Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lenkalienka01
18. sep 2011

@v555 ahoj, ahoj 🙂

cuculik1
18. sep 2011

Dievcata, otazocka.... ste spokojne s ISCARE martin, som na vazkach pre ktore centrum sa rozhodnut, ISCARE v Martine ci Gyncare v KE? Mate niekto skusenosti s obomi? Dakujem za kazdy nazor.

v555
18. sep 2011

@lenkalienka01 ahoooooj,tak ako pokračujeme????Ja stojím zatiaľ na mieste 😀

jovanka81
18. sep 2011

@cuculik1 Ja by som na zaklade mojich skusenosti odporucila Martin Iscare. 🙂

cuculik1
18. sep 2011

@jovanka81 a mala si moznost aj porovnat s gyncare? Dakujem

jovanka81
18. sep 2011

nie nemala, ale hovorila som s nejednou babou, co chodia z centra do centra.....ono musis sklbit hlavne vzdialenost, lebo ked ti pride dochadzat kazdy druhy den na sono, tak je to velmi casovo narocne 😒 a unavne. Moj nazor je, ze cim komornejsa atmosfera v centre, tym lepsie.Martin mal vzdy spickovu nemocnicu a uz len fakt, ze tam pracuju uznavani odbornici v daj problematike ma presvedcil...a aj komorna atmosfera mi vyhovuje,. rodinne prostredie. cim vacsie mesto, tym viac pacientov atd atd 🙂 takze ja som uvazovala takto. Ja to mam do centra cca90 km a je to dost narocne na cas a hlavne volno v praci ☹ ked musis ist an sono skontrolovat vajicka pripadne vykonat nejaky zakrok. ja som si mylsela, ze tam pojdem 2-3 razy a je to, ale take stastie som nemala,niektore zeny chodia roky do centra, kym pridu k vytuzenemu babu. tak sa spravne rozhodi 🙂

helen5
18. sep 2011

@v555 Ahoj a ake lieki ti dali . tieš logesten na 3 mesiace .

jovanka81
18. sep 2011

@cuculik1 ten moj dlhy pokec patril tebe 🙂

cuculik1
19. sep 2011

@jovanka81 dakujem!

v555
19. sep 2011

@helen5ahoj, logesten nepoznám,poznám LOGEST.Ja mám iné.Ja mám Maitalon 😉

lenkalienka01
19. sep 2011

@v555 ahoj, aj ja preslapujem na mieste, skor mam pocit, zesem tam dam krok VZAD 😠 , ale cakam na mrchu a rozbehnem dalsi boj, k budem mat folikuly, tak idem na NATIV 😉

ivta5
19. sep 2011

@nikitka2 Ahojky, treba veriť, že výsledky budú OK, tak tebe to už odbúda ja začínam s prvým pichaním už túto nedeľu, bojim, bojííííím ☹ . Inak zaujímalo by ma podľa čoho nám dávajú rôzne lieky, ja si mám v druhej časti pichať Gonal a ty si picháš menopur.

ludinka
19. sep 2011

ahojte chcem sa vas kolko trvaju vysledky z krvy v is care? dnes som bola na odbery hp, AHM, IMUNO, hematologia, CA125 , a este ma zaujima ci mi budu oni volat alebo musim ja zabudla som sa to opytat dakujem

zibi
19. sep 2011

@ludinka ludi caf..napisala som tsi IP

zibi
19. sep 2011

baby chcem sa spytat...kto z vas bol na genetiku v auguste a komu sa uz ozvali..my sme boli okolo 18 augusta a este stale nic... 😒 povedali ze do mesiaca sa ozvu...

riami78
19. sep 2011

@ludinka Mne povedali že tak 2-3 týždne to trvá. Ak by bolo niečo v neporiadku, budú volať! Ale ja aj tak zavolám, aby som mala istotu.

v555
19. sep 2011

@lenkalienka01 To je super a kde ho budeš absolvovať???V Martine??Lebo ja som už na tom tiež uvažovala,stojí v Mt len 150€ +ICSI aspoň ja by som musela aj na to dať love.Som rada,že si sa takto rozhodla,je to rozumný plán.Žiadne hormony. 😉

ludinka
19. sep 2011

@riami78 dakujem

riami78
19. sep 2011

@aninka666 Ty si už 9. týždeň? To ale letí! A ako sa máte?

riami78
19. sep 2011

@lenkalienka01 Ahoj, nebola si náhodou 07.09. v ISCAR-e? Myslím, že sme sa stretli pred budovou. Ale bola si nejaká zamyslená.

riami78
19. sep 2011

@v555 Trošku ma uveďte do problematiky. V čom spočíva NATIV ???

aninka666
19. sep 2011

@riami78 ahoj, noo, malo by to byť 8tt+2. v stredu idem na kontrolu k môjmu gyn. tak som zvedavá aké drobec rastie a čo mi povie. zatial všetko v pohode (zdá sa byť). zle mi moc nebýva, len tak raz do týždna, ak niečo nevhodné zjem (ešte neviem presne čo všetko mi robí zle), tak vraciam celý den. ale inak žiadne ranné nevoľnosti, len mi je občas ťažko od žalúdku ale časom to prejde. a vy ako??

riami78
19. sep 2011

@aninka666 My zatiaľ po starom, čakáme na výsledky HP. Tak to je dobre, len tak ďalej! 😉

mominko
19. sep 2011

Ahoj som tu nová a nečítala som všetky príspevky... Pred týždňom sme prvý krát navštívili Iscare v Martine, dali mi jednu injekciu Pregnyl 5000... údajne sa drží v moči 10 dní, ja som 6 deň a na teste ani chýru po druhej /... Má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem

nikitka2
19. sep 2011

@ivta5 ahojky moja neboj sa inekcií ja som sa tiež bála ale je to dobré, ihlu si priložím ku koži a potom už nepozerám ako to tam dnu tlačím len ked je ihla dnu tak už v pohode na to pozrem a tlačím striekačku aby to nevitieklo pomimo. Dnes mi zvíšili dávku na 4 ampulky menopuru tak pijem 4litre vody taaak nasilu

jovanka81
19. sep 2011

@mominko nic sa neboj, dali ti pregnyl aby vyvolali ovulaciu, prasknutie folikulu, asi si mala dozrety folikul a urcite vam povedali, kedy sa mate snazilkovat. Odporuca sa pohlavny styk 36 hodin po pichnuti pregynll. ked nemas na teste ani ducha znamena to, ze uz nemas v tele HCG z pregnylu. teraz este cekat aby neprisla mrcha a v obdobi mrchy ak by si otehotnela ti zase bude stupat HCG tak,k ze sa objavi aj druha ciarka na teste. drzim palce, aby to vyslo 🙂

v555
19. sep 2011

@riami78 Nativ,znamená-nestimuluješ sa žiadnymi hormonmi,čiže neberieš žiadne lieky,robí sa odber vajíčka,ktoré vyprodukuje tvoje telo /väčšinou je to jedno alebo maximálne dva vajká/,spraví sa odber a oplodnia sa buď spontánne alebo ak sú spomalené spermie tak si zaplatíš ICSI.Je to spôsob,ktorý ti určite nenavrhne ani jeden doktor,pretože je tam malá šanca ale oveľa väčšia ako pri spontánnom otehotnení.Už len z toho dôvodu,že ti oni sami oplodnia vajko,pravdaže ak je kvalitná spermia.No všetko je to o šťastí.A podľa mňa treba aj takéto vyskúšať,hlavne vtedy ak niekto nereaguje na injekcie ale bez nich sa vytvoria vajka.

v555
19. sep 2011

@lenkalienka01 sorry,sorry,troška som sa pomýlila,nie 150€ ale limitovaný cyklus stojí 199€,je to ako NATIV.

helen5
19. sep 2011

@v555 sory ja som sa pomilila maš pravdu to na richlo vieš večer .a ako si natom teraz . kedy ideš do martina . na višetrenie a ktore kolo už idete ,moja

v555
19. sep 2011

@helen5 Ahoj,do Martina idem až v novembri,idem si po recepty na stimuláciu a začnem na začiatku decembra.Ja už idem na 5.IVF 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre