Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
8. dec 2011

@riami78 to aj ja dúfam že zostane na SK bolo by to velká škoda keby odišiel ale zas keby si aj otvoril niečo vlastné aj v Martine keby bolo v tomto meste aj 100centier tak docent bude mat najviac pacientok a bude to najlepšie centrum 🙂 ja idem do Martina ešte na krv len s takou nechutou nuž ale musím to zvládnut 😉

riami78
8. dec 2011

@tinka9075 Ty si na neho fakt zaťažená! 😉 Byť tvojím mm, začínam sa báť! Neviem, či založiť 3 centrum v MT by bol dobrý nápad. V PN bolo centrum iba chvíľku a zrušili ho. Je to o peniazoch.

tinka9075
8. dec 2011

@riami78 nie som zatažená ale ten človek mi dal velkú nádej íst dalej 🙂 no našla som dalšieho komu môžem verit tak dúfam že mi pomôže 😉 presne tak na slovensku je všetko o peniazoch 😒

riami78
8. dec 2011

@tinka9075 Veriť je niekedy polovica úspechu.

tinka9075
8. dec 2011

@riami78 presne tak no som zvedavá ako zajtra dopadnem v Blave 🙂

majda27
8. dec 2011

@riami78 presne tak je to všetko o peniazoch. V pn skor bol problem s poistovnami, nechceli s nimi uzatvorit zmluvy a neviem ci kazda by mala peniaze na celu ciastku bez toho aby nieco preplatila poistovna.

tinka9075
8. dec 2011

@majda27 je to o peniazoch ale aj tak nechápem že kočky ktoré boli na ivf v čechách a platili si to samé ich to vyšlo ešte lacnejšie ako na SK tak potom neviem čo tá poistovna vlastne prepláca 😒

v555
8. dec 2011

@tinka9075 poisťovne preplácajú polovicu liekov a 1000€ za odber oocytov,stimulačné soná a stimulačné odbery krvi 🙂 🙂 🙂 no nie je to bohvie čo 😝

tinka9075
8. dec 2011

@v555 ved to aspon niečo ale mali by to preplácat komplet a bolo by no darmo na slovensku človeka len okradnút 😖

dadax84
8. dec 2011

Baby poradte mi, tesne pred IUI je lepsi uz prasknuty folik alebo este neprasknuty?

aninka666
8. dec 2011

@dadax84 ja som už mala prasnutý a podarilo sa

dadax84
8. dec 2011

@aninka666 vdaka za info, trosku si ma upokojila, lebo zatial mi vsetky baby vraveli ze nemali prasknuty, alebo mali tesne pred prasknutim. Dik 🙂

aninka666
8. dec 2011

@dadax84 mne ked tesne pred IUI robili sono, tak už bol prasknutý. takže držím palce aby sa ti to podarilo

mabumi
8. dec 2011

@sony44 ahooooj, no to je super, a kedy si mala ET? straaaasne moc ti drzim palce. ako sa citis? a kolko mate embryi?
ja sa chystam na operaciu v utorok (no to musim stihnut odkramovat, mimochodom nemas nejaky recept ako dostat kramy este dnes 😅 ☹ ?) a potom by som mala dostat injekcie a vo februari stimulacia a ET... dufam, ze si vydobijem doktorku a stihnem to pri Fillovej 😨 😵 ...

@ludinka no nase brusne tance 😵 . taka som bola odhodlana, len rovno vtedy som tusim dostala mrchu a strasne bolesti. a odvtedy sa chystam na tu operaciu a furt sa to odklada, tak som nakoniec usudila, ze skoda zacinat. no keby som zacala, tak uz som mohla mat cosi aj za sebou 😝 😖

mabumi
8. dec 2011

@v555 ahoj no co nove? ako sa dari? tusim si pred OPU, vsak? tak drzim palce.
inak nechapem ako môzu nase poistovne preplacat 1000 € na OPU, polovicu liekov a vsetko co si napisala ked este aj tak doplacame 1000 € v priemere a v cechach ked si samoplatca, tak ta to stoci priblizne tolko ako u nas s poistovnou. inak tam to vraj preplaca poistovna vsetko a maju 4 pokusy, nie 3 😖

v555
8. dec 2011

@mabumi no je to tu fakt na prd 😖 😝 ....ale ja som teraz samoplatca už a stojí ma to o niečo viac ako pri poisťovni ale nie oveľa...no záleží to od protokolu a všetkých okolností 😉
no zajtra mám OPU......tešííííííííííím sa 😉 😉 😉

moniatko13
8. dec 2011

@sony44 moja..tak dufam,že sa podaril ET..držim palce.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
8. dec 2011

@mabumi moja,tak nech ten február vyjde 🙂 🙂 🙂 ...budem na teba myslieť a držať palec 🙂 😉 🙂 ...inač za mňa poisťovňa zaplatila,keď som to zrátala dokopy cca 2000 eur..

moniatko13
8. dec 2011

@v555 teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 a zajtra na teba myslím,nech sú krásne folikuli...a o 3 týždne man nezabudni oznámiť tu skveli spravu... 🙂 🙂 🙂

tinara23
8. dec 2011

@dadax84 ja som mala pri druhom IUI tiež už prasknutý folík a IUI bolo vtedy úspešné, takže nič sa neboj 😉

tinara23
8. dec 2011

@aninka666 ako krásne ti nabiehajú týždne, riadne to ubieha, že 21tt 🙂

mabumi
8. dec 2011

@v555 no tak drzim palce, uz sa to musi podarit. na piaty pokus, v nicku mas same patky.... to je znamenie 😉 😉 😉

@moniatko13 a ty ako pokracujes, co nove? necitam to tu moc pravidelne, iba obcas si to tu pozriem 😖

moniatko13
8. dec 2011

@mabumi no moja už som v prvej fáze dlho protokolu..tak pomaly pokračujem... 🙂 🙂 🙂

mabumi
8. dec 2011

@moniatko13 super tak drzim vsetky prsty 😉

zibi
8. dec 2011

@v555 asi sa uvidime zajtra 🙂 ideme s muzom na pohovor k embryologicke a sono plus krv..drzmim palce daj i vediet ako si dopadla

lubka0506
8. dec 2011

ahojte🙂 @sonny44 držím všetky prsty ktoré mám: Dúfam že to vyjde!🙂
@v555 budem na teba mysliet. 😉
@riami78 a ostatné babule myslím si že nie každý si može dovolit vycestovat za hranice len tak...aj kvoli rodine. A nieje lahké otvorit ambulanciu a určite to nejde zo dna na den,aj ked by sme boli radi-mnohé! A ktovie možno bude dr. Gallo mat "dobré lepidlo" a že to vyjde... 😉 Ja som zvedavá na dojmy z dalšieho pohovoru... Možno budem celé vianoce rozmýšlat ako dalej a ktoré CAR a možno budem spokojná. Je mi to lúto že to takto dopadlo s docentom...je to človek "na mieste"...s úžasným prístupom. Možno aj preto že si tým prešli,ako písala jeho manželka. Ja tvrdím že kto tým neprejde tak to nepochopí! 😕
Všetkým "rozbehnutým" kočkám držím palce! 😉 😵

tinka9075
8. dec 2011

@lubka0506 presne si to napísala kto si tým neprešiel nepochopí že túžba je velká a nedarí sa ale my to zvládneme všetky 🙂 🙂

lubka0506
8. dec 2011

@tinka9075 máš pravdu...teda aspon dúfam že to tak bude!...🙂

tinka9075
8. dec 2011

@lubka0506 neboj zvládneme to a budeme už štastné a spokojné 🙂 🙂

smeyka27
8. dec 2011

@zibi tak aj
@ninka74 sa k nam pridava na pondelok 😵 🙂
@v555 zajtra drzim palceky,vela kvalitnych vajek 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre