Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lily525
22. aug 2011

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ak mi niektora budete vediet dat take info, kolko ste doplacali za IVF v Iscare? ale myslim tak, ze Vam prispievala aj poistovna, cennik som na stranke nasla, ale bez prispevku poistovne. budem vdacna, ak mi date info. dakujem 🙂

petuska123
22. aug 2011

@lily525 ahoj no my mse este doplacali 1000 ecok.v tom su zaratane lieky a metoda icsi a predlzena kultivacia 😖

bbtina
22. aug 2011

@lily525 ja som mala kratky protokol,a vyslo nas to za lieky a Icsi do 500€

gabi.k
22. aug 2011

@lily525 my sme platili 880 eur ale za PiGD´+ 100 eur transport do BA + cez 300 eur lieky a este spermiogram... 220 zamrazenie 1embryjka a uskladnenie na rok... dufam, ze pomohlo 🙂

jovanka81
22. aug 2011

@gabi.k takze to mam scitat? uffff....to je dost vela ☹ 1500 € Kiezby som to nikdy nepotrebovala 😉

gabi.k
22. aug 2011

@jovanka81 hmm... ved to, kiez by to ani jedna kocka tu co je na MK nepotrebovala... a to sme ratali s vyssou cenou...lebo ked mas to PiGD tak tam mas 880 pri 1-3 embryjkach a 4-6 1180 eur... no a my sme mali len 3 na tej genetike, ktore sa dali vysetrit, ale keby sme mali moznost tak si dame tu vyssiu cenu, ak by ich bolo viac pouzitelnych.. ale tu uz nepocitaju PK a automaticky robia ICSI...potom prirataj cestu do MT pri stimulacii 3x do tyzdna + nejake drobne vydavky .... no ale ked sa drobec narodi, ani nebudes riesit kolko si do toho vrazila... 🙂 my sme uz zabudli... 😉

jovanka81
22. aug 2011

@gabi.k ja zatial riesim len IUI a staci mi ta zataz cestovatelska....lebo o financiach nie je nijakej reci 100€ je v porovnani s IFV nic.....je neuveritelke, kolko niektori ludia musia obetovat pre dietatko.... a mne trha zily, ked pocujem mamicky ako sa stazuju,ze dieta je draha zalezitost a to pocali ani nevedeli ako....ale musime verit a byt pozitivne a vsetko bude fajn 😉

gabi.k
22. aug 2011

@jovanka81 asi tak.... alebo ked niekto ani nevie ako k babu prisiel a potom riesi, ze co s tym... no co uz...osudy mame rozne.... ale ver mi, ze kladla som si milion otazok, ze preco ja? preco ja sa musim trapit, a niektore ani nechcu a maju.... no co uz... asi som bola daka mrcha v minulom zivote 😠 ale teraz si to budem o mnoho viac cenit 😉

happy8051
22. aug 2011

kocky je tu niekto?

jovanka81
22. aug 2011

@happy8051 ja 🙂

aninka666
23. aug 2011

ja som mala čierne trojštvrtové nohavice a také marhulovo oranžovkasté tričko a bielu kabelku, tak potom si sedela vedla mna. aj ja som bola sama, potom si ku mne sadlo také malé dievčatko.

petuska123
23. aug 2011

@bbtina hm dako malo???to preco??? aj my sme mali kratky protokol a neplatili sme tolko 😖

bbtina
23. aug 2011

Asi podla liekov,clostyl je lacny a co sa tyka bravele a cetrotide,bola som na minimalnych davkach,este mi aj zostalo a som injekcie posuvala dalej a pk som zrusila a som rada. Juuj babenky,drzim vam paste
@petuska123

lily525
23. aug 2011

@bbtina tak ty si na tom najlepsie xixi

lily525
23. aug 2011

@gabi.k @bbtina
@petuska123 dakujem, je to dost, ale co ine nam ostava, ja som zatial este len na zaciatku, ale chcem dopredu ziskat nejake info, aby sme sa vedeli pripravit co nas caka...

tinara23
23. aug 2011

@bbtina ahoj, bože ty už si 34tt, do kelu to letí 🙂 ako sa cítiš ? chlapci poslúchajú, ešte sa im nechce do tohto tepla ? 😉

aninka666
23. aug 2011

@jovanka81 ja som mala čierne trojštvrtové nohavice a také marhulovo oranžovkasté tričko a bielu kabelku, tak potom si sedela vedla mna. aj ja som bola sama, potom si ku mne sadlo také malé dievčatko

petuska123
23. aug 2011

@bbtina ja tiez uvazujem ze si pk nedam.ked sa na 3 den prestali vyvyjat mozno by to inak dopadlo keby ze su umna ☹

jovanka81
23. aug 2011

@aninka666 jeeej, to si bola ty???? ano viem, sedela si s dievcatkom 🙂 no super, tak viem uz a co kedy ides zase? ake pokusy robia na tebe 😉 ty si bola na krv naskor, ze?

aninka666
23. aug 2011

@jovanka81 ano ano, najprv som bola na krv. 30.8. idem znova. ja som bola na IUI a testím mi vyšiel pozitívny, tak som bola na krv a na sono na potvrdenie tehotenstva. tak vraj je všetko v poriadku a v utorok skontrolujú, či rastie 🙂

lily525
23. aug 2011

babule, a este neviete, ci je nejaky rozdiel v cenach v Heliose alebo Iscare? Lebo niekto mi povie, ze nie a niekto ze Iscare je lacnejsi.. tak neviem.

cherry1981
23. aug 2011

Prosim Vas v piatok idem na folikulometriu.Caka ma IUI. Zaujima ma ci uz v piatok ak nahodou budem mat dostatocne velke foliky a bude mi podany pregnyl ci uz vtedy bude prebiehat IUI. Lebo neviem ci uz tam ma ist so mnou manzel. Pripadne ktory den po podani pregnylu sa vykonava IUI. Dakujem

mabumi
23. aug 2011

@cherry1981 ahoooooj, tak uz ides na IUI? drzim palce 😉 . a bola si aj v tom brne? co ti tam povedali?
no pokial viem, tak 36 hodin po podani pregnylu sa odporuca sex, aj vajicka vtedy odoberali. takze si myslim, ze aj IUI robia v takom case 😉

cherry1981
23. aug 2011

@mabumi Ahoj idem v Brne sme zatial neboli najskor skusime MT . Napisem Ti IP.

tinara23
23. aug 2011

@cherry1981 ahoj, manžel s tebou ísť nemusí, ja som chodila na folikul. sama. Ak budeš mať veľké folíky, tak ti predpíšu pregnyl (pôjdeš si ho v určenú hodinu dať pichnúť) a zároveň povedia kedy má prísť manžel a kedy ty na IUI. Je to ako mabumi písala presne 36 hodín od pichnutia pregnylu sa robí IUI.

bbtina
23. aug 2011

@tinara23 no veru, po tom cca 25tt to začalo letieť, že to ani sama nebadám, už len podľa toho, že sa sotva hýbem, lebo je zo mňa len guľa 🙂 už ani nespávam, lebo ani na pravo ani naľavo no nijako mi neni dobre. Veru sme už mali na mále v 32tt, lebo som začala krvácať, ale dr. mi pichol injekciu a prešlo to, že to je len z toho, že telo tie dvojky nezvláda, je to preň veľká záťaž, tak teraz naozaj len ležím, lebo Molitoris povedal, že po 36tt už preventívne do nemocnice, že aspoň do vtedy ich udržať, tak sa snažím, aby sme tam nemuseli byť ani deň navyše, lebo tam prídem o nervy už po prvom dni 🙂))

bbtina
23. aug 2011

@petuska123 ja som tiež veľmi váhala zvažovala za a proti, aj sme mali dohodnutú PK ale som ju zrušila a zvíťazilo proti hlavne preto, lebo čím je viac vyvinutejšie, tým je citlivejšie na prenos a veľa báb písalo, že im to vyšlo bez PK, že keď boli v maternici, tak predsa je to len prirodzenejšie prostredie a to čo sa v skúmavke ďalej nevyvýja môže sa v brušku lepšie. Ale nikdy nie je nič isté, to je to

jovanka81
23. aug 2011

@aninka666 jeeeeja na prvy pokus? ja idem an IUI v piatok drz palce

jovanka81
23. aug 2011

@cherry1981 ahoj na folikulometriu som mala ist pored IUI len raz v pondelok no nakoniec som bola a este mi kazal prist v stredu , ci folikul podrastie a ak bude vsetko kao ma a v piatok vraj bude zakrok. ono zalezi aj na tom aky mas dlhy cyklus, ale kludne chod sama, manzela vezmes len na akciu .-) pred zakrokom si das pichnut pregnyl a si ready na inseminaciu .-)

aninka666
23. aug 2011

@jovanka81 hej hej, na prvý raz. 3.8. sme prišli prvý raz do iscare, 5.8. sme už mali IUI a 22 už som mala potvrdené tehu
jasnéé držím palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre