Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

bbtina
26. jan 2011

@sliver juuuuj, Ďakujem, Už som takáá nedočkavá, všetky hlcem, len nech sa aspon jedno chyti 🙂)))) no moja netrpezlivosť mi povedala, že v sobotu by som to už mohla skúsiť to budem 9den po ET, lebo už to asi nevydržím 🙂))

sliver
26. jan 2011

@bbtina - ja som na 9 den už videla slabulinkú čiarku ale ja som mala PK a vkladali mi blastocystu... ale na 7 den som mala ducha ktorého bolo vidieť asi po hodine 😉 čiže to by už aj tebe mohlo niečo vidieť, božinku som nedočkavá aj za teba 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bbtina
26. jan 2011

@sliver joj ani mi nehovor, už sa neviem dočkať, dúfam, že mi testy neprinesú sklamanie a že to tam bude

sliver
26. jan 2011

@bbtina - len nestrácaj nádej hneď na začiatku lebo sa to môže zjaviť aj neskôr 😉 nádej zomiera posledná 😉 až dňom kedy ti povedal doc.

crazybabenka
26. jan 2011

@bbtina
@sliver a čo mám potom povedať ja....ako vám iste janemari potvrdí....ja som taká zvedavica zvedavá....a vždy umieram nedočkavosťou...ako ste dopadli 😀 😀 😀 držíme pršťoke a posielame vrece plné vírusíkov.....aj keď už ich určite nepotrebuješ....a fazuľka rastie do krásy 😉

bbtina
26. jan 2011

@sliver
@crazybabenka
🙂))) normálne mám už akúsi euforiu, alebo ako tomu vynadať .-))))))) crazy a ty sa už fakt bal do tej porodnice, to už stebou všetci čakáme a malá stale nič?

crazybabenka
26. jan 2011

@bbtina moja ja už som dávno pobalená.....ale uznaj...tebe by sa chcelo liezť.....s teplúčka do takéhoto počasia 😀

bbtina
26. jan 2011

@crazybabenka no chcelo nechcelo, šup ho von. veď bude aj tak doma zababušená 🙂

crazybabenka
26. jan 2011

@bbtina my sme jej už nasľubovali hory doly.....že ak sa jej páči vo vodičke....tak jej napustíme vaničku.....tato k tomu pridal aj tri kačičky.....a nič nezabralo 😀

superstarka
26. jan 2011

Ahojte.Kto ide 7.2. do Martina Iscare?Ideme tam prvý krát.

zabka1124
27. jan 2011

Ahojte babenky🙂!Chcela by som sa vas opytat, moj mm by si chcel dat spravit spermiogram, ci je vsetko ok, takze sa vas pytam, staci tam len zavolat a opytat sa na termin-teda len on alebo musime ist na konzultaciu???
My sa snazime pomalicky uz 2 rok, minuly rok okolo zaciatka februara som sice otehotnela, no a 14.3 aj potratila, ja mam vraj hormony ok, vse je ok, tak vobec nevieme kde je problem:(!!!
A najhorsie na tom je, ze vsetky baby okolo mna su tehotne alebo tesne pred porodom a aj poznam take , co povedali, ze ''no stalo sa, co uz'' a mneto pride taaak nespravodlive!Dufam, ze zanedlho sa strerneme v inej teme 🙂🙂🙂🙂!Bre ranko prajem🙂!

sliver
27. jan 2011

@zabka1124 - juj ty si iný ranostaj 😉
môže ísť iba na spermiogram, stačí tam zavolať a objednať ho. Ináč aj my sme pôvodne tak išli že iba na spermio či je všetko OK a nakoniec sme ostali na jednej konzultácii, potom na druhej atd. 😉
Aj chodíš k svojmu dr., robí ti nejaké kontroly alebo to stále nechávate na svojom snažení doma?

bbtina
27. jan 2011

kočky od včera večera ma tak divne bolí brucho, skôr niekde v podbrušku, tak ako keď bolí žalúdok, tak nejako duto. Myslíte, že sa mám nad tým zamýšlať?

buba78
27. jan 2011

bbtina- ahoj, si po transfere, ktorý deň?

tessinka
27. jan 2011

Ahojte, babenky, tak vás všetky zasa zdravím, trochu som sa odmlčala, nejak sa mi veľa práce navalilo.
@bbtina, veľmi držím palce, takže od soboty budeš testovať? Dúfam, že je všetko, ako má byť. 🙂 🙂 🙂

@sliver, už 15 tt pzerám. Ako to beží.Tak sa drž. 🙂

No my stále máme vyčkávacie obdobie. Také medziobdobie. Už mi to pomaly príde ako z iného sveta.

bbtina
27. jan 2011

@buba78 no dneska som 7 den po ET, bez PK

@tessinka dúfam aj ja, lebo je to také divné, doteraz som mala len také slabé menštruačné bolesti ale toto je iná bolesť, fakt sa človek už bojí všetkého. No myslím, že v sobotu by som to už mohla skúsiť, veď uvidím 🙂))

tessinka
27. jan 2011

A špeciálne zdravím Crazybabenku. A tešíme sa na Paulínku. A nech má pekný príchod na svet.

tessinka
27. jan 2011

@bbtina, je to ťažké, ale radšej ničom nepremýšľaj. Všetko môže znamenať všetko. U každého je to iné. Mne bolo tak zle, keď som otehotnela, že som myslela, že sú to naisto predmenštruačné krče a dala som si dokonca aj ibalgin, čo sa nemá, ani vo sne mi totiž nenapadlo, že to môže byť takéto. Mysli pozitívne a hladkaj bruško. Veľa šťastia. 🙂

bbtina
27. jan 2011

@tessinka ďakujem, no snažím sa a poctivo hladkám

sliver
27. jan 2011

@bbtina - presne ako píše tessinka, u každej to je úplne iné tak sa radšej nezamýšlaj..... môže to byť aj uhniezďovanie tak len ďalej krásne hľadkaj a hladkaj 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@tessinka - ajoj kočka, také medziobdobie vždy pomôže, očistí sa duša a človek sa trošku ukludní 😉 a potom nikdy nevieš.....
jo letí ten čas ale mohol by ešte rýchlejšie 😀 😀 😀 aspon do leta a potom zase pomaličky 😀 😀 😀

bbtina
27. jan 2011

@sliver už sa nebuďem sľubujem 🙂))))

crazybabenka
27. jan 2011

@tessinka Ďakujem moja....no tej našej drnde sa nejak špeciálne nechce....proste si robí čo chce....a ukazuje kto je tu pánom 😀

petuska123
27. jan 2011

@crazybabenka ahoj ty este stale nic??,celi tyzden som bola chora a som myslela ze uz aj foto baba tu bude a ty stale nic 😕

crazybabenka
27. jan 2011

@petuska123 no čo už...malej sa nechce....uvidím, čo mi povie zajtra primár

petuska123
27. jan 2011

@crazybabenka asi jej je dobre v brusku... 😀

krista5
27. jan 2011

@lasocka1
ahoj ....bola som objednana na 11, ale isla som az 11.45.
Ty si bola kedy?
Inak suuuureer sedenie, porozpravala som sa🙂🙂

buba78
27. jan 2011

bbtina- ano je pravda, že každého bolí podbrušie po transfere, ale može to byť aj hyperstimulačný syndróm, radšej by som doc.zavolala. Ja som ho mala pri prvom IVF a pri druhom už nie a otehotnela som. Držím paste a nemysli hneď na zlé. Ono sa to každému ľahko hovorí. Je to ťažké sa odpútať od toho keď po tom tak túžime- viem čo píšem, mám to už za sebou.

crazybabenka
27. jan 2011

@petuska123 jednoznačne 😀

zlatanka30
27. jan 2011

babulky ked nam schvalia ziadost pojdeme na konzultaciu este aj docentovi,alebo hned ku koordinatorke?

bbtina
27. jan 2011

@zlatanka30 už rovno ku koordinátorke, odteraz to bude v jej rukách 🙂 až do OPU

@crazybabenka ty už aj bež rodiť🙂))))))))))))), my sa tu už chceme vytešovať z bábatka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre