si, zaplávaš a prídeš ako znovuzrodená. Aj ja som veľmi chcela ísť aj som mala zarezervovaný super lást minute s odletom už 27.6.2011, ale môj drahý ma zrušil, že mu to teraz nevyhovuje, takže som z toho smutná, že nám to padlo a tak som veľmi chcela ísť k moru, iné zájazdy z cestoviek sú stále drahé takúto super cenu som našla len pri tejto jednej cestovke. Takto budem doma a len rátať dni, aby už bol september, ale ako rátam tak rátam, ide mi to veľmi pomaly ☹ ☹

v555
23. jún 2011

@petuska123,v pohode,ideme letecky zo Sliaču do Burgasu a tam sa rozhodneme že kam.Ubytko bez problémov,tam sa o teba domáci bijú,nie je problém a už tam ideme takto 11 krát,takže dá sa.Len prvý krát letecky a ja bojim-bojim 😕 .Už pobrežie máme pobehané takže vieme asi kde približne.
@ivta5 no ja by som bola rada,keby som mala tých 72kg,mám trošku viac,ja som pribrala počas stimuliek ale aj som žrala 😀 😀 😀 to je len taká výhovorka ale všetci tvrdia,že to vôbec na mne nevidno,ha ha ha,pribrala som za tri roky 15kg-fuuuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝

petuska123
23. jún 2011

@v555 a kam idete na slnecne pobrezie?,ja pocas stimulky mam o 3 kg navyse a vsetko mi to ide do brucha uz mam kvadru namiesto brucha aspon mam kde pichat 😀

v555
23. jún 2011

@ivta5,tak ako píšeš,ideme na súkromie,ja nie som náročná,mne stačí čistá posteľ a sprcha,inak aj tak sme celý den na pláži a večer po reštikach brázdime 🙂 🙂 ,letíme 1.augusta a vraciame sa 12.aug.úplne to stačí.My chodíme len v sezone,vtedy je tam super,všetkého dosť....

v555
23. jún 2011

@petuska123 ideme asi do Sozopolu,tam sa nám páčilo najviac,Slnečné je dosť drahé na naše penaženky,ale už aj tam sme boli ale len na výlete a bolo tam koooooooopa ľudí a ja to nemusím,ja si tam idem hlavne oddychnuť

tinara23
23. jún 2011

@zabka60 no v podstate mi sme sa nijak s doc nedohodli. On mi len zavolal, že mám ísť na endo a ja som odvety v iscare nebola, som to pochopila tak, že pokiaľ štítka nebude ok, teda aspoň zlepšenie, nemá význam robiť IUI. Každopádne 11.7. idem na kontrolu, tak dúfam, že už výsledky budú lepšie. Zajtra odchádzam na 2 týždne na dovolenku, tak verím, že aj more pomôže 🙂 Tak držím palce na ďalších vyšetreniach 🙂

v555
23. jún 2011

@tinara23,príjemnú dovolenku prajem 😎 😎 😎

gabi.k
23. jún 2011

@petuska123 ahojko...teraz som dosla len k PC... Ovitrelle pichnuty a v sobotu sa ide na vec.... a ty si ako dopadla???

gabi.k
23. jún 2011

@petuska123 @v555 ja som sa radsej nevazila 😀 pocas stimulky...ale ked sa kuknem na seba do zrkadla vidim ze brucho mam ako 5mes gravidity 🙂 no snad sa to nejako polepsi a pri detickach to baby vybehame 😉

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k no ja som sa teraz vratila z Mt ja idem na odber v pondelok

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 takze sa ti to posuva.... ja som mala ist v pondelok a aha idem zajtra... ako sa citis???

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k citim sa fajn. a ty??? uz vies kolko mas folikou??a akej velkosti??

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 folikulov dost, len ktore sa budu dat pouzit hmmm uvidia pri punkcii..ale Doc. vravel, ze 5 zrelych vajicok by malo byt urcite, a ze pri mojich PCO je rad, ze tolko mam...a ze este do soboty daco dozreje... 🙂 tak nech len zreju 😉 ked som bola vo stvrtok tak boli 16-17-tky a jedna 20-tka .. a ty?

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k na dnes mali okolo 15 mm a jedno uz bolo velke 21 mm to vravel ze je uz cysta z toho a ze mi ju potom odstrania. na pravej strane ich mam po menej. vy idete na ivf ci aj s icsi?? my rovno icsi

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 ozik aty si na PN teraz??? a nestretla si v MT helen??? chiiii

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 my ideme s icsi a PiDG ...

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k nie pracujem na pn nepojdem dam si tyzden dovolenku po vklade. to by mi dosralo vyplatu ta pn a helen neviem ako vyzera tak ti neviem povedat ci sme sa stretli 😒 ludi tam dnes rano bolo habaduru

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k pigd je co??

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 zabudla som sa tam spytat.... nepytala si sa nahodou, co treba so sebou na OPu?? neviem ci tam dnes necrnknem... akosi mi to vcera vypadlo z hlavy zasypali ma tolkymi info a instrukciami ze som na to celkom zabudla, co sebou, co mi treba... a ani na platenie som sa nepytala... nevies nahodou ako to je?

ivta5
24. jún 2011

@v555 tak to máte super, že letíte so Slača, neboj letecky je väčšia pohoda ako autom alebo busom. Dúfam, že samotné stimulky nespôsobujú priberanie???? Keď to rozrátaš na roky tak za rok 5 kg, nie je až taká hrôza, neboj treba sa len zaťať, obmedziť sladké a chlieb a hlavne cvičiť. Treba si dať záväzok ja verím, že do konca augusta schudnem aspoň na 70 kg 😀, ja viem, že som písala na 68, ale zasa za 2 mesiace 4 kg, to je tríznenie 😀 😀.

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 ja len ci nahodou podla dialektu 🙂 chii.... vcera tu vypisovala ze ide dneska do MT... mojaaaa.... 😀
pigd... je predinplantacna genetika.... embryjko geneticky vysetria... a potom vlozia...

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k no veru na tom som sa ja nepytala.len sa riadim podla toho papiera co nam dali nejest nepit. kosielu mi tam aj na iui dali tak hadam aj na opu mi daju. a ake info ti poskytli??

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k aha.no a som zas o nieco mudrejsia

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k dnes na recepcii som si vsimla z epri pigd + icsi sa za PK neplati...no neviem co je na tom pravdy 😖

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 takze koselu nemusim... no co si mam este pichnut a co uz nie a kedy si dat ovitrelle a tak...tooolko toho na mna 🙂 naraz.... a s platenim nevies ako to je?

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 co je to za skratku PK???

petuska123
24. jún 2011

@gabi.k pk je predlzena kultivacia s platenim neviem ako to je mozno po opu alebo pred sa zaplati.vsak ty ides zajtra podas info 😉

ivta5
24. jún 2011

@v555 my tiež chodievame na 12 dňové dovolenky, mne sa dovolenka v zahraničí na 7 dní neráta, precestujem toľko km a budem tam 5 -6 dní to veru nie. A strava je tam stále lacná??? Môj švagor hovoril, že sa neoplatí objednávať dovolenku v Bulharsku so stravou, lebo vraj sa tam dá najesť za dobré ceny. Ja som mala vybraté letovisko Elenite, to je novšie a menšie, a nie je to tak preľudnené, no len tam vraj nie sú žiadne obchody a reštiky a treba chodiť na Slnečné pobrežie. Ja som myslela, že v Bulharsku sa nedá ubytovať v súkromných apartmánoch.

gabi.k
24. jún 2011

@petuska123 jaaaj ...no .... tak dako.... ale bezne nenosim 1200 eur v penazenke... 😒 a s tou info.... si ma dostala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre