Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
16. dec 2011

@colchicum ved som zbadala že si z banskej bystrici moja . mi ideme v pondelok a budem sa všetko informovat kde je naš pan doktor .a či ide aj kordinatorka preč už nebudem čakat . čo bude dalej ked sa doktor nevrati a kordinatorka odinde tak tam nebudem ani ja chodit nema to už zmisel tam bojovat ked dobri ludia oadchadzaju odtial

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska123
16. dec 2011

@helen5 doktor sa tam uz nevrati

helen5
16. dec 2011

@petuska123 odkial to vieš aki ste všeci infirmovany vidno že ste často boli v martine ja neviem oničom ale už budem vediet pondelok budem sa pitat lebo chcem vediet či sa mi oplati vobec aj tam chodit idem v pondelok ale velmi sa mi nechce ist lebo neviem čo ma vobec čaka

snazilka1983
16. dec 2011

ahojte baby. ako ste sa citili ked ste brali vaginalne utrogestan? mna nejak pobolieva podbrusko a dnes mam aj dost citlive cele brucho ako nadute. je to normalne?

colchicum
16. dec 2011

@helen5 A kam teraz pôjdeš?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka1983
16. dec 2011

@zibi ano druhy den som po iui. len vies vzdy ked si vlozim utrogestan tak do hodiny ma zacne pobolievat podbrusko ako pre mrchou. po case prejde. heh no sex sme este nemali. neviem ako nacasovat ked rano vecer mam vkladat tabletky este nahodou budu zavadzat hihi 😀 😀

tinka9075
16. dec 2011

@snazilka1983 no budeš musiet posexovat medzi tým 😀 😀 😀

snazilka1983
16. dec 2011

@tinka9075 no veru asi tak. inak to nevidim 😀 😀 😀

tinka9075
16. dec 2011

@snazilka1983 ale neboj na to si vždy nájdeš čas 😀 😀 😀

lenkalienka01
17. dec 2011

Pripajam skusenost..bola som vcera v Iscare po dlhsej dobe , mala som cest na Dr. Gala. Po precitani niekolkych stran do zadu, som mala pocity kadejake, az hrozostrasne......Velmi milo som bola zaskocena jeho spravanim ku mne a dokonca sme sa na koze aj spolu zasmiali 😝 a ked som odchadzala poprial mi vela stastia a ze mi bude drzat paste. Chcela som len povedat, ze neni vsetko take cierne, ako sa na prvy pohlad, ked su este emocie, moze zdat. Ja som tu uz raz pisala, ze budem ospevovat aj certa, ak ma oplodni a stale to plati. Ja som v pracovnej pozicii, ked nie vsetkym som sympaticka ale ked su dve strany, ktore chcu, tak si cestu a spolocnu rec vzdy najdu. Asi sa budete mnohe cudovat, ale dr. Galo mi sadol. Ja nie som moc emocny tip, pre mna su dolezite vysledky... A je na kazdej z nas, kde sa rozhodneme skusat stastie...ja som sa po piatku rozhodla skusit stastie v Martine, som velmi pozitivne naladena aj ked tie vysledky nie su az take dobre....ale hlava hovori ano a ta ma nikdy nesklamala..

v555
17. dec 2011

@lenkalienka01 veľmi Ti držím palce 🙂 🙂

colchicum
17. dec 2011

@lenkalienka01 Ďakujem, konečne niečo pozitívne. Myslím, že to všetky potrebujeme.

helen5
17. dec 2011

@colchicum teraz ešte idm do martina a zistim ked pojde aj kordinatorka preč tak nebudem chodit ku tomu doktorovi tu na fotke je ako gestapo ma taki vizor neprijemny

v555
18. dec 2011

@helen5 POZOR!!!!Výzor nie je všetko.On nie je taký ako vyzerá,treba sa s ním porozprávať a potom si robiť mienku a vlastný názor............

v555
18. dec 2011

@zibi ale to sa stáva,je to normálna vec.....mne už nie raz nechali,bolo malinké a nedozreté....

lenkalienka01
18. dec 2011

@v555 ved toto, mat vlastny nazor je zaklad ....

lenkalienka01
18. dec 2011

@helen5 prepac, nechcem sa ta moc dotknut, ale ty si myslis, ze si kazdemu sympaticka ??? Rozculuju ma ludia, ako si ty. Este si tam ani nebola a uz z rozpravania a fotky vies, aky ten clovek je. Ak bola nejaka kočka u neho a nebola spokojna, OK...ma dovod. Zamysli sa troska, ci to co pises je s " kostolnym poriadkom " a nikoho si nechcem zastavat, ale bezdovodne neublizuj, nevies kedy sa ti to moze vratit ....

cherry1981
18. dec 2011

@lenkalienka01 Moja budem na teba mysliet a drzat Ti stale silno palce raz sa to musi podarit 🙂
A suhlasim s Tvojim nazorom tiez sa mi nepacilo ked hned kazdy odsudzoval toho lekara a este tam ani nebol. Verim, ze Ty budes prave ta ktorej pomoze🙂 Drzim palce

lenkalienka01
18. dec 2011

@cherry1981 ahoooj 🙂 , jasne ze to vyjde 🙂 a dakujem. Kedysi som bola rozladena a myslela som vzdy, ze to nevyjde, ale teraz som taka natocena, ze aj keby to nemalo vyjst, tak to vyjde...dobre, co ?? Neviem, co ma tak nastartovalo, ale je to dobre....depky uz bolo dost, idem do boja 😀 a tiez sa drzkaj, zavolam ti cez tyzden. PA

colchicum
18. dec 2011

Ahojte, keď ste išli na krv, aby vám mohol byť urobený hormonálny profil, museli ste sa objednať.?Mohla by som tam zavolať aj dnes a objednať sa? Mala by som ísť zajtra, keď že to bude druhý deň cyklu a manžel má voľno.
ďakujem

cherry1981
18. dec 2011

@lenkalienka01 Moja vyjde to aj keby sa neviem co malo diat. Budem na teba mysliet. Budem rada ak sa ozves 🙂

lenkalienka01
18. dec 2011

@colchicum myslim, ze nebude problem, mne ked to vyslo na vikend, tak som tam rano dofrcala a nebol problem, ale pre klud tam zavolaj

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v555
18. dec 2011

@zibi tak to teda nie 😠

colchicum
18. dec 2011

@lenkalienka01 ďakujem za odpoveď.

snazilka1983
18. dec 2011

@zibi no uz ma neboli brucho pre zmenu mi je nejak zle heh

zibi
19. dec 2011

@snazilka1983 tak ot je dobre znamenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre