Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
2. feb 2011

@bbtina ja idem v piatok 😀 😀 ty ides na krv??ci na vysetrenie??

bbtina
2. feb 2011

@petuska123 hej, hej, idem na krv 🙂

sliver
4. feb 2011

tak kto je po bbtine na rade? malo by to ísť tak postupne 😀 tak by sa mohla ďalšia pripravovať 😀
držíme všetkým pršteky a pre istotu všetkým posielame vrece plné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech tu je čoskoro nová tehulka 😉

tinara23
4. feb 2011

@sliver ďakujeme za výrusiky 🙂 veru, mala by isť zachvílku ďalšia na rad, odbudla crazy a pribudla bbtina, zachvilku odbudne ďalšia tehuľka, tak by mala niektorá pribudnúť 🙂))). Ja som teraz len v takej vyčkávacej fáze, ale koncom marca, po kontrole štítnej idem na vec a ja si rezervujem tvoj flek v tehuľkách v júli, to by mi najviac vyhovovalo, ak si môžem vybrať 🙂))) 😀

sliver
4. feb 2011

@tinara23 - no jasan, ja budem len a len rada 😉
tak ti ohrievam stoličku 😀

bbtina
4. feb 2011

@tinara23 no je načase, ab ysa to všetko poriadne rozbehlo 🙂)))

petuska123
4. feb 2011

ahojte baby.tak v nedelu o 21hod.si idem dat pichnut pregnyl do zadku a v utorok o 9:30 mam IUI. dnes na sone bol dominatny folikul o velkosti 15mm.este do utorka musi narast.

bbtina
4. feb 2011

@petuska123 narastie neboj nič do utorka eňo ňuňo 🙂)))) Ja idem tiež v utorok do MT na sono

petuska123
4. feb 2011

@bbtina no tak sa tam mozno stretneme aj ked nevieeme ako vyzerame 😀 😀 😀

tessinka
4. feb 2011

Babule, nemáte niekto správy o crazybabenke?

tinara23
4. feb 2011

@bbtina
@petuska123 škoda, že nejdem v utorok, tri bystričanky v MT 🙂 Je to sranda, možno okolo seba v BB chodíme ani nevieme 😀

sliver
4. feb 2011

@tessinka - crazy pravdepodobne mojíka maličkú, v utorok dostala kontrakcie a odvtedy čakáme kým sa ozve 😉 isto aj s maličkou a fotečkami!!!

bbtina
4. feb 2011

@petuska123 my ideme hned rano,lebo potom drem do prace🙂
@tinara23 veru,ale potom ako mamicky dame stretko na namesti a budeme kocikovat

v555
5. feb 2011

Ahojte kočky a maminy,nechce sa mi velmi čítať do zadu,dali by ste mi kontakt na Iscare,chcela by som sa objednať na pohovor,ďakujem Vám veľmi pekne.......... 🙂

zlatanka30
5. feb 2011

@v555 recepcia: 043/401 2116

v555
5. feb 2011

Ďakujem 🙂

zlatanka30
5. feb 2011

@v555 v pohode 🙂

janemari
5. feb 2011

@tessinka na FB som citala ze uz je mala na svete a asi sa narodila v utorok.Tak ratam este jeden,dva dni a pustia ju domov.Potom sa snad da vediet 😉

petuska123
7. feb 2011

baby pri iui bol aj vas muz??ci cakal v cakarni??

bbtina
7. feb 2011

čakal v čakárni, trvá to len pár sekúnd a potom ležíš zo 15 minút
@petuska123

sliver
7. feb 2011

@petuska123 - jojo je to krátke, môj čakal v čakárni
a aj pri IVF (odber a transfer) a to trvalo dlhšie 😉 narkoza a všetko.... čítal knihu 😀
von bola zima a v MT nič nepoznáme a ja som ho chcela mať pri sebe, takto som mala pocit že je hneď tu, hneď za dverami 😉

sliver
7. feb 2011

@petuska123 - ozi kedy ideš? zajtra?
tak správne vykroč pravou nohou 😉

petuska123
7. feb 2011

@sliver hej zajtra ma to caka

xeroma
7. feb 2011

ahojte, baby na koľký deň cyklu ste mali OPU?

janemari
7. feb 2011

Moj bol pri odbere somnou na izbe,cakal kym ma dovezu a potom tam bol somnou cely cas az kym sme nesli domov.

sliver
8. feb 2011

@xeroma - ja som mala až 18DC ale mávam dlhé cykly, no a vajíčka pomaličky rástli tak pridávali dávku hormónov až neboli také ako majú byť 😉

@janemari - jo aj u mňa mal byť so mnou ale bolo nás veľa 😉 ten deň sme mali 3 baby odber a 4 baby vklad, tk ešte aj keď som spala po narkoze tak sa kočky striedali na posteli čo im robili transfer....

@petuska123 - takže veľmi držím palce, hlavne kľud a pokoj 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janemari
8. feb 2011

@sliver No vidis a ten moj bol somnou a napriek tomu,ze videl co som musela podstupit,to dopadlo ako to dopadlo a on je ten najvacsi trpitel,lebo co vsetko si musel podstupit kym sme sa dopracovali k dietatu.A nakoniec ked sa to podarilo tak povedal,ze nieje jeho a chce ho dat na DNA testy. 😠

sliver
8. feb 2011

@janemari - no ja paka.... to nestojí zato sa nad ním rozčulovať..... teda on nestojí zato aby sa hocikto kvôli nemu rozčuloval.... nech si tvrdí svoje čo chce.... 😠

janemari
8. feb 2011

@sliver presne tak,ja ho uz ignorujem uplne a konecne si idem za svojim.Doteraz som ho lutovala,ospravedlnovala a verila ze sa nieco zmeni,ale dost.Uz ma urazat ani ublizovat nebude,idem si za tym co patri mne a dietatu a nech teraz vykrikuje,ze ho chcem obrat o peniaze a podobne.Doteraz nedal ani cent ani mne a ni dietatu,zijem len s PN a on si uziva s jeho krasavicami.Skoncili mu dobre casy 😠

lubka0506
8. feb 2011

ahoj kočky🙂 Od dnes sa pripájam zasa k vám. Dnes som mala mat 23DC...ale zároven je to 1DC a začínam zo stimulkou 🙂 Ráno volám do MT🙂 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre