Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

mabumi
11. júl 2011

@cherry1981 ale ja tie chvilkove stavy uz dobre poznam, toto je ine, trva to uz 2 mesiace a ani na chvilu sa to nezmenilo 😕 . akoby mi cosi hovorilo, nech si dam pauzu, neviem to vysvetlit ☹
ty sa mas ako, posnazene ako treba 😀 ????

cherry1981
11. júl 2011

Chcem sa Vás opýtat ked ste boli na krv v Mt na HP za ako dlho Vam prisli vysledky?

jeny
11. júl 2011

@mabumi to asi každá z nás má také pocity občas chceme vyskúšať všetko možné aj nemožné a najlepšie ihneď a o pár dní zas máme chuť na všetko sa vykašlať 😅 ty máš práve dnes taký deň ale neboj to rýchlo prejde a určite sa s veľkým odhodlaním pustíš do ďalšieho IVF 😉

cherry1981
11. júl 2011

@mabumi Nám sa uz teraz do toho nechce 😒 a to sme este len na zaciatku. Verim Ti, ale uvidis, ze na dalsi krat sa to podari a uz to vyjde 🙂 Posnazene, ale nedavam tomu vobec ziadnu sancu, ani podla teploty co som zacala merat takze asi ideme dalej aj my

mabumi
11. júl 2011

@cherry1981 mne sa zda, ze HP boli vysledky asi do tyzdna. ale je mozne, ze si to uz nepamatam, ja hlava derava 😀
@jeny neviem, pri prvom IVF sme boli taki nedockavi, kazdu spravu sme hrozne prezivali. potom pred KET som mala podobne pocity ako teraz. vlastne skoro rovnake. az ked som videla tie embrya, tak som do toho spadla ako maly chlapec prvykrat zamilovany 😅 . a potom to sklamanie zase... este horsie ako po IVF.
a teraz uz ziadna chut, ziadny zaujem, nic. chcela by som len vysadit vsetky lieky a dovolit svojmu telu trochu oddychu. aj som bola odhodlana to urobit. len ked ma zas vystrasili tou endometriozou, ze to treba cim skôr vybrat. to jedine ma zabrzdilo v mojich planoch dat si pauzu 😒

jeny
11. júl 2011

@mabumi ja som sa po dvoch rokoch liečby tiez rozhodla vysadiť vsetky lieky a uplne sa na vsetko vykaslat,nastupila som do novej prace a dufala som ze snad mozno sa zadari prirodzene ze sa stane daky zazrak, takto som vydrzala cakat pol roka, miestai som na babo fakt ani nemyslela ale ziadny zazrak sa nestal a teraz som sa vrhla s odhodlanim do centra a verim ze sa dockame 🙂

jeny
11. júl 2011

@cherry1981 ja som bola na 2 den cyklu na odberoch bolo to 30.6. a povedali mi ze 2-3tyzdne tak cakam kedy sa ozvu....

mabumi
11. júl 2011

@jeny no ved uvidime co nam zase zivot prinesie 😖 . mozno to tak vsetko ma byt. len keby tie "pokusy - omyly" boli aspon po financnej stranke zadarmo ked uz to stoji tolko psychickych sil a hazardu so zdravim. ale preco by sme my pracujuci danovnici mali ocakavat nejaku pomoc statu, no nie 😅 😠 ?
ale raz sa dockame 😵 . teda deti samozrejme 😵 😵 😵 . tej pomoci asi tazko 😝 😀

cherry1981
11. júl 2011

@mabumi Vdaka, bude dobre uvidis 🙂
@jeny vdaka ja idem tiez teraz ako dastanem ms, mi kazali prist bud na 2 alebo 3DC. A potom ideme na dovolenku tak aby som to nepremeskala kym pridu vysledky 🙂

sliver
11. júl 2011

@mabumi - ale vieš ako to býva že akurát to čo sa nám nechce alebo to čo nechceme býva tá najlepšia možnosť 😉 ved uvidíš... nechaj si to prejsť hlavou, pobav sa s drahým a uvidíš... možno sa ten pocit dostaví neskôr.... tu operáciu by som asi riešila lebo tomu sa asi nevyhneš.... a potom uvidíš ako sa budeš cítiť... aké budeš mať pocity 😉

gabi.k
11. júl 2011

@sliver dakujem za virusiky... nooo neboj v piatok podavame stafetu.... ja sa dozviem dobre spravy a ty pojdes uz rodit...co ty na to??? 😉 neviem, ci si spravim.... ty si si robila??? ked tak, mozno v piatok rano, nech mi to v tom MT potvrdia krvou 🙂 chi..

@jeny no este stale odhodlana.... co ja viem, ked tu baby pisali, ze na 10Ty den n ic, tak sa bojim... ja som sa uz tolko natestovala minuly rok aj sme sa teskali a potom nic z toho, tak mam z toho bobky..ale to prejde ja viem, lebo som si ista, ze ten drobcek v brusku je a ze pekne bude rast.... 🙂
jasne, ze potom dam vediet....ved ao by to bolo, sa tu navzajom podporujeme, a nepovedala by som vam to 🙂

v555
11. júl 2011

@cherry1981 ,ja som na tom presne ako Ty.Čakám na ms/Helen5,to je menzes 😀 😀 😀 /,potom dovolenka a po dovolenke konzultácia so všetkými skvelými 😉 výsledkami.

v555
11. júl 2011

@gabi.k už ked si vydržala doteraz nepokúšať baby testy tak sa už nechaj prekvapiť ale ja ťa obdivujem,ja by som to nevydržala,ja som neskutočne zvedavá 😕 😕 😕

cherry1981
11. júl 2011

@v555 Ty si tiez este nebola na HP?Alebo uz asi ano, ako citam uz mas viac toho za sebou. Lebo mna caka teraz ako dostanem mrchu 🙂 Idem tam este len druhy krat. Tak si budeme drzat palce nech sa to podari a nech su dobre vysledky 😉

v555
11. júl 2011

@cherry1981 bola som ale nie v Iscare,takže ja
som teraz ako začiatočník 😉

lenkalienka01
11. júl 2011

@sliver jáááj, tak to si naozaj nepamatám, rodila som v roku 2000 😀 , ale ked budem buduci rok 😀 😀 , tak isto naberiem nove skusenosti a rady 😀 😀

gabi.k
11. júl 2011

@v555 ty si taky zvedavcek? 😀

v555
12. júl 2011

@gabi.k bohužiaľ taký,veľa krát sa mi to už vypomstilo asi by som sa mala nad sebou zamyslieť 😀 ale ešte nie teraz 😀 😀 😀 😀

mabumi
12. júl 2011

@sliver este si tu 🙂 ?

sliver
12. júl 2011

@mabumi - jojo 😉

terry123
12. júl 2011

@ivta5 Ahoj. Tak tu su recepty na tie moje mixovane caje. 🙂
Na podporu plodnosti : Mysi chvost 20 g
Sipka 20 g
Materina duska 10 g
Dobra mysel (pamajoran) 15 g
Kvet zihlavy 7 g
Stavikrv vtaci 15 g
Harmancek 5 g
Cakanka 10 g
Skorocel 7 g
Zihlava hluchavkovita list 10 g
1PL prelejeme 1/4 l vriacej vody, 15 minut luhujeme, scedime. Pijeme 2x denne 1/2 hodiny pred jedlom. Uzivame 2 mesiace, potom vysadime.

Tento rok som si namixovala tento cajik.
Pre uspesne pocatie : Lubovnik bodkovany 100 g
Zihlava 100 g
Alchemilka 100 g
Hluchavka 50 g
Nechtik lekarsky 30 g
Mysi chvost 20 g
1/2 PL zalejeme 1/4 l vriacej vody, nechame 15 minut luhovat, scedime. Pijeme 3 x denne mimo menstruacie. Po spotrebovani zmesi si dame 14 dnovu pauzu a potom zas opakujeme.
Spolu s tymto cajom som uzivala kvapky Femi. Obsahuju tiez bylinky - nechtik lekarsky, alchemilka obycajna, kapsicka pastierska, hluchavka biela, je to ich tekuty extrak v alhohole.
Tieto kvapky posobia priaznivo pri roznych gyn, tazkostiach,pomahaju spravidelnit menstr. cykus, odstranit bolesti pri menstruacii. Zlepsuju stav vajecnikov a tym casto dochadza k dlhoocakavanemu tehotenstvu. 😉 😉
Po tych vsetkych hormonoch som chcela, nech si telo na chvilu oddychne, precisti sa a preto som stavila na bylinky. Drzim palce, nech aj tebe a aj ostatnym pomozu k babatku 😉
@gabi.k Ja som testovala na 12 den, tebe to vychadza na zajtra vsak? Posielam ti dnesnu davku virusikov, nech je zajtrajsi testik,alebo az ten piatkovy s krasnymi kolajnicami. 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😎
@tinara23 Vitaj, zregenerovana po dovolenke, aj TSHcko sa dufam zregenerovalo 😀 a bude dobre 😉
@sliver Pekne brusinko s princeznou vo vnutri 😉

jovanka81
12. júl 2011

@cherry1981 no ja som na tom podobne, idem vo stvrtok na odbery krvi, trosku mi toho asi viacej vezmu...no a potom sa uvidi..🙂 😎

tinara23
12. júl 2011

@terry123 ďakujem 🙂 samozrejme oddychnutá 🙂 výsledky štítky TSH 3,08 - čiže v norme 🙂 🙂 🙂 aj keď doktorka povedala, že čakala od mora viac, ja som rada, že som zbehla zo 7,58 na takúto hodnotu 😉 písala som dnes doc. mail, či by som nemohla začať so stimulkou na IUI, som práve 2DC, takže od zajtra by som mohla, tak dúfam, že mi odpíše, že ideme nato 🙂

tinara23
12. júl 2011

@terry123 ako ti píšem, tak mi doc odpísal, takže od zajtra stimulujem, juchúúú 🙂 dúfam, že už nič nevyskočí 😠

sliver
12. júl 2011

@tinara23 - parádička, držíme palce!

tinara23
12. júl 2011

@sliver juj ďakujem, teším sa, lebo od novembra sa to ťahalo, tak konečne 🙂

sliver
12. júl 2011

@tinara23 - jojo viem 😉 tak som tiež rada, že konečneeeee
supiš 🙂

gabi.k
12. júl 2011

@v555 🙂

@terry123 dakujem... zajtra je 12ty den... bojim bojim.... 😒

gabi.k
12. júl 2011

@terry123 @sliver kocky po ET ste chodili do prace alebo ste boli tie 2tyzdne doma??

helen5
12. júl 2011

@sliver ahoj ako sa maš čitam tu veci vraj ma doktor dovolenku ved mi sme na zajtra objednani k nemu na 10.30 tak ako može mat dovolenku . babi som teraz stoho vedla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre