Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

dadax84
3. dec 2011

@simik22 Ahoj, tak ty si tehotna? Blahozelam, nejako som to nepostrehla. Asi pred mesiacom som citala, ze mas nejake problemy, a ze sa chystas na IUI. Dufam ze som si ta s niekym nepomylila. Este raz blahozelam. 🙂

helen5
3. dec 2011

@tinka9075 a čo ako sa maš po včerajšku bola si v martine čo a ako si dopadla

helen5
3. dec 2011

@monka112 ahoj ako sa maš a ako pracuješ na babetku

buba78
3. dec 2011

@helen5 jeho sa take veci netykali......on nepracoval pre nemocnicu,ale pre sukromne centrum

monka112
3. dec 2011

@helen5 ahoj, teraz stimulujem a na tyzden by som mala mat odber, a ty?

dana1972
3. dec 2011

@slivka10 nemožem tomu uveriť...☹( síce nám IVF nevyšlo, ale prístup docenta Tomáša bol na vysokej profesionálnej aj ludskej úrovni ....touto cestou by so sa mu chcela velmi pekne podakovať. lebo osobne som to už bohužial nestihla ... a do centra už určite chodiť nebudem, lebo ten človek ktorý nás mohol doviesť do úspešného konca tam nie je..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 prajeme krásne vianoce

tinka9075
3. dec 2011

@helen5 ahoj no dopadla som tak že iui som odmietla no proste už neverím že by to dopadlo dobre budem hladat iné centrum asi pôjdem do Blavy ved v Martine už nie je kde v Heliose ma okradli tak v Iscare končím

simik22
4. dec 2011

@dadax84 dakujem zlatko, nepomylila si si ma. ano, vyzera to tak ze IUI bolo uspesne 🙂

v555
4. dec 2011

@helen5 u neho to nie je o prachoch moja,on NIKDY nebol na prachy ako poniektorí.On tam bol pre nás 🙂 a chcel nás spraviť šťastnými a aj spravil veľa párov šťastnými 🙂 🙂 🙂 .

tinka9075
4. dec 2011

@v555 presne si to napísala na prachy tam teraz bude Galo a s tím prístupom nesiaha doc.Tomášovi ani po členky
taký človek ako je docent sa narodí raz za 100rokov 🙂 ale si myslím že Iscare v MA velkú budúcnost nemá

karkana
4. dec 2011

@tinka9075 to isté tvrdia aj o iscar v Bratislave,ale ja nemôžem povedať nič zlé na Blavu,viackrát som absolvovala umelé a docent sám od seba mi vždy dal zľavu aj polovicu,čiže aj ked hovoria že im ide len o peniaze ,áno len človek musí cítiť prístup od lekára,záujem,nie ako iní vyšetrujú ako na bežiacom páse

tinka9075
4. dec 2011

@karkana ja viem že to tvrdia o iscare v ba my sme boli u doc.Válkyho viac krát a páčil sa mi jeho prístup tam som cítila že mi chce pomôct a teraz mám už len jeho iné mi nezostáva a verím že sa mi za pomoci docenta splní sen 🙂

karkana
4. dec 2011

@tinka9075 aj ja som k nemu chodila musíš sa veľa pýtať a trvať na svojom,mne vložil aj dve darované embria ale ani tak sa mi nepodarilo tak si ideme adoptovať ,držím palce,docent má veľa skúseností si v dobrých rukách, a ešte robí v iscar?lebo že aj niekde inde robí

tinka9075
4. dec 2011

@karkana ja viem že som v dobrých rukách a pýtat sa budem na všetko ešte robí v Iscare ale chodí aj niekde inde zajtra idem volat tak dúfam že ma objednajú čím skôr lebo v januári chcem íst na iui 😉

tinka9075
4. dec 2011

@helen5 ahoj no čo mrcha dorazila už si robila test?

helen5
4. dec 2011

@buba78 a čo ako si mislela ty moja ja som napisala svoj nazor že chceme pana doktora spet toho čo bol ten lebo ja som začalaknemu a k druhemu už neviem . mala som ist mrche a ta jak naschval nedorazila moja asik aj kvoli tomu už

helen5
4. dec 2011

@monka112 moja ja už mesiac čakam na mrchu a dnes je už 4 decembra a jej nikde . to preto lebo pan doktor odišiel a jej nikde tak ani neviem čo mam robit teraz

helen5
4. dec 2011

@tinka9075 Ahoj aj test som robila piatok rano a stale nič to vieš prečo lebo nam odišiel pan doktor a ty si ako dopadla pri tom novom

helen5
4. dec 2011

@tinka9075 a prečo si odmietla a čo ti povedali sestrički . tie tam ostali všetke lebo tu už na internete nieje ani jedna iba ten doktor

tinka9075
4. dec 2011

@helen5 no odmietla som preto lebo Galovi neverím ani slovo asi preto asi 🙂

helen5
4. dec 2011

@tinka9075 aha a čo sestrički ti povedali možno sa vrati pan doktor spet škoda že unas nerobia niečo take ja nepojdem do bratislavy ani neviem kde to je

tinka9075
4. dec 2011

@helen5 no sestričky velmi nekomunikovali no pochybujem že sa vráti docent spät 🙂

helen5
4. dec 2011

@tinka9075 čo sa tam mohlo stat a ty si bola aj u toho galu a jaki on je vlasne

kuspitka
4. dec 2011

ahojte.mna sa Galo nepaci,ako odbornik a ako lekar.mala som ho v heliose a nikdy viacej,ja by som ho tiez odmietla

v555
4. dec 2011

nie všetky si to môžme dovoliť odmietnúť ho,no zajtra ideme do toho........

kuspitka
4. dec 2011

@v555 moja a ty co nebudes menit centrum?

v555
4. dec 2011

@kuspitka no ,som 8DC,siedmi deň sa stimulujem,mám vajká ,idem na OPU,potom na vklad,potom na sono na kontrolu tehotenstva,potom srdiečko a končíííííííííííííííííím s CAR......už len keď si prídeme pre sestričku alebo bračeka 🙂 🙂 🙂 🙂

helen5
4. dec 2011

@v555 už si tehotna tak ti gratulujem a v ktorom ty tyžni si

kuspitka
4. dec 2011

@v555 joj moja tak super.tesim sa...

v555
4. dec 2011

@kuspitka ako si to pochopila??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre