Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

simik22
24. aug 2011

Ahojte baby, poprosim Vas o radu... zacala som chodit do Heliosu , vela tu vsak citam, ze omnoho lepsie a lacnejsie je Iscare. tak zacinam o tom premyslat, ze by som prestupila, v Heiose som bola len dva krat zatial , aj s partnerom, bol na spg. Dakujem za info a za rady...

zlatanka30
24. aug 2011

@simik22 ja som bola aj v jednom aj druhom.druhe vyhovovalo viac

simik22
24. aug 2011

@zlatanka30 Iscare vyhovovalo viac?

tinka9075
24. aug 2011

@simik22 ja som bola aj v Heliose a teraz som v Iskare a to je sto krat lepšie ja mam dobre skusenosti 🙂

zlatanka30
24. aug 2011

@simik22 ano vyhovovalo viac hoc nam ani tam nepomohli ☹

yukaya
24. aug 2011

ahojte, tak v septembri tam idem aj s manz. na konzultaciu.... som fakt zvedava co mi povedia... manz. vypada ok. ja som na tom horsie.... bojim sa... 😝

jovanka81
24. aug 2011

@yukaya nemas sa coho bat, ublizit ti urcite neublizia len pomozu 🙂

simik22
24. aug 2011

@tinka9075
@jovanka81 tak teraz vazne uvazujem o prestupe...

simik22
24. aug 2011

@zlatanka30 to mi je luto, ze ti nepomohli, drzim palceky. co mate za problemy?

lenkalienka01
24. aug 2011

@simik22 chodila som do H, ale tam ma tak dogabali, ze som sla do I a OK. To je moj osobny nazor. Aby som nikoho neurazila .

lenkalienka01
24. aug 2011

@tinara23 dakujem, ale nedavam nadej, nech som neni potom sklamana. V piatok mam dostat ms, fest ma boli pravy vajecnik, ten kde som mala dva foliky pri IUI. Berem Ultros, mozem ms dostat aj pri nom ??? Myslim, ze to oddialuje. A picham este aj fraxika do brucha, takze som cela opichana 😀 😀

tinka9075
24. aug 2011

@simik22 ja som bola par krat aj v blave iskare a bolo tam ok 🙂

yukaya
24. aug 2011

ktora ste boli na laparoskopii? ake to je ako to prebieha?

zlatanka30
24. aug 2011

@lenkalienka01 ahoj zlatko

lenkalienka01
24. aug 2011

@zlatanka30 pisem ti IP

janemari
24. aug 2011

@lenkalienka01 držím palce.
@yukaya ja som bola na laparke a je to ok,nemusíš sa báť, všetko prespíš a brušku budeš mať 3 alebo 4 dierky 😉

lenkalienka01
24. aug 2011

@janemari dakujem, malicka sa drzka ? A ty ?? Prajem hodne zdravicka a stasticka 😉

yukaya
24. aug 2011

@janemari bola si v iscare?

janemari
24. aug 2011

@lenkalienka01 malá je trošku chorá,ale inak v pohode.
@yukaya na laparke som bola v BB ,ale to je jedno kam ideš postup je rovnaký, trošku ťa bude pobolievať bruško ako pri mrche, ale inak je to v pohode,už v zen den po zákroku chodíš.

tinara23
24. aug 2011

@lenkalienka01 utroš ti oddiali ms, ja som spravila test a keď bol negatívny, tak som hneď vysadila utroš a do dvoch dní prišla ms. Ale tak nikdy nevieš, nadej zomiera posledná 😉 a tak držím palce 🙂
@janemari pekná fotečka 🙂

janemari
24. aug 2011

@tinara23 t ofotil oco a ani som o nej nevedela,len ked sme to hádzali do PC. Mám ju aj na chladničke.

v555
25. aug 2011

@lenkalienka01 Ahojky,môžeš dostať menzes ale len vtedy ak nie si tehotná.Ale Ty ho nedostaneš lebo si tehu,držala som prsty aj na nohách tak musíš byť.

simik22
25. aug 2011

@lenkalienka01
@tinka9075 no zatial jednoznacne vedie Iscare.

v555
25. aug 2011

@yukaya presne tak ako píšu baby ,ja som ešte v ten deň išla domov.Ale ja som nezmar.Mne už robili tri krát laparku.Posledný krát mi robili kôli prefukom a vtedy som išla domov po troch hodinách.Takže neboj sa ničoho,všetko bude dobre.Dá sa to..... 🙂

v555
25. aug 2011

@simik22 ,ja ti poviem tak,každá si bude chváliť to CAR v ktorom sa jej podarilo donosiť vytúžené bábo.Ja som tiež chodila do Heliosu,vtedy som bola nadmieru spokojná ale bábo sa mi nepodarilo a už vidím chyby.Teraz som v Iscare a tiež som spokojná,v decembri sa chystáme na 5.IVF.Verím,že budem spokojná aj s výsledkom.

simik22
25. aug 2011

@v555 no vsak to je jasne, len vies, je tu vela bab ktore mozu porovnavat, vela ich vravi, ze v Iscare je uplne iny pristup ako v Heliku. a niektore maju s Heliosom uplne negativne skusenosti. ale fakt na Iscare sa zatial ziadna nestazovala, aj ked zatial este neotehotnela, tak na tom asi nieco bude. tak ti teda drzim palceky, nech sa to podari konecne!!

v555
25. aug 2011

@simik22 Ďakujem 🙂

petuska123
25. aug 2011

dobre rano baby... prisla som len pozdravit nemam nic nove

buba78
25. aug 2011

@lenkalienka01 menzes mozes dostat aj pri utrosi......ja som dva krat dostala po IUI........nerob urychlene zavery....cakaj na den D a poctivo davaj lieky........ak by si dostala volaj docentovi.......smam lieky nevysadzuj.drz sa

jovanka81
25. aug 2011

zajtra ideme na vec...IUI 🙂 len sa obavam, aby ovulka neprebehla skor ako ma 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre