Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

gabi.k
24. jún 2011

@terry123 dakujem pekne.... za povzbudive slovka.... ty sa tiez drzkaj s bambulkom 🙂

gabi.k
24. jún 2011

@moniatko13 dakujeeem.... tak ako ty sa budem vytesovat 🙂 z babatka 🙂

sony44
24. jún 2011

@gabi.k , @petuska123 - ahojte, držím Vám na OPU palce, nech sú kvalitné vajká a manžel nech odovzdá to najlepšie, čo má 😉 Na OPU Vám netreba košielku - dajú Vám....Len sa nesprchujte sprcháčom, len čistou vodou,nemalujte, nejedze, nepite a nenavoňavkujte, lebo vajká sú citlivé na pachy...platí sa až po odbere vajok, ked pojdete domov. Ak aj zaplatíte viac, ako Vám budú robiť, tak Vám peniažky vrátia

gabi.k
24. jún 2011

@helen5 nie dnes som nebola...idem zajtra..

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 jeeeej dakujem za super odpoved.... akurat som chcela zbehnut do vane... takze len cistu pramenitu vodicku mam pouzit.... 😅 na to platenie som sa zabudla spytat, tak dakujem ....snad prasule nezabudneme doma.... to by bol iny pruuuuser 😒

sony44
24. jún 2011

@gabi.k - teraz sa ešte može okupkať, ale zajtra ráno sa osprchuj len čistou vodou...a ani sa nekrémuj ničím, ja som si ani tvár nenatrela 😀 pre istotu, potom som bola vysušená ako stará totka 😀 držkaj sa zvládneš to, daj si ich už do tašky 😉 my sme tam nikdy viac ako 600 eur neplatili lebo sme nemali tolko vajok a aj pri 2. ivf som mala 14, tak sme zaplatili za 14, ale bolo zrelých nakoniec 10, tak potom nám vracali...

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 dako vydrzim s tym suchym ksichtom... len aby mi zle nebolo cestou domov 🙂 no my ideme platit asi raz tolko ako ty... 😒 takze tak... a mala si aj ICSI?

sony44
24. jún 2011

@gabi.k -áno mala, a mali sme mať aj PIGD, ale sme sa dohodli, že ak bude málo vajok, tak ju nedáme...mala som len 2 vajka, takže to bolo jasné ( v cene PIGD máš aj icsi aj PK), ale je mi jasné že aj tak je to 1000 až 1160 eur, nás to čaká v 4. kole...hurááá

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 aspon ze zohladnili to v tom "akciovom" balicku chiii a kedy ta caka to 4.kolo....

sony44
24. jún 2011

@gabi.k domov pojdeš až po 12,00, ak nie neskôr...ak ťa bude niečo bolieť, hned si pýtaj nech Ti dajú, lebo najprv ťa nebude nič bolieť, ale ku večeru ma to dosť bolelo,tak sa nehraj na hrdinku, ako ja , že nie nie ja nechcem..... 😲 zober, bud použiješ alebo nie....a zober si aj vložku, ja som po OPU trocha krvácala

sony44
24. jún 2011

@gabi.k - mali sme ist /2011, ale asi až 10-11/2011, uvidíme, či tak rýchlo naškrabeme bubáčiky, ale do konca roka to chceme určite, lebo po 3. ivf nám zostali nejaké lieky so zárukou 02/2012, tak budem musieť už" len" niečo dokúpiť...

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 dakujem... toto som vobec nevedela... no prva moja skusenost a verim ze posledna....

sony44
24. jún 2011

@gabi.k - mali sme ísť v septembri....nejako mi to tam nenapísalo

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 vsetky tieto IVF-ka ti robili v ISCARE v MT..

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 nejako som to pochopila aj napriek tomu ze som bloncka 😀

sony44
24. jún 2011

@gabi.k - nie je za čo, dúfam aj ja, že to bude tvoj prvý a posledný odber, a pre súrodenca si pojdete vybrať zmrzlinku 😉 snád som Ti aspon trochu poradila

sony44
24. jún 2011

@gabi.k - áno všetky a na ten 4. pokus máme preto zľavu 50% 😎

sony44
24. jún 2011

no končím, idem von...
@gabi.k zajtra držím päste a daj vedieť kolko bolo vajok a ako sa cítiš...budem na Vás myslieť 😉

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 no ja by som brala aj dve naraz.... no tak uvidime... kolko bude zajtra zrelych vajok a ako sa budu delit a vyvijat...kolko nam odporucia a tak... no a ked jedno tak snad do roka hadam dake zmrzlinky vyberieme....
no keby ti dali vacsiu zlavu .... ale aj tak...no lepsie ako nic, alebo ako sa vravi, ze modre pod oko 🙂 ak smiem vediet....teda len ak chces... aj vam povedali pricinu neuspechu tych predchadzajucich IVF??

gabi.k
24. jún 2011

@sony44 dakujem aj ty sa drzkaj... 🙂 urcite sa vecer ozvem,ak mi nebude na zomretie 😒

ivta5
24. jún 2011

@v555 aha, my ideme začať v septembri.

ivta5
24. jún 2011

@helen5 práveže neviem, ako budú mať dovolenku, len môj drahý mi hovorí, že cez leto máva veľa ľudí dovolenku, tak preto to neriešime cez leto. No super, takže už aj ty ideš v pondelok, držkaj sa a ver, že všetko bude OK. Nie ja tam teraz nechodím, ja sa budem objednávať až na september.

ivta5
24. jún 2011

@helen5 to je predimplantačná genetická diagnostika, to z embrya odoberú vzorku a zisťuju či je po genetickej stránke OK, ak áno tak vkladajú ak nie, tak potom nevkladajú... opravte ma žienky prosím, ak sa mýlim, ale to sa musíte vy rozhodnúť, či to chcete alebo nie, nám to doporučil, no je to dosť drahé.

ivta5
24. jún 2011

@helen5 mne sa zdá, že ide v pondelok tiež jedna kočka.

ivta5
24. jún 2011

@gabi.k jasnačka, že sa nemáme čoho báť, ja keď som sa doc.pýtala na riziká PIGD, tak mi povedal, že sa nemusíme báť, že sa akurát vtedy bunky delia a že tie ktoré odoberú sa znova obnovia 🙂 ak to číta odborník tak sa možno pobaví, ale neviem to lepšie napísať. Ozaj a o koľkej Ťa budú zajtra robiť????

zabka60
24. jún 2011

@tinara23 😵 drzim palceky,aby ti padli ths a bude dobre neboj a mozno pojdeme spolu na iui ha 😉 a co papas na endo??

gabi.k
24. jún 2011

@ivta5 no rano o 7.30 som tam nastupena 🙂

petuska123
25. jún 2011

@helen5 sahoj ano idem v pondelok na 8 hod.tam mame byt. dopichat menopur a cetrotide to som uz spravila a o 22 hod.ovitrel

petuska123
25. jún 2011

@helen5 tak sa tam vidime obe ideme na zakrok ty tam mas byt na kolku??

v555
25. jún 2011

@helen5,čo také drahé myslím?,ved sa do toho dostaneš aj ty a potom uvidíš.Nie, ešte nie som tehotná ale snažíme sa o to už 7 rokov,do centra chodíme už pomaly päť rokov,je to finančne náročné.Ja neviem v akom si štádiu Ty ale asi len začínaš,podľa tvojich otázok.Prajem ti aby sa ti podarilo otehotnieť čo najskôr 🙂 No a injekcie som si pichala pri každej stimulácii a bola som stimulovaná tri krat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre