Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
13. jún 2011

@terry123 a kedy si si pichala rano či večer a potom tam treba niečo kontrolovat a ako často si bola v kontakte z martinom a otehotnela si hned alebo na ktori krat ste boli . a si platila niečo či vam preplatila poistovna lebo mi už si musime všetko sami hradit nam už poistovna nepreplati ani korunu

zabka60
13. jún 2011

@helen5 boli sme tam asi 4 hodinky a dopadli sme tak,ze ideme na iui,tak dufam,ze sa podari hned na prvy krat bo sa uz zblaznim...

helen5
13. jún 2011

@gabi.k lebo inakši sa neda aj mam visoki vek a musia mi dat iniekcije a potom spermije dnu tak som zvedava ako často sa budeme kontaktovat z martinom. a ako to bude prebiehat cela liečba dugfam že nam ježiško pomože na 1 a ty si ako natom teraz moja tieš si pichate

helen5
13. jún 2011

@ivta5 tak vi to mate dobre vam to zaplati poistovna ale mi si musime hradit všetko vraj kvoli veku ked maš viac ako 39 tak poistovna už nepreplaca ale ty sama si hradiš .a ty si už pichaš alebo ešte nie

helen5
13. jún 2011

@zabka60 a to ste dnes boli 1 krat a už viete že idete na iui a manžel ako mal dobre visledki . teraz kedy začinate z liečbou moja neboj sa si mlada zvladneš to nesmieš sa stresovat a bude okej inač ako ste dopadli maš dobre visledki či ako dnes a kedy vas objednali

zabka60
13. jún 2011

@helen5 joj vela otazok mas moja 😀 drahy ma vyborny spermiogram,az som ocami gulala a ja mam zle vajecniky bo su lenive a idem papat lieky na upravu menzesu a potom mi vezmu krv a pojdeme na iui,ked ma drahy vyborne spemie,tak by nam to malo vyjst 😉

petuska123
13. jún 2011

@gabi.k no lebo mame problem.

helen5
13. jún 2011

@zabka60 tak to mate dobre daju ti tabletki a možeš ist nato a kedy idete do martina teraz

helen5
13. jún 2011

@terry123 a si teraz tehotna či niesi a ako ti je blbo

zabka60
13. jún 2011

@helen5 tabletky mam uz doma a idem ked dostnem mrchu,tak na druhy den aby mi krv zobrali na hormony atd....a potom neviem,povedia mi

helen5
13. jún 2011

@zuzu100 moja čo to znamena kretki a dlhy protokol visvetli mi to lebo ja to neviem čo znamena moja prepač že sa ta pitam aale ja mam stoho zmetok

helen5
13. jún 2011

@zabka60 a ake ti predpisali a kolko razi naden maš brat . ked dostaneš tak maš ist hned druhy den a potom aj na AHM či nepojdeš a tam sa čaka dlho mesiac aj tyžden asik uvidiš čo ti povedia

zabka60
13. jún 2011

@helen5 mam len duphaston na upravu mrchy a potom clostylbegyt,aby vyvolali ovulku a rozhybali sa mi lenive vajcovody 😅 ahm??to je co??,neviem nic take nespominali a ano ked dojde mrcha na druhy den mi vezmu krv na hormonalne prifily a potom sa dohodneme na iui,ak pojde vsetko,ako by malo

gabi.k
13. jún 2011

@helen5 picham si uz Puregon...

zuzu100
14. jún 2011

@helen5 že aký je rozdiel medzi dlhým a krátkym protokolom neviem. Ja mám dlhý protokol - 1.prípravná fáza - od 16. dňa cyklu Provera, od 23.dňa Diphereline inj., + 2. šttimulačná fáza - od 1. dňa nasledujuceho cyklu Menopur až do odber vaj´íčok....

bbtina
14. jún 2011

@helen5 ak sa smiem opytat,odkial si?

zuzu100
14. jún 2011

O tom, či bude predlžená kultivácia rozhodne Doc., embriologička alebo ja????

petuska123
14. jún 2011

@zuzu100 ahoj ak chodis do mt do iscare tak tam davaju vzdy predlz.kultivaciu

sliver
14. jún 2011

nedávajú vždy... na začiatku sa s ňou pre istotu ráta ale je to vždy podľa vajíčok... aké sú, ako sa vyvíjajú a tak... rozhoduje sa za jazdy 😉 ale vkladajú aj skôr ako skončí predĺžená kultivácia....

zuzu100
14. jún 2011

@petuska123 áno, Iscare MT - - - a ak dajú predlženú kultiváciu potom je ešte možné zmraziť embrijká?

lubka0506
14. jún 2011

ahojte babule
Ja som vám sem nič nepísala ale čítala som vás pravidelne.Nechcela som sa zbytočne radovat a potom sklamat. Chcela som vám len napísat že KET nevyšiel ☹ Dnes som bola v MT na krv a sono. Sono bolo že vraj v poriadku ale krv negatívna ☹ Musím to "rozdýchat" a potom uvidíme čo dalej. Zamrazené nemáme už nič...
Pekne sa opatrujte a držím vám prsty!!!!

sliver
14. jún 2011

@lubka0506 - božinku moja zase.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
držkaj sa, posielame so Soničkou pusinky!!!!!

lubka0506
14. jún 2011

@sliver ano zasa to nevyšlo☹((( no čo uvidíme doc. spomínal nejaké vyšetrenia...uvidíme. Ja som to ale tušila....IP
...dakujem za pusinky!

mabumi
14. jún 2011

@lubka0506 ahoj moja, aj som myslela ze co je s tebou... akosi to vsetko rychlo ubieha a nie a nie sa nam zadarit 😒 . tak do dalsieho ivf mozno pôjdeme spolu, aj ked u nas sa to komplikuje, takze asi budem az po tebe. ale nevadi, hlavne nech sa konecne zadari vsak 😉
a ake vysetrenia budes robit? drzim palce 🙂

lubka0506
14. jún 2011

@mabumi aj ja som na teba myslela aj dnes ked som išla cez ZA. 😕 ja som síce povedala že by som chcela poslat žiadost do poistovne ale začali by sme asi až po prázdninách. Chcem si užit nejakú dovolenku a hlavne oddýchnut-Psychicky... ☹
doc. hovoril o PGD...uvidíme čo ešte.

daska1977
14. jún 2011

@petuska123 no čo??? už si si pichla?? prežila si?? u mňa bola prvá najhoršia a potom ako po masle... 🙂 😉 ja som si určila 21.00 hod.. to som považovala za najvhodnejšiu hodinu...a Ty??

moniatko13
14. jún 2011

@lubka0506 moje držkaj sa,v lete načerpaj nove sily a hlavne pozitívnej energie a potom šup ,šup nato..už nech sa aj vy tešíte z toho maličkého zázraku...uvidíš po lete si šťastena sadne konečne na teba..opatruj sa..
@mabumi moja už máš po tej operácii,alebo ta ešte len čáka?čoskoro sa budete s lubkou0506 vytešovať spolu..drž sa 😵 😵 😵 😵

helen5
14. jún 2011

@zabka60 AHM to zistuju hormony tak ty ich asik nemaš tak preto to ked maš štitnu žlazu ako ja a beriem na to lieki a su hormonalne tak som snich začala zarastat ako mladšia ateraz je to okej tak už vieš asik na čo to su tie testy

helen5
14. jún 2011

@gabi.k a to su iniekcije a načo moja a su tenke či ake su

helen5
14. jún 2011

@zuzu100 aha a už si ako pichaš a neboi ta nič tak ty maš dlhy a ja neviem aki budem mat fak to mi povedie vo štvrtok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre