Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lily525
3. sep 2011

@bbtina dakujem, si zlata

lily525
3. sep 2011

@tinka9075 ano, to som pocula od vela ludi, takze sa tesiiim 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@lily525 ozaj je to super človek a uvidiš budeš spokojna keby takych doktorou bolo viacej ako je docent Tomaš človek ktory dokaže pomôct 🙂

v555
3. sep 2011

@lenka_21 len toľko,že je kvalitnejší než DHEA,našla som to na www.sanopa.eu.Ale čakám na podrobný popis od pani ktorá sa s tým zaoberá.

lenkalienka01
3. sep 2011

gabi.k @ v555- ako kočky moje ?? ako sa mate ? Ja zasa picham, no katastrofa 😀 😀 😀

lily525
3. sep 2011

@tinka9075 no uvidime ci naozaj pomoze 🙂)

tinka9075
3. sep 2011

@lily525 musite len verit a pôjde to uvidiš aj nam povedal čo mi všetko čo sme sa pytali potom daj vediet ako si dopadla 😉

lily525
3. sep 2011

@tinka9075 dakujem, ja verim a som si ista ze sa to raz podari, inu moznost si nepripustam. ano, dam vediet 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@lily525 budem čakat a držim palce možno sa tam aj stretneme ja tam idem asi o 2tyždne 🙂

tinara23
3. sep 2011

@tessinka ahoj rada ťa tu vidím 🙂 a ďakujem 🙂 ešte sme len na začiatku, tak sa moc tešiť nechcem, ale snažím sa veriť, že o pár mesiacov sa budeme vytešovať z bábätka 🙂

tinara23
3. sep 2011

@lenka_21 veľmi ti držím palce 🙂

lily525
3. sep 2011

@tinka9075 no dam ti vediet na kedy nas objednaju, jo? 😉

helen5
3. sep 2011

@lenkalienka01 nič si stoho nerob ja beriem take lieki čo chodim ako . opita . toči sa mi celi dom somnou

petuska123
3. sep 2011

zabava zacne???

lenkalienka01
3. sep 2011

@helen5 nic si z toho nerobim, ved vsetky tu nieco uzivame a pichame

lenkalienka01
3. sep 2011

@petuska123 cakam a nic 😎 ale mohla by, potrebujem nieco na spestrenie 😀

tinka9075
3. sep 2011

@lily525 jasne daj vediet 🙂

lenka_21
4. sep 2011

@tinara23 @lenkalienka01 @tinka9075 Kocky dakujem ...

nooo @lenkalienka01 kedze sme planovali stimulkovat a tehulkovat spolu, tak teraz ti nic ine nezostava iba vytasit tie kolajnice 😀 😝 😀 😝 Som ti chcela ist prikladom, tak sa snaz baba ... Inac prave mi napisala kocka z anglickeho fora, ona mala iba jedno embrijko a to sa pekne vyvinulo a aj uchytilo a je z nej tehulka ... ani nepisem jej AMH, lebo by si ho musela hladat lupou 😉 😉 😉

@v555 Idem to nastudovat ... 🙂 😉 🙂 Ak budes mat viac info daj vediet a hodime to aj do temy o nizkom AMH ...

v555
4. sep 2011

@lenkalienka01 ahoj,ja sa chystám na PN od novembra,už sa teším a v decembri začínam stimulovať.Dovtedy sa idem pripravoť na nič nerobenie,aj to treba vedieť 😀 😀 Dúfam,že ma docent nestopne,pretože mi to vychádza okolo Vianoc.Verím,že to už bude vianočny darček 😉
A Ty sa už trápiš,držím palce aby si zareagovala na včeličky.

v555
4. sep 2011

@petuska123 nejako to zastalo 😀 😀

lenkalienka01
4. sep 2011

@lenka_21 ano, ano.....si prikladom pre nas vsetkych 😉 AMH uz ani neriesim, ved ak je vajicko, tak by to malo vyjst 🙂 horsie by bolo, keby vajko nebolo vobec 😒

lenkalienka01
4. sep 2011

@v555 vianocny darcek bude urcite 😉 . No to nic nerobenie by som sa mala naucit aj ja. Som typ, co stale cosi robi 🙂 Dc. ti to nema preco stopnut ved na ich stranke v odseku liecba a vysetrenia je bod 8 :.
V odôvodnených prípadoch zabezpečujeme služby mimo ordinačných hodín, cez víkend i sviatky.
Takze, nech ho nenapadne mat nejake vyhovorky , aby nas vsetkych nenahneval 😠 😠 😠 😎

v555
4. sep 2011

@lenkalienka01 ,áno čítala som to tak isto to bolo aj v Heliose.Verím,že to už vyjde a takto o rok už budem mať inú prácu a nie pripravovať sa na nič nerobenie 😀 😀

lenkalienka01
4. sep 2011

@v555 pri babatku nebude cas na nic nerobenie 😀 , takze vsetky co sme tu budeme happy, ak sa dostaneme na kona, vymenit si skusenosti a radosti 🙂 🙂 , roboty s drobcami budemem mat az,az 🙂

v555
4. sep 2011

@lenkalienka01 presne tak som si to aj ja predstavujem.Takže, užime si posledný rok nič nerobením 😎 😎

lenka_21
4. sep 2011

@lenkalienka01 ... tak teraz prehanas 😀 😀 😀 ... Ja len nemam rada slova neda sa, nejde, nepodari sa ... atd. inac ja som mala v plane, ze bude cusat az do 4 mesiaca, ale viem ako dobre na mna vplyva ked v zahranicnom fore citam, ze sa to niekomu podarilo ... hlavne s nizkym AMH 🙂 😉 🙂 ... a tak som priznala farbu i ked teraz mi hrooozne lepi kvoli tomu predchadzajuceme MA. Kym ja porodim asi budem sediva 😅 😅 😅
Jasne, ze vajko je dolezite a staci iba to jedno spravne 🙂 😉 🙂

To by ste sa cudovali kolko zazrakov prirody mam okolo seba ja 😝 😀 😝 😀

petuska123
4. sep 2011

ahojte baby.za 2 dni mi zacina new cyklus. ohladom genetiky vysledkou sa este neozvali.a potom zas cakat dalsi mesiac na schvalenie ziadosti tak ono to asi budem zacinat az v decembry.

v555
4. sep 2011

@petuska123 super,prepáč ale aspoň nebudem sama 😉 😉 😉 December je pekný mesiac.......a dúfam,čo dúfam,pevne verím,že bude aj plodný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu100
4. sep 2011

Ahojte , dávno som tu nebola....medzitým som ležala v nemocnici na inúzkách...vracala som celý deň, nevedela som ani piť...teraz je to už troško lepšie...

@gabi.k do kedy si užívala Utrogestan? Prečo picháš faxiparín?Ja som to po IVF nemala...

lenkalienka01
4. sep 2011

@lenka_21 hlavne sa nestresuj, neboj bude vsetko OK. Davaj na seba pozor za dvoch / troch / ??? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre