Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

dasaa
1. nov 2011

Babenky ked ste odchadzali z Heliosu tak ste im to povedali ze uz koncite u nich ?a dali vam aspon papiere ze co vam robili?

dasaa
1. nov 2011

@v555 dakujem 🙂 aj ty tam chodis ?

tinka9075
1. nov 2011

@v555 vieš čo mne sa zdá že 125 ja som mala tie perá Gonal a ešte nejaké ale tie si vôbec nepamätám asi som ti velôa nepomohla 😉

v555
1. nov 2011

@dasaa ano aj ja tam chodím,chodila som do Heliosu ale prešla som sem.Papiere mi dala dokina bez problémov, vlastne poslala poštou.Ja som nevedela že skončím v Iscare mala som namierené do Brna ale ....takto to vydalo,ale som rada....neľutujem.Ešte síce nemám o 20 kíl navyše 😀 😀 😀 ale aj to bude a verím,že čoskoro.

tinka9075
1. nov 2011

@dasaa no ved aj ja mám na Helik tažké srdce hlavne na Krajka ale Iscare je niečo iné Helik sa mu nemôže rovnat mne to v Heliku pripadalo takto daj prachy a neotravuj mne sú dodnes dlžný skoro 500eur a vôbec ich to netrápi 😒

v555
1. nov 2011

@tinka9075 ale pomohla ďakujem ti 😉 aspoň približne by som to chcela vedieť aj keď u každej je to iné.Mne doktor povedal,že ma bude stimulovať agresívnymi liekmi a vysokými dávkami tak som veeeeeľmi zvedavá.

v555
1. nov 2011

@tinka9075 to ako že sú ti dlžní????aj toto sú schopní??? 😠

dasaa
1. nov 2011

joooj babenky preco to tak je kazdy skoro len prachy chce ale pomoct ....

tinka9075
1. nov 2011

@v555 no dúfam že ti to dobre dopadne držím palčeky ja som bola včera v Iscare a pýtala som sa na výsledky AMH hormonu a sú velmi dobré vraj by som mohla darovat keby mám o 4roky menej tak idem rada by som pomohla babenkám 😉

dasaa
1. nov 2011

@v555 no tak to asi vyzera ze v stvrtok idem na kontrolu tak im oznamim ze odchadzm z Heliku.Mozem vediet aky je u vas problem?ak nechces tak nemusis 🙂

dasaa
1. nov 2011

@tinka9075 tiez mam tazke srdce na doktorku pristup je jej taky ked clovek sa neopyta tak nic ani nevie.

tinka9075
1. nov 2011

@v555 veru ano naúčtovali aj to čo nerobili a ked som to doktorovi povedala tak hovoril že sa pomýlil o čom velmi pochybujem a že to dá do poriadku doteraz ved keby mal trošku charakteru tak to vráti a hotovo 🙂

v555
1. nov 2011

@dasaa ja ani neviem aký mi máme problém.V Helíku tvrdil Krajko,že sú slabé spermie tak sme hneď išli na IVF-ICSI,bez inseminácie,hneď na IVF.Tam som bola na troch cykloch ale len raz som mala vklad ☹ ,dali sme sa na darcovské embryá a otehotnela som na 7.týždňov,bohužiaľ som potratila.Potom sme skúšali 4 inseminácie,1krát s vlastnými spermiami a tri krát s darcovskými a nič.Teraz vo februári sme prešli do Iscaru,spravili mi plno odberov krvi a uvidíme.Idem do 5.kola IVF začiatkom decembra.Tak to som v skratke ja 🙂

si31si
1. nov 2011

@dasaa takže si sa rozhodla už 😉 daj mi potom vedieť aký je postup ked chceš prestúpiť možno ťa budem nasledovať 🙂

kukucka78
1. nov 2011

Ahojte kočkyneviete prosím na kolký den cyklu sa roby KET???

dasaa
1. nov 2011

@v555 och ani neviem co mam na to povedat ale dobre si urobila ze si odisla.Tak ti drzim vsetky prsteky aby to vyslo 🙂

dasaa
1. nov 2011

@si31si no uz som sa rozpravala s manzelom.Jemu sa tiez nepaci ako sa k nam spravali ocakavali sme vela vysvetlenia,same testy atd.Jasneeeee dam ti vediet 🙂

v555
1. nov 2011

@kukucka78 mne ho robili asi na 16-17.dc už sa ale presne nepamätám 🙂

v555
1. nov 2011

@v555 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj až sa hambím ako som to napísala ,aký mi mame problém,opravujem sa MY máme problém

kukucka78
1. nov 2011

@v555 dakujem zaodpoved ja idem na 15 dc na sono a potom je sobota nedela

karkana
1. nov 2011

@kukucka78 mne robili aj 20 dc,aj 23dc a teraz na 17dc,vždy to zavisí,ked si na ultrazvuku,tak sa to určí,akú máš veľkú sliznicu od toho to závisí, 🙂

kukucka78
1. nov 2011

@karkana aha no tak dufam že bude dobra nech je to čim skôr lebo to čakanie je na nervy

helen5
1. nov 2011

@v555 Ahoj mi sme mali kratki protokol hned prvi a pichali sme sa asik dva tyžne ale ani nie cele a už sme šli na zakrok a teraz mame dlhy tak som zvedava ako zajtra zase doppadnem lebo som bola v pondelok na krv a sono a pobede mi volali že mam planu krv tak idem zajtra a potom v piatok zase

linda81
1. nov 2011

cawte kocky...mam surne otazkum, picham 7 den menoputm prve dni 225, od nedele 150 IU, nejako ma picha a pobolieva podbrusko, Je to normalne ? ci sa mam bat? Zajtra mam kontrolu.

oknosmas
1. nov 2011

@linda81 myslim, ze sa nemusis bat..hormony sposobuju zvacsenie vajecnikov..a urcite je tam kopec folikulov..a je to uplne nieco ine, ako bezny cyklus. neboj..zajtra ti povedia, ak by bolo daco v neporiadku. ale oni vedia, co robia.. aspon myslim 🙂

linda81
1. nov 2011

@oknosmas Ahoj....diky🙂..je to pre mna nove vsetko, prve dni parada, som myslela, ze to na mna neucinkuje, som sa zlakla teraz kus.

oknosmas
1. nov 2011

@linda81 😉 neboj, urcite ucinkuje... ja som sa citila dost zle pri stimulacii..stale ma daco pichalo a bolelo...ale dalo sa to prezit.. 🙂 prajem stastny koniec 🙂

petuska123
2. nov 2011

@zibi tak ako si dopadla v MT?? daj vediet

petuska123
2. nov 2011

dnes nik nepise? 😕

simik22
2. nov 2011

ahojte, je tu niekto kto sa chysta tento mesiac na IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre