Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
4. júl 2011

@gabi.k - držkaj sa moja a presne all inclusiv si užívaj naplno... nič nerobiť iba bruško hladkať, rozprávať sa s drobčekom nech tam len krásne ostane, nech mu je krásne!!!
posielam vírusíky všetko spapať a ležať 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

gabi.k
4. júl 2011

@sliver dakujem.... dufam,ze s tych tvojich virusikov sa pribera 🙂 tak aspon na 9 mesiacov 🙂

ivta5
4. júl 2011

@gabi.k jej to je super, že sa manželík takto o teba stará. Takže Vám prajem, aby tých 12 dní ušlo veľmi rýchlo a aby ste boli zdravučkí. Tá cesta je neskutočne príšerná, a okrem tej skvelej panelovej cesty, ešte aj tie výtlky, Slov. správa ciest zasa zaspala 😀 , nuž na Slovensku je to bohužiaľ tak.

jeny
4. júl 2011

Gabi.k drzim palce,to čakanie je najhorsie ale urcite bude stat za to, este mam otazocku...tebe vlozili iba 1 embrijko? Mohla si si sama vybrat ci 2 alebo 1????
Petuska úpne ta chapem, musi to byt velmi tazke, ja sa toho vsetkeho velmi bojim lebo z toho sklamania by som sa asi tazko pozbierala no tuzba po dietatku je silnejsia ako vsetky ostatne pocity a raz na kazdeho pride,mono teraz ked si das pauzu tak to pride samo od seba

lenka_21
4. júl 2011

@ivta5 Ahoj, ano v Brne ides ako samoplaca ... ak sa pozries na tu tabulku, tak tam isli baby hlavne preto, lebo uz 3x absolvovali IVF na Slovensku a dalsie by si museli plne hradit ... a v tomto pripade klasicke IVF je v Brne lacnejsie (aj darcovske, je to tam rychlejsie a maju velmi dobre vysledky s darcovskymi vajkami) ... dalsia vec je, ze v Brne robia tzv. IVF Soft (mierna stimulacia) a to absolvovalo vela kociek a maju s tym velmi dobre vysledky. Toto IVF soft stoji asi tolko co si u nas doplacas ked ides na klasicku stimulku a tak je to v podstate jedno 😉
Nas Doc.sa ma vyjadrit 13.7 - ideme na konzultaciu a potom Vam dam vediet.

@petuska123 Nie ziaden dovod nam nedali a transfer nam zrusili presne ako tebe 1 den pred vkladom 😢 😢 😢 Povedali, ze embrijka sa fragmentovali ... to je vsetko a podla mna nema velmi vyznam patrat co sa stalo a asi oni ti nebudu vediet vela povedat...
Ja este nie som na 100% presvedcena, ale asi pojdem a vyskusam tu slabsiu stimulaciu v Reprofite ( ak mi ju nenavrhne Doc.) , lebo baby s nou maju velmi dobre skusenosti (aj v zahranicnych forach). Ak to nevyjde mam este 2 IVF pokusy na SK a tak uvidim ci ich vyuzijem a ak ano tak pojdem k Tomasovi ... ak to nebude uspesne zvazime darcovske ... no a my s mm cakame aj na adopciu ... mne toto velmi pomohlo, odputala som myslienky inde a na moje velke prekvapenie ked nas zaradili do poradovnika tak som po par mesiacoch zistila, ze som tehu 🙂 😉 🙂 😉 Po 9 rokoch snazenia 😅 😅 😅

Ano v tej tablke su baby, co chodili do CAR na SK a potom odisli do RP a teraz su bud uz mamicky, tehotne, alebo cakaju na stimulku 😉

Toto bolo tvoje prve IVFko? Ak chces kludne mi napis aj cez IP... ale poriadne sa vyplac, hlavu hore a BOJUJEME dalej ... babetko bude, ale musis byt v pohodke aj ty 😉

lenka_21
4. júl 2011

@gabi.k Tak este k tomu pivu, dufam, ze pije znacku nasej spolocnosti, lebo ja pracujem v pivovarnictve 😀 😝 😀 ...

gabi.k
4. júl 2011

@jeny nemala som velmi na vyber.... u mna sa rozhodli tak a ja som to akceptovala a nenamietala,, mala som totiz mierne OHSS tak Doc. zvazil ze sa da jedno.... ved nevadi 🙂 po zmrzlinku surodenca si pojdeme o rok.... 😉

gabi.k
4. júl 2011

@lenka_21 to dufam aj ja... a aka to je??? 🙂

gabi.k
4. júl 2011

@ivta5 dakujeme krasne,,,, snad nam to zbehne rychlo.. 🙂

ivta5
4. júl 2011

@lenka_21 tak to som nevedela, že je to takto, máš to poriadne zmapované 🙂 . A u nás sa nerobí IVF soft? Dáko neskoro idete na konzultáciu s doc., čo má dovolenku? Som veľmi zvedavá, či sa bude doc. zhodovať s doporučením českého kolegu daj prosím vedieť.

lenka_21
4. júl 2011

@ivta5 Pokial viem, tak tento tyzden ma Doc.dovolenku ... nam staci konzultacia aj buduci tyzden, lebo na IVFko sa chystame v septembri ... Ja uz viem, ze ich nazoray sa rozchadzaju ... jeden tvrdi silna stimulka a druhy soft 😕 😕 😕

helen5
4. júl 2011

@ivta5 až tak neskoro teraz ti nepride nič už tochto mesiaca . tak tak štastlivo dufam že sa ti poštasti a z dovolenki prideš už v tom moja a skim ideš iba ty a manžel tak štastnu cestu a prijemnu dovolenku a nesmieš misliet nato a prideš aj tehotna uvidiš lebo si v inom prostredi tak sa držte vela vela štastia prajeme

helen5
4. júl 2011

@ivta5 sme len volali a ked pride mrcha tak mae ist hned na druhy den tak uvidime pozeram že petuška je neštasna nemala bi si to tak brat neni to dobre .

lenkalienka01
4. júl 2011

Baby moje, a som v ri..

v555
4. júl 2011

čo sa deje @lenkalienka01???? 😕 😕 😕

lenkalienka01
4. júl 2011

@v555
bola som na sone, vobec som nezareagovala na Puregon a ani podla krvi sa nic so mnou nedeje, ja uz neviem , ci som fakt frigidna ☹

helen5
4. júl 2011

babi kdeste že nič nepišete čo sa svami deje tyžden čo sledujem nik baz nepiše ani neviem či mam tu ešte chodit. ked nik tu už nepiše volajako

helen5
4. júl 2011

@lenkalienka01 a prečo si už v rit čo sa stalo niečo zle bola si v martine

lenkalienka01
4. júl 2011

@helen5 no, lebo mi stopli stimulku, vobec som nereagovala na Puregon....tak asi preto ☹

helen5
4. júl 2011

@lenkalienka01 a teraz ako pokračuješ dalej kedy ideš do martina teraz na kontrolu

lenkalienka01
4. júl 2011

@helen5
neviem co idem dalej robit, mam nieco naplanovane...uvidim

helen5
4. júl 2011

@lenkalienka01 a čo chceš ist tieš do brna neverim ved kd raz ma niekto problemi či im pomožu v brne ked sa raz neda tak netreba sa odhadzovat ja som tieš mala zle visledki a som tu . kus teraz počkam kim vizdraviem a idem dalej

lenkalienka01
4. júl 2011

@helen5
zatial tomu necham volny priebeh a skusim este tri mesiace IUI, aby som len tak nesedela , ja uz nemam na co cakat, ja nevyzdraviem u mna to bude len horsie a horsie, takze ja cas nemam

lenkalienka01
4. júl 2011

@zuzu100 ako si dopadla ?? dufam, ze aspon ty si mala pozitivne spravy 😉

lenka_21
4. júl 2011

@lenkalienka01 Je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ Nechcem mudrovat, ale naozaj co som sa zatial docitala pre baby s nizkym AMH lepsie funguje ak im daju nizke davky hormonov ... teraz som si pisala s kockou z toho anglickeho fora (ak vies po anglicky hodim ti link) ... ma AMH take ako ty a jej cela stimulka boli iba tabletky a pichala male mnozstvo Menopuru (75) a to ani nie kazdy den ... dalsia mala iba nejaky sprej, tabletky, male davky injekcii a dokonca nepichala ziadne veci na zastavenie produkcie vajicok ako Decapeptyl ... atd.

Je pravda, ze uzivali ten pripravok DHEA a matersku kasicku 2 mesiace pred IVF... Ja som uz zacala s tou kombinaciou vceli pel, materska kasicka, propolis ... zajtra si kupujem Konzym Q10 a objednala som si to DHEA... Ak ti mam napisat pravdu, ja som asi rozhodnuta, ze idem do Reprofitu a skusim tu miernejsiu stimulaciu (IVF Soft) ... presvedcilo ma o tom to americke a anglicke forum, lebo vacsina bab ma miernu stimulku ... do silnejsiej mozem ist potom ... Inac mne Puregon nesadol ... Ja som mala viac vajok ked som brala iba tabletky Clostilbegyt ....

lenkalienka01
4. júl 2011

@lenka_21 a prosim ta, tie kocky, co brali tie vitaminy pred IVF- kom, boli uspesne ???

lenka_21
4. júl 2011

@lenkalienka01 Ano, niektore su uz tehulky ... ine su v stimulke ... su tam aj pripady, kt.sa to nepodarilo, ale chystaju sa na dalsie ... kazda vsak potvrdila, ze sa im po tych vitaminoch zacali tvorit vajka a lepsie reaguju na stimulky 🙂 😉 🙂 ...

helen5
5. júl 2011

@lenkalienka01 ved už aj ja mam velki vek moja a čo ti povedali v martine aku liečbou chcu teraz ist .kolko maš vlasne rokov 42 a bi som vedela načo sa mamja pripravit

lenkalienka01
5. júl 2011

@helen5 no, ja mam kusok menej, 33 😉

crazybabenka
5. júl 2011

Baby potrebujem pomôcť.....hľadám šikovnú krajčírku ..... ktorá mi ušije lesnícku uniformu pre maličkú.....súrne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre