Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
19. sep 2011

@v555 mi ideme na druhe kolo . ale až ked doberiem lieki to vichadza .koncom oktobra a začiatkom novembra .ked budem v tretiej polovici liekov tak mav zavolat kordinatorke tak som zvedava akim štilom pojdu namna . tak ty už ideš 5 kolo a kolo si už vrazila eura dotoho už asik aj dost čo.

lenkalienka01
19. sep 2011

@v555 no, este neviem ci v MT, lebo nemaju s tym skusenost, povedal mi dc. na rovinu. Takze, tento mesiac si dam len odpozorovat foliky a ten dalsi chcem sa uz objednat do Brna. Ak by tento mesiac....no po mrche foliky na sone v MT boli, tak dc. dam este sancu 😀 nechcem uz hormony ani vidiet....bolo mi s nich blbo a pribrala som , tak som 😠 😠 😠 . A ty co zamyslas ??? 🙂 Ozaj, a ty si bola v Brne ??

lenkalienka01
19. sep 2011

@v555 aj ja sa sme- tam pomylim 😀

v555
19. sep 2011

@helen5 iba 5500€ 😀 😀 😀

helen5
19. sep 2011

@aninka666 Ahoj moja ako sa citiš . neboli ta nič . si na marodke či robiš

v555
19. sep 2011

@lenkalienka01 nie tam sme sa nedopracovali,zastali sme v Iscare ale zatiaľ neľutujem.Musím teraz ísť preč ale o hodinku som späť,pokecáme,zatiaľ paaaaaaaaa 😉

lenkalienka01
19. sep 2011

@riami78 ano, bola som ...a zamyslena ??? to som teraz stale 😝 . Nabuduce do mna buchni 🙂 pokecame 😉 a vy ako pokracujete ??

lenkalienka01
19. sep 2011

@v555 hned som si pomyslela na moju polovicku.....ked ideme s-x-v-t, tak mi hovori : milacik, urobis si na mna hodinku cas ???

helen5
19. sep 2011

@v555 tak to si už naozaj vela dotoho vrazila a čo nato manžel . ako sa on citi ,a on je zdravi .a ako daleko ty cestuješ do martina . odkial mi od popradu

helen5
19. sep 2011

@lenkalienka01 zdravim ta ako sa maš a ako postupukeš ty v martine

mominko
19. sep 2011

@mominko Áno to viem, ale všade som sa dočítala že každej ešte po 10 dňoch ukazoval test // z pregnylu a ja som 5 dní po pregnyle a mám /. Je šanca že po čase nabehnú a bude to tehu..?

jovanka81
19. sep 2011

@mominko janse, ze je sanca.....akbudes tehu tak okolo 12 dna zacne HCG vstupat a ukazu sa dve ciarky 🙂

riami78
19. sep 2011

@lenkalienka01 Čakáme na výsledky HP a podla toho sa uvidí.

mominko
19. sep 2011

@jovanka81 Jééé ako si ma potešila... 🙂 Ja už som celý deň nešťastná že zase nič ☹ Ďakujem

v555
19. sep 2011

@lenkalienka01 pomooooooooooooooooooooooooooooooc 😀

jovanka81
19. sep 2011

@mominko TESTUJ NAJSKOR 10 DEN, AJ KED NIEKTORE BABY MALI DVE CIARKY AZ NA 14TY 🙂 DRZIM PALCE

mominko
20. sep 2011

@jovanka81 Ďakujeeem budem informovať.. 😀

aninka666
20. sep 2011

@helen5 ahoj, nie nič ma nebolí, len mi je ťažko na žalúdku. inak pohoda. nie som na marodke, robím, lebo som v kancli tak pohoda.

ivta5
20. sep 2011

@nikitka2 Ahoj, mne sa ponúkol mm, že ma môže pichať, no jeho ponuku si ešte poriadne premyslím, myslím, že ak si to budem pichať sama bude to lepšie, uvidíme 😉 . Fúha 4 litre tekutín,tak to je dosť a koľko máš ešte dní do poslednej injekcie? Mňa tiež na to upozorňovala koordinátorka, že keď začnem tú stimulačnú fázu tak treba byť aspoň 3 litre vody a veľa bielkovín.

nikitka2
20. sep 2011

@ivta5 ešte neviem koľko injekcií zajtra idem na kontrolu ale injekcie už mám skoro domíňané či mi ešte predpíše balenie neviem, dúfam že už nie nechcem ich!!!

jovanka81
20. sep 2011

dnes bolo v martine skoro prazdno 🙂 teda bolo prazdno, xixixi

tinara23
20. sep 2011

@jovanka81 tak teda to sa čudujem, ja keď idem, tak vždy to praská vo švíkoch 🙂 a ako, ideš na druhé IUI ?

jovanka81
20. sep 2011

@tinara23 vsak som hned docentovi cistila zaludok, ze mi sposobuje soky, lebo som sa zlakla, ze sa neordinuje, kedze v cakarni nikto, na recepcii ina pani....a on sa len smial, ze vcera mali natresk, tak som mu povedala, ze to je veru dobre, ze boli taki sikovni ,.) ja som dnes bola na sono, foliky su, uvidime, co vyvedu do stvrtka, ako sa posnazia 🙂 ak by bolo vsetko ok tak v sobotu druhe IUI 😉

tinara23
20. sep 2011

@jovanka81 juj tak super, pre mňa bola sobota šťastná (tiež mi robili IUI v sobotu), tak držím palce, nech aj pre teba 🙂

jovanka81
20. sep 2011

@tinara23 dakujem .-) uvidime, co z toho bude 😉

riami78
21. sep 2011

@jovanka81 Tak aj ja držím palce. Nás to čaká o mesiac. 😉

helen5
21. sep 2011

@aninka666 tak ti držim palce abi ti všetko dobre ,dopadlo až do porodu a chodiš do martina na kontroli či nie

helen5
21. sep 2011

@jovanka81 ahoj a čo ma nove babi na recepciji . alebo ako si to mislela a ako si natom . .

jovanka81
21. sep 2011

@helen5 no bola tam nejaka ina pani, ale myslim, ze ona tiez pracuje v centre, len na inej pozicii 🙂! asi mala recepcna volno .-) no a ja som na tom tak, ze idem zajtra na sono a ak bude vstko ako ma, tak nas caka v sobotu 2 IUI 😉

jeny
22. sep 2011

@mominko ahoj, ja som mala tiez testo na 10ty den po pregnyle iba s 1 ciarkou, kazali mi testovat az na 14 DPO no jasne ze som nevydrzala 🙂 takže este testnem o 2 dni a mozem volat do MT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre